Пролетни щуротии за ЮНСКИТЕ момичета и момчета

  • 59 644
  • 290
  •   1
Отговори
# 105
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Взех днес направление за очен лекар, бях ви казвала, че Велина се оплаква от главоболие. Ще видим какво ще излезе.

# 106
  • Мнения: 919
Взех днес направление за очен лекар, бях ви казвала, че Велина се оплаква от главоболие. Ще видим какво ще излезе.
Ще чакаме да пишеш. Hug

# 107
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
След 2 седмици. Тази вечер заминаваме за Сливен. За ваканцията. Като се върнем ще видя къде да я заведа. Трябва да поровя из форума, скоро не съм го правила - пиша само в 2 теми.

# 108
  • Мнения: 919
След 2 седмици. Тази вечер заминаваме за Сливен. За ваканцията. Като се върнем ще видя къде да я заведа. Трябва да поровя из форума, скоро не съм го правила - пиша само в 2 теми.
Еееее,дават го хубаво времето,можехме да прескочим до Сливен да се видим,но мъжо е на училище в събота и неделя,та ще видим. Thinking
И моята не иска да ходи ваканцията на градина,кака и пък не я иска в къщи,че взе много да и досажда... LaughingПостоянно се навира в нея ,мъчи се да чете и тя вече .Лелееееее ,кога порастнаха,та  почнаха и да четат! CrazyСнощи уж дойде да четем двете,но с кака и било по-интересно и пак отиде при нея. Laughing

# 109
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Велина пък ходи на градина с желание, независимо от разпределението на времето на батко и. Но нали и мен няма да ме има тук, няма кой да се занимава с нея, т.е. да я води и прибира. Затова - и тя в Сливен.

# 110
  • Мнения: 919
Ох,ние сме много трудни с тая градина.Не иска да става от леглото като чуе че ще ходи.А как ходеше с желание на яслата!
Единствената ми надежда е,че сега като се постопли и излизат на двора,ще я хване мерака. Laughing

# 111
  • Мнения: 3 861
Привет сладурки. Много хубави снимки.
Ние с Анчето сме добре, Калоян вече е на градина, нещата започнаха да влизат в релси. Е продължава да не ме слуша, но аз май претръпнах вече.
Целувки на всички, ние на това хубаво време скитосваме по цял ден. Дано пролетта вече да е факт и не се крие повече.

# 112
  • Мнения: 371
Здравейте Hug
Ние проблем нямаме нито с яслата нито с градината, с мерак ходят и двамата, даже в яслата ме бъзикат, че третото щели да ми го вземат на ясла и бебе, че мойте много били послушни и им е мерак да ги гледат как отиват с удовлствие Crazy
Ама има да чакат за третооо Laughing
Абе хора, как са вашите деца с бърборенето, на Вики устата не и се затваря - буквално, изтрещявам понякога #Crazy

# 113
  • Мнения: 919
Здравейте Hug
Ние проблем нямаме нито с яслата нито с градината, с мерак ходят и двамата, даже в яслата ме бъзикат, че третото щели да ми го вземат на ясла и бебе, че мойте много били послушни и им е мерак да ги гледат как отиват с удовлствие Crazy

Завид Mr. Green
Между другото,днес отидохме с голямо желание. bowuuДано да не е само днес! Praynig

Абе хора, как са вашите деца с бърборенето, на Вики устата не и се затваря - буквално, изтрещявам понякога #Crazy
Същата работа.Мълчи само като спи. #CrazyСнощи и казвам"Спри да говориш!Наду ми главата с приказки.Сядай да рисуваш"А тя -"Аз и да рисувам,пак ще ти говоря много" hahaha

# 114
  • Мнения: 371
Мдааа, като си легне и настъпва спокойствие...

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Как сте бе сладурки. Аз направо ви забравих. Чета, но хич нямам време да пиша. Тези колики ми взимат акъла. Бях и 2 седмици без мъж и хептен се побърках, без да спа и т.н Бях станала като робот. Сега имам повечко време като се върна мъжо и така. Прегръдки и целувки от нас  Hug

# 116
  • Мнения: 919
Слънце,дано скоро да се оттървете от коликите! Hug
Лиленце,сега ви е най-хубавото време.Разходки с количките.Възползвайте се. HugАз и с двете щерки се прибирах само да спя.По цял ден бях навън с другите мами и така по-лесно изкарахме коликите. Simple Smile
Дианче,да бърборят бе.Да са живи и здрави ,това е най-важното.Ще търпим. Laughing
Снощи  поне 10 пъти ми разказа каква постановка правили и аз слушам,нямам избор .Радва се детето.Какво да се прави. Laughing
Добре че  се постопли,че след градината да ходим по детските площадки.Че вече не я свърташе в къщи.

# 117
  • Мнения: 371
Вики пък е болна Sad
Сутринта стана с 39.2 Т, грип е май...

# 118
  • София
  • Мнения: 123
Ехоооо,здравейте от една скитница Mr. Green.Честичко влизах да ви видя,но не съм писала,че съм все в движение.Ходихме при майка ми за седмица,децата се разболяха и се прибрахме.Тъкмо спрях на Богомил лекарствата,изкара здрав една седмица тръгнахме за Белово,там след 3 дни Бобо го повтори и сега сме на антибиотик.Вече се пооправя,Марио го пуснах на градина,днес му беше трети ден.Дано се задържи и да си изкара месеца.Аз тази седмица почнах работа,ще поработя до Великден и после пак в къщи.Та затова в понеделник ще караме малкия при майка ми,там тя ще го гледа две седмици.А мен отсега ме боли сърцето,дори с Марио не сме се разделяли повече от 10 дни.....но все ще избутаме някакси.Тук и мъж ми ще ходи на работа и аз и гледането е почти невъзможно на малкия.Само дано и Мари си ходи редовно на градина,макар че днес следобяд си играеше навън и се прибра с рев,че се е изпуснал в гащите.А то-разтройство Rolling Eyes,дано е нещо временно било...

Хайде отчетох се,много поздрави на всички-ще хвърлям по едно оче Mr. Green

Дианче,вие оправихте ли се?

# 119
  • Мнения: 371
Добро утро Simple Smile
От днес сме на градина Hug

Общи условия

Активация на акаунт