Пролетни щуротии за ЮНСКИТЕ момичета и момчета

  • 59 596
  • 290
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 919
Ааааа,тук съм. bowuu  Laughing

# 136
  • София
  • Мнения: 607
Привет!

Аз съм с двете хлапета. Боби се разболя в събота - повръщане, температура и зачервено гърло. Днес само гърлото остана, надявам се да се оправи.
През уикенда чистихме новия апартамент, а татко ни слага лампите. Остава още малко за дообзавеждане, но парите свършват бързо....Та ще чакаме другия месец за маса и столове.
Надявам се през лятото най-късно да се пренесем вече....Нямам търпение.

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Как сте сладурки? smile3534  smile3533

# 138
  • Мнения: 919
Тъкмо си допивам кафето и ще отивам за малката. Grinning
Днес ходиха с автобус на театър и беше много щастлива сутринта.Сега психически се подготвям ,че ще има да ми разказва едно и също сто пъти... Joy

# 139
  • Мнения: 371
Лелеее, на автобус и влак не съм се качвала от ученичка...
Връхлетяха ме спомени Crazy

# 140
  • Мнения: 919
Лелеее, на автобус и влак не съм се качвала от ученичка...
Връхлетяха ме спомени Crazy
Ние това лято качихме малката на влак за пръв път.Беше много щастлива ! Laughing

# 141
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Забравих да ви кажа, че ние пък сменихме прическата

Ето малко снимки от преди
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6550&AlbumId=12974 … p;PhotoId=7851859

Тази е новата


Айде и една нова почерпка

# 142
  • Мнения: 919
Меги,честита ви нова прическа!  Hug
А за почерпката мммммммммммм! Laughing
Стаси,ще го обзаведете апартамента.Малко по малко... Hug
Оздравя ли Боби?
 Ilenia ,до къде стигнахте с  варицелата? Hug

Прегръдки и на останалите мами и дечица. Hug Hug Hug
Ще носите ли днес сварени яйца ,за да ги оцветяват в градината? Wink

# 143
  • Мнения: 371
Добро утро Simple Smile
Боядисахте ли яйчицата, аз съм с червени пръсти Peace
Меги, честита прическа на малката Hug

# 144
  • Мнения: 1 237
Крaси, добре сме вече,всички пъпки са с корички.Не е вдигала Т,абе долу горе леко я изкара.Ама смятам да не я пускам другата седмица на градина,да се закрепи, нали казват,че след варицела пада много имунната система.

Ние след малко ще червим яйцата,Ния както се е нагласила  Crazy,мацаницата ще е пълна.
Меги,честита прическа,много е сладка.
Лек и усмихнат ден на всички! Hug

# 145
  • Мнения: 919
Добро утро Simple Smile
Боядисахте ли яйчицата, аз съм с червени пръсти Peace
Не.Когато я взема от градината.Знам че трябва рано да се боядисват,но... Laughing

Крaси, добре сме вече,всички пъпки са с корички.Не е вдигала Т,абе долу горе леко я изкара.Ама смятам да не я пускам другата седмица на градина,да се закрепи, нали казват,че след варицела пада много имунната система.

Дааа,пада.Щом можеш,задръж си я в къщи и да яде много плодове и зеленчуци. Hug

Хубав ден,момичета и приятно боядисване!  bouquet

# 146
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ние също занесохме яйца да боядисват в детската градина. Но в къщи ще боядисваме в събота, ще чакаме Тошко да се върне, че е на зелено училище.

# 147
  • Мнения: 919
Ние почваме с боядисването след малко.Тъкмо я пратих да си облече някоя стара блузка Mr. Green

# 148
  • Мнения: 3 861
Привет!
Нищо не съм боядисвала днес, сама съм с децата и реших да си спестя екшъна. Калоян ще боядисва с баща си в събота, а аз кротко ще си правя козунака, докато бебето се наслаждава на изгледа от терасата.

Меги, честита прическа на Велина. Почерпката както винаги е на ниво. Раазгледах ти и кулинарния албум, страшна си. Нали знаеш, че си моето вдъхновение. Покрай теб се зарибих с тортичките, но още много хляб имам да изям докато стигна нивото ти. Чудя се, защо вече не пишеш в тортената тема? Липсваш.
Стаси, вие щом сте опряли до обзавеждането сте добре. Ние сме още на вълна разруши и изгради, а и живеем тук...
Иления, Калоян изкара варицела много тежко точно преди да родя и го държах 2 месеца в къщи за да се стабилизира. Яко витамини и силна храна, а ако имаш възможност ти препоръчвам Зелена енергия и Коластра на Аквасорс. МНого са добри. Скъпички са, но си заслужават. След като Калоян ги пи  близо година не се беша разболявал ВЪОБЩЕ, от нищо.

# 149
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
мерси, мерси..

А бе не пиша по няколко причини, първо нещо много бързо се изписват темите и се губят в тях ценните неща, съветите... (по тази причина спрях да пиша и в темата за първолаците, там за една седмица не им стига една тема, сега не знам как е). Като пропуснеш малко и не можеш да наваксаш. А и аз не обичам изобщо да бързам и темпото просто ме изцежда. Другата не маловажна причина е финансовата, от едно известно време съм в неплатена отпуска... когато правя торта гледам да обера каквито парченца са останали в хладилника, а не замесвам ново покритие... (готовите се отказах да ги купувам, защото са отвратителни на вкус). Това се отразява на крайния резултат и той не винаги съвпада със замисъла ми. А и миналото лято преживях нещо неприятно и все още не мога да го преодолея, музата ми се е скрила някъде... Та причината е от комплексна, по-комплексна... Отделих тортите в отделен албум, да не са смесени с другите ястия http://s66.photobucket.com/albums/h266/M_e_g_i/Torti/, и в стария ги оставям.

Общи условия

Активация на акаунт