Пролетни щуротии за ЮНСКИТЕ момичета и момчета

  • 59 555
  • 290
  •   1
Отговори
# 120
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро Simple Smile
От днес сме на градина Hug
А пък ние не сме, че баткото хремав и кашля  Sad
Ето ви една снимка от нас със първата ни рокличка

# 121
  • Мнения: 919
Ето ви една снимка от нас със първата ни рокличка [/b]
Много е сладка! Heart EyesПу пу! Laughing

# 122
  • София
  • Мнения: 123
Я,вие се включихте най-сетне,вече го приемах лично Mr. Green

Слънцеееее,ама много е сладка малката  Heart Eyes.Ей,стига ме дразнили с тея моми,че ще хвна да забременея с трето Mr. Green Mr. Green

Аз да ви се оплача набързо,моите и двамата отново са болни,но този път разтройство и повръщане.Засега лечението само при Марио помага,Боби милия е доста по-зле Sad Въпреки това днес го закарах на майка ми за две седмици,че тук няма как да го гледаме до Великден.Стискайте палци да се оправи след ден-два,че ми е много на мисъл.Естествено на Маро пак му спрях градината,а доки днес ми даде бележка без да ме пита за целия април месец.Тъй че незнам кога пак ще отиде при децата Sad.Пфуууууу писна ми от болести и вируси,кога ще мирясаме най накрая.....

# 123
  • Мнения: 919

Ей,стига ме дразнили с тея моми,че ще хвна да забременея с трето Mr. Green Mr. Green
Не се знае дали ще е мома обаче hahaha hahaha hahaha

Оздравявайте! Hug Hug Hug

# 124
  • Мнения: 371
Слънце, много е сладка момата, пу-пу Hug
Руми, да се оправяте скоро, има много гаден вирус Sad  Hug
Мойте са шарени трето НЕ ЩА!!! Mr. Green

# 125
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте, момичета!

Много сладки дечица, пу-пу.  Grinning

Аз от разходки нямам време да седна и да чета. Но така се радвам на топлото време - тази зима дълга ми се стори.

Боби ходи на градина с променливо желание. Някой ден го оставям с нас и той е много щастлив, ей така за разнообразие. Сутрин винаги става трудно, мота се безкрайно, добре, че баща му има здрави нерви. Аз бих го шамаросала...

А за бърборенето - за 2 секунди не спира. Иде ми да си сложа тапи за уши. Не знам в какъв период е, но едва издържам.....Явно с всички деца е така.  ooooh!

Вчера им правили преглед за очите и зъбките - добре е детето. Но имало деца с кариеси....Как е при вас? Спомням си, че синът на моята кума имаше доста пломби на млечните си зъбки.

Руми, оздравявайте скоро! И да не се повтаря.

Мислим да прескочим до Варна към края на месеца. Дано не ни мине котка път. Поне малко да се наспя, а майка да погледа децата.

Слънчев ден от мен и много целувки!!!  Hug

# 126
  • Мнения: 3 861
Ехооо, привет!
Чета ви редовно, но не пиша защото няма нищо ново при нас. Анчето расте, Калоян ходи на ДГ, засега е здрав, скитаме по цял ден с количката-, не се прибирам и за хранене, кърмя я навън. Моята кърма се регулира и засега е само на кърма. яде начесто и по малко, това малко ме тормози, но няма как, ще трая още 3 месеца, а катоз апочна да я захранвам вече и да ми спре няма да се тръшкам.

Аааааа, щях да забравя...
Калоян тръгна на плуване от миналата седмица. Ходи с голямо желание, учителката е доволна от него, даже я слуша.

Ето малко  нови снимки на Анчето в рокли и дантели

http://www.lillylu.snimka.bg/album.php?album_id=359110&pid=11478961

# 127
  • Мнения: 919

Ето малко  нови снимки на Анчето в рокли и дантели

http://www.lillylu.snimka.bg/album.php?album_id=359110&pid=11478961


Малииииииии! Heart EyesПък колко е парастналаааааааааа! Grinning

Моята кърма се регулира и засега е само на кърма. яде начесто и по малко, това малко ме тормози, но няма как, ще трая още 3 месеца, а катоз апочна да я захранвам вече и да ми спре няма да се тръшкам.



И ние бяхме така и не качваше.Измъчихме се два месеца и се отказах.Щом качвате ,това е много добре. Hug

Стаси и аз това си мисля.Че е някакъв период.Снощи и се молих да спре да говори,че не чувам филма.И накрая се предадох и легнах да спя.Тя говори,говори още малко и накрая се намести да спи. newsm62
За зъбките,ние имаме вече две пломби.Приятно изкарване във Варна и хубаво да си починеш там при мама!  WinkHug

# 128
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте!

Лили,  Анчето е много красиваааааааа!!! Да ти е жива и здрава. И баткото също.  Heart Eyes
Стаси и Йо е голям бърборан.  Аз така му и казвам -  Йоан - бърборан. Laughing

Още не съм го водила на зъболекар, а трябва. newsm78

Сега ходи на градина. Беше хремав, но преминава....

От нас много целувки.  bouquet

# 129
  • София
  • Мнения: 607
Лили - голяма хубавица е Анна! Особено с дантелените гащи.  Joy
Трябва много да я пазят бати и тати.

Адашче - радвам се, че сте здрави! За зъболекаря - Боби го водих още преди година и половина на преглед. Аз имам ужасни зъби - всички до един са с пломби. А и през тази бременност страдах доста.....Дано Боби да се е метнал на баща си - този човек има 1 пломба само, да ми е жив и здрав.  Heart Eyes

Прегръщам ви всички!  Hug

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 135


Аз имам ужасни зъби - всички до един са с пломби. А и през тази бременност страдах доста.....Дано Боби да се е метнал на баща си - този човек има 1 пломба само, да ми е жив и здрав. 

Това все едно аз съм го писала. На Митко в момента му правим зъбите. Ужас са. Напварили сме към 5 пломби до момента, сега умъртвяваме 2 зъба и те чакат за пломби - абе ужас ви казвам.

# 131
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честит имен ден на всички мами носещи име на цвете.

# 132
  • Мнения: 1 237
Добро утро!
Честит празник на всички, които носят имена на цветя!

Ние сме с варицела  Tired,тази сутрин не видях нови пъпки,дано вече не избиват повече.Иначе я кара леко,без Т. Само,че вече издивяваме у дома,от сряда не е излизала.
По цял ден оцветява ,разорих се вече да купувам книжки и фулмастри. Grinning

Желая ви здраве и хубав ден!

# 133
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет! Пак съм тук.
Прибрахме се вече. Днес всеки е по мястото си, т.е. Велина на градина, Тошко на училище (ама зелено), баща им на работа, а аз пред компютъра  Laughing

# 134
  • Мнения: 371
Здравейте Simple Smile
Лили, пу-пу да я намачкаш дантелената дама  Hug
Краси ми се губи  newsm78
Ние вчера такава разходка му дръпнахме из парка - от 11 до 5ч. Вики едва вървеше на прибиране hahaha Аз пък имам мускулна треска Sick
Тук днеска е по-хладничко, дано обърне после  Peace
Честито на всички с имена на цветя  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт