Пролетни щуротии за ЮНСКИТЕ момичета и момчета

  • 59 667
  • 290
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 919
СтаМ,честит рожден ден!
                        Много щастие,късмет,здраве
                                                    и любов ти пожелавам! Hug  bouquet


Руми,стига си чела само,драсни някой ред! Wink
Дианче,ти също се отчети. WinkСкайпа си е скайп Mr. Green
Слънце,хареса ви в Бургас и май нямате намерение да се връщате,а? Laughing
Вчера проверявах зъбите на малката,ама още не се клатят. Joy

# 181
  • Мнения: 3 861
Ехоооо...нещо нямам време напоследък хич...занимавам се ссъс сто неща

Стаси ЧРД и от мен, Много целувки!

Хайде чао
Утре ще пиша повече  Hug

# 182
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Краси, добре че си ти, да поддържаш темата.

Ами за изследванията, не знам. След тези на 3 години вече не са ни пращали - ако вземаха кръв все щях да си спомням. Преди училище има ваксини, май сега са ги изместили на 6 години, а не на 7... но на 5 няма доколкото знам от големия.

Ние за рождения ден ще сме в Сливен. Още от началото на юни де. Велина от Нова година насам все говори за парти, Тошко не ми излизаше толкова скъпо - той е доволен и вкъщи с братовчедите, изобщо не харесва тържествата. Велина оня ден си извадила стотинките от касичката, 10 пъти и казах да ги прибере, че все пръснати някъде, тя ми вика: Чакай да видя кои ще ми трябват за партито... баща и я чу и я съжали - Тати ще и го плати партито, прибери си стотинките. Аз досега избягвам да и казвам да или не, защото не зная какво ще стане дотогава, къде ще сме... тя иска в София, че да си покани деца от групата. И все съжалява, че е родена през лятото.

Стам, честито и от мен! Много здраве и щастие!

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Тук съм прирахме се от Бургас още в неделя, просто по цял ден съм навън и нямам време за компа.
Стаси честит рожден ден миличка. Бъди най обичаната и желана жена и най добрата майка на света! Жива и здрава   bouquet  bouquet  bouquet

# 184
  • Мнения: 371
Добро утро Simple Smile
При нас нищо ново, затова и не пиша, мързи ме Rolling Eyes
Изв3адихме летните дрехи и сега Вики само сменя роклите и ми писва направо, то е едно пазарене с какво да иде на детска...

# 185
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро и от мен
Вчера бяхме на зъболекар. Няма кариеси, всичко е наред. Обаче зъболекарката каза, че и се клатят двата предни долни зъба  Mr. Green Явно само леко, защото аз не мога да го видя. А пък Тошко е с един растящ, една дупка (кой знае кога ще се покаже) и 3 клатещи се - вчера го хванах и ги проверих.

И ние оня ден бяхме пръснали всички дрехи, да видим кои стават и кои са умалели вече. Че имаха и тържество в понеделник и вторник в градината, не може да е с еднакви дрехи двата дни.

# 186
  • София
  • Мнения: 123
Краси,взимам си бележка и рекох да драсна някой ред Mr. Green

Ние сме добре,да чукам на дърво.Марио от понеделник го пуснах на градина,радва се детето,ама как да не се радва като му писна по цял ден сам с брат си в къщи.А и брат му никакво внимание не му обръща-бее,мее,ааа,ъъъъ и си ходи нанякъде Mr. Green А като има друго дете около нас малкия много му се радва и Марио ревнува,че него не го иска.Вчера са ми дали едно листче с някакви думи,които Марио трябва да научи до две седмици.На 27-ми ще имат някакво тържество,което е трябвало да бъде за 8-ми март,но не се е състояло,та сега ще го правят.само дето незнам Марио как ще научи всичко за толкова кратко време,че според мен си е доста.Щяли да ги обличат в някакви костюми,нашия ще е разказвача,като го знам как разказва.......голям смях ще падне.Утре пък имат театър някакъв и открит урок по английски,чудя се дали да ходя,защото нали доста отсъствахме и човека не знае почти нищо,а и като присъства си бърка по ушите  Laughing и като го питам какво са учили той не помни.

За рожденните дни и на мен ми е на мисъл,ще правим или градинско парти или.......... не съм го измислила другото още.Но Марио пари за това не събира в касичката,детето събира за море Mr. Green Ама викам му "Бе маме,с тия стотинки пътя не можем да платим,ти искаш 10 дни там Laughing"

Хайде да изчезвам,че дребчо се събуди и дългът ме зове Mr. Green

# 187
  • Мнения: 919
Краси,взимам си бележка и рекох да драсна някой ред Mr. Green


Абе добре че съм аз,да ви побутвам. Mr. Green

Добро утро Simple Smile
При нас нищо ново, затова и не пиша, мързи ме Rolling Eyes
Изв3адихме летните дрехи и сега Вики само сменя роклите и ми писва направо, то е едно пазарене с какво да иде на детска...
И при нас няма ново.Днес я оставих в къщи,щяхме да ходим малко на пикник,но времето не става.Ще отидем през следващите дни.

.Но Марио пари за това не събира в касичката,детето събира за море Mr. Green Ама викам му "Бе маме,с тия стотинки пътя не можем да платим,ти искаш 10 дни там Laughing"


хАХАААААААААААА УБИ МЕ НАПРАВО! Joy Joy Joy Joy
Моята пък го има като даденост,че винаги трябва тати да има пари и за море и за всичко каквото си поиска.Преди какво искаше,не се сещам и аз и казвам "Няма пари,много е скъпо" А тя "Тате,сигурно малко работиш и затова.Трябва повече да работиш" ooooh!
Той човека се скъса хем на работа,хем си откри цехче за  PVC  и алуминиева дограма и с още едно момче след работа са все там... Simple Smile
Та такива при нас. LaughingЧао за сега и целувки на всички малчовци. Hug

# 188
  • Мнения: 371
Леле Красиии, добре, че татито не ви е работен иначе.... Joy Joy Joy
Ние също събираме в касичката за море и заявява как си има пари и ще  си ходи където си иска hahaha
Вчера пак давах обяснения, кога е сутрин, обяд и вечер ама нищо не вдева мойта щерка, даже се омота повече Sad

# 189
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Обърква ги следобедния сън. Мислят си че е друг ден.
Тази сутрин, обуваме си обувките да тръгваме за градина:
-Мамо, нали ще дойдеш утре пак с колелото да ме вземеш. (Вчера и занесох колелото и тя го кара на връщане).
Аз казвам -Днес, а тя ме гледа неразбиращо. - Днес следобед - пояснявам. Не помня какво стана. Май баща и се върна, че забравил нещо и го изпратих той да я заведе, разговора прекъсна.

Винаги когато говори за преди обяд, казва вчера. Та денят и се състои от 2 дни  Laughing. Когато е на детска градина де. Съботите и неделите са малко объркани, понякога не спи на обяд.

# 190
  • Мнения: 919
О и ние не можем да ги оправим все още.Даже все се канех да ви питам как е при вас.
Ляга примерно на обяд да спи и ме пита "Мамо,като станем,утре ли е вече?" И направо се шашнах по едно време. Laughing
Уж имаме напредък вече,да видим... Grinning

# 191
  • Мнения: 371
Здравейте Hug
При нас пък утрешния ден е "вчера' Joy
Да се похвалим с падналото зъбче Mr. Green Феята я посети и е доволна Mr. Green
Долното е пробило вече Rolling Eyes

# 192
  • Мнения: 919
Да се похвалим с падналото зъбче Mr. Green Феята я посети и е доволна Mr. Green
Долното е пробило вече Rolling Eyes
Браво,браво Wink

При нас няма нищо за сега.Сигурно ни е рано. Grinning
Ох,момичета,не мога да мръдна.Цялата съм схваната. CrazyВчера седнахме с приятелка отвън на едно кафе,уж печеше и съвсем леко подухваше ,но тая сутрин усетих последствията. ConfusedДнес няма да повторя същата грешка,ама каква полза.Направо не мога да си мръдна и вратЪ Mr. Green
Мъжо като си дойде на обяд,ще го накарам да ми направи масаж. Joy

# 193
  • Мнения: 371
Аааа Краси, ти заради масажа така си поседяла на течение Whistling

# 194
  • Мнения: 919
Аааа Краси, ти заради масажа така си поседяла на течение Whistling
Joy Joy Joy
Нали?Да си търся оправдание Joy

Общи условия

Активация на акаунт