тест за бременост престо

  • 24 454
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 274
Да джуличка е права минлия месец писах че съм бремена защото така ми каза лекарката при която ходих но се оказа че има не само фалшиви тестове а и лекари. Когато потърсих второ мнение се оказа че нямам никаква бременост разочарованието ми бе голямо но решихме пак да опитаме.Но най-много се притеснявам че имам кървене слебо е и ярко червено но и днес теста бе със слаба втора черта. Вече незнам какво да мисля немога до отида на лекар тази седмица защото съм на работа и немога да се освободя .Направо ще се побаркам какво се случва с мен

Така вече звучи много по-различно...
Дано всичко е наред и се окажеш бременна...
  Peace

# 61
  • Мнения: 21
Днес съм на лекар и малко съм притеснена да не се окаже нещо лошо, силно се надявам всичко да е наред Praynig ще ви пиша след прегледа

# 62
  • София
  • Мнения: 1 395
Днес съм на лекар и малко съм притеснена да не се окаже нещо лошо, силно се надявам всичко да е наред Praynig ще ви пиша след прегледа

Успех и не се обезкуражавай Peace

# 63
  • Мнения: 3 294
Успех,  дано се похвалиш  Peace

# 64
  • Мнения: 9 973
стискаме палци

# 65
  • Мнения: 63
Направих си  3-4 теста, все различни, но вторите чертички бяха винаги много бледи. Накрая не издържах и ми направиха кръвен тест.

ПП: Успех!!!

# 66
  • Мнения: 302
Миличка дано всичко е ок .При мен първия тест беше отрицателен уж ми дойде вървя ми един ден и спря след това направих нов тест и беше положителен.Веднага отидох на лекар и се оказа че съм в 5гс.Дано и ти да си бременна. Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 1 185
  bouquet хайде дано всичко е наред!

# 68
  • Мнения: 21
Здравейте новините не са добри имала съм киста и тя се е спукала има съмнение за извънматочна бременност лекарят ми каза утре сутринта пак да си направя тест и ако е положителен да му се обадя.Направо ще полудея дано да не е това  Sad

# 69
  • Мнения: 511
Кураж мила и дано всичко е наред.  HugСтискам палци Praynig

# 70
  • Мнения: 2 447
Стискаме палци.Кураж и успех!

# 71
  • Мнения: 52
Здравейте момичета,

Извинявам се, ако се намесвам в неподходящата тема. Аз съм нова тук, т.е. като читател не съм, чета ви от много отдавна, но все не се престрашавам да пиша. Дълго време се опитваме със съпруга ми да имаме бебе, все нещо не успяваме, винаги когато направя тест за бременност - втора чертичка няма! Този път е различно, направих тест вчера и имах мноооого бледа втора чертичка. Не знам какво да мисля, факт е, че досега никога дори не я е имало и това малко ме окуражава, но пък е толкова бледа Sad, страх ме е да се зарадвам, за да не се разочаровам.
Утре сутрин пак ще направя тест, дано втората чертичка е по-бледа и да има повод да ви пиша по-често.

Хубав ден на всички!  smile3525

# 72
  • Мнения: 21
Успех и дано скоро се похвалиш  baby_neutral
Имаш ли закъснени е?

# 73
  • Мнения: 2 521
plami_8511,все пак иди при още един лекар да те види.Възможно е този да е сгрешил.Надявам се да е така.
Sofijana-ще чакаме добри новини и от теб
Късмет ви желая и на двете Flowers Four Leaf Clover

# 74
  • Мнения: 21
Днес теста бе EFN  явно и този месец не е нашия Embarassed  по пак ще пробваме и силно се надявам скоро да ви се похваля

Успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт