Един разказ .Трябва ли да се притеснявам

  • 2 786
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Не мисля, че имаш повод за притеснение. Ако желаеш за твое успокоение направи си консултация с лекар.

# 16
  • Мнения: 197
Знам ,че няма нищо за което да се притеснявам, но такава превъзбуда до сега не бяхме имали и за това се притесних малко ,тя буквално бълваше дума след дума и то такива които до сега не беше използвала и ги изстрелваше толкова бързо че чак ми беше чудно .Днес и казвах тези думи но не искаше да ги повтаря иначе се държи както обикновено ,играе си смее се ,но ако се повтори сношната случка сигорно ще посетим педи   bouquet

# 17
  • Мнения: 9 441
На това мисля,че му се казваше субнамбул.Става и започва да се смее,да плаче,да се разхожда в по-късен етап.Консултирай се все пак с лекар за това.Аз просто предполагам.

# 18
  • Мнения: 668
Аз също мисля, че е сънувала. Моят син така понякога се събужда и плаче. В началото мисля, че дори не разбираше какво става, чувства се объркан от съня и реалността. Сега като се събуди посред нощ и ми казва, ами сънувах ...... Онзи ден се събуди пак плачейки и каза, че сънувал, че съм отишла на работа /по принцип в момента съм в майчинство/. На всеки се е слувало да плаче и да се смее насън. Ако все пак се притесняваш консултирай се с лекар, но чак пък сомнамбул.

# 19
  • Мнения: 197
На това мисля,че му се казваше субнамбул.Става и започва да се смее,да плаче,да се разхожда в по-късен етап.Консултирай се все пак с лекар за това.Аз просто предполагам.
Чак пък сумнамбул  #Crazy крайна диагноза за бебе

# 20
  • Мнения: 9 441
Цитат
Чак пък сумнамбул   крайна диагноза за бебе
  Не поставям диагноза,а както съм написала предполагам!

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
Дядото нищо не ти е виновен - заслужава извинение човекът.
Ако се притесняваш искрено - питай педиатъра....
И да има деца сумнамбули...не рядко и това си минава с възръстта...но по твойте думи мисля, че дететое било будно, нали Simple Smile))))

# 22
  • Мнения: 8 999
От всичко може да се е събудила и превъзбудила - от някоя емоция през деня, на която ти дори не си обърнала внимание, но детето ти я е приело като нещо извънредно. Може и да е сънувала нещо.
Това с ябълката няма никакъв смисъл. Райската ябълка, независимо от името си, е обикновен плод, а не халюциногенен наркотик.

# 23
  • Мнения: 197
Ох не казвам ,че е от ябълката а дядото си го заслужи мисля ,че никоя от вас не е съгласна да дават на детето и каквото и да било без тя да знае

# 24
  • Мнения: 1 335
Ох не казвам ,че е от ябълката а дядото си го заслужи мисля ,че никоя от вас не е съгласна да дават на детето и каквото и да било без тя да знае
На 1 година детето може да яде много работи, все пак не мисля че е нужно разрешение за ябълка, пък била тя и райска Wink Все пак не й е сипал ракийка нали Simple Smile
А за бръщолевенето посред нощ наистина питай педиатъра, но едва ли е нещо за притеснение. Моето дете също е правило подобни неща, но той не приказва още, така че не дърдореше ами сочеше луната и възклицаваше нещо единия път, друг път се заиграваше и тръгваше към детската стая (засега там са му играчките, спи си при нас) Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 654
И аз мисля, че е сънувала нещо приятно, събудила се е и понеже се е почувствала бодра,  и под въздействието на хубавия сън е решила да си поиграе HugРазбира се, че като се опитате да я преспите отнова няма да иска и ще плаче.  

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
На 1 година отдавна би следвало да може спокойно да яде всякакви плодове - е, ако не е проявила някаква алергия, разбира се. Абсурдно е дядото, който, очевидно, се озовава сам с детето, да ви търси с въпрос за всяка хапка. Дал й е най- обикновен (и много полезен!) плод, не ракийка. Напразно си му се карала - явно под действие на странната превъзбуда на детето. Но не мисля, че се дължи на това. Е, явно нещо я е впечатлило... ако няма рецидив на подобни прояви - просто забрави за случката. И се извини на дядото.

# 27
  • Мнения: 9 973
на нас ни се случва нещо подобно  Grinning

# 28
  • Мнения: 149
И моята дъщеря е правила така. Няма нищо тревожно според мен. Детето е сънувало нещо. Не е виновна ябълката.

# 29
  • Мнения: 2 172
Ако си сигурна,че не е спяла,а е била будна,докато е вършила тези "щуротии",няма какво да се притесняваш.Може да е сънувала.
Но,ако е имала вид на заспала,нещо като сомнамбулизъм да се е получило ,аз бих се притеснила  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт