Първи срок ще мина аз, лесен е тоз 1-ви клас

  • 23 601
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
suan, да ти е жива и здрава и много да те радва!

# 226
  • Мнения: 2 829
suan-честит празник!!!  bouquet  bouquet
жива и здрава да ти е  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


вчера се отдадохме на активен мързел и шляене.
Днес планирам малко да поучи Габи--диктовки ,англ език.
математиката ще я оставиме за утре

# 227
  • София
  • Мнения: 3 614
suan,да ти е жива и здрава малката принцеса и много да ви радва.  bouquet

И ние помързелувахме няколко дена,но ни чака голям текст за преписване,както и доста реплики да учим за празника на буквите.Моят младеж ще е букварчето и сега разиграваме сценки с театрални жестове Party голям смях пада.

# 228
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Петьо твърди, че в техния клас за празника на буквите нямат стихчета и сценки. А дете от съседния клас търси носия за тогава  newsm78 Организацията ли куца при нас, що ли?
И аз съм била букварче ... някога, мнооого отдавна  Laughing

# 229
  • Мнения: 7 263
suan
Жива и здрава да е малката ти принцеса!!!!
Да е винаги усмихната и да носи усмивки на всички около себе си!!!

# 230
  • София
  • Мнения: 3 614
Сега се прибрахме от Алеко.Много им хареса на децата,но на мен не ми хареса цената на лифта-38лв за отиване и връщане #CrazyЕдно време се ходеше с картите за градски транспорт,но явно много,много отдавна ще да е било Laughing в каменната епоха.Иначе времето беше супер и се напързаляха на воля.

# 231
  • Мнения: 1 817
Суан,  да ти е здрава, весела и много дате радва!

 

В почивните дни сме се отдали на почивкааа. Вчера Крис отрази едно парти, ходи на РД с класа. Върна се изморен и  после едва издържа  на гостито при баба си за въртенето на халвата. LaughingКакво ли толкова са правили newsm78
Хубаво е празници да имаа Grinning Ама много се омързелявяме.
***************
Най-после и при нас  ще се случи това чудо родителска среша. В чуденка съм как така се е решила госпожата  newsm78 До сега не ни е събирала. Крайно време беше.
**********
Приятни празници и почивки на всички! Hug

# 232
  • София
  • Мнения: 636
Момичета,благодаря ви за пожеланията.Страхотни сте! Hug
Каката беше освободена от упражнения по случай рождения ден,но утре ще трябва да поучим.Забавляваха се много днес,баща им беше купил от тези магическите свещи,като ги духнеш и те пак си се запалват много се смяха,ама по едно време на малката вече и писна все да се палят.След толкова емоции сега вече са по креватите.

# 233
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Честита рожденичка! Да са ти здрави и щастливи децата!  bouquet

Около нас нищо интересно. Обръщат смените, Сиси утре е първа смяна и трябва да пише домашно. Е...още го пише. ooooh! Излизахме да купим още малко мартенички за някои дечица, Сиси въодушевена от днешния празник и въоръжена с българското знаме из центъра. Купих и го днес всъщност, защото знамето което имаме от 100години си беше на брат и и той си го е взел. Сутринта ми звъня и беше смешен, пита ме'Бе мамо, да не съм се объркал нещо? Нали днес е 3ти март...що само моето знаме е навън, нито едно друго няма!' Огледах блоковете около нас... 7 броя видях, явно тук във Варна сме по-демонстративни:-)))) На центъра докато Сиси се чудеше какъв размер знаме да и купя и чакайки ме да се съглася да и купя и знаме на европейския съюз, продавачката реши да ми спести някой лев предполагам и и каза - бе купи си само бг знаме, за какво ти е другото! А Сиси невъзмутима - Аз съм българка и европейка!Искам и двете! Laughing Както и да е, ако още малко се помотае с домашното ще има караници.
А, и на рожден ден я водих оня ден , в Аспарухово беше. В някакви мази тип сървайвър. Правили им състезания, събирали ключове, беше много щастлива въпреки, че нейния отбор загубил. Grinning

# 234
  • София,
  • Мнения: 4 267
МОмичета много Ви благодаря за поздравите! Hug
СУан честито и на твоето пораснало момиче   bouquet
Фантич тези линкове дето си ги дала и аз ги гледах, хотелчето наистина ми хареса и на мен, аз се обаждах, но не съм сигурна дали на това хотелче беше или на друго подобно, но нямаше свободни стаи, а само един апартамент, но той беше доста мъничък. Ние наехме с моята приятелка студиото и апартамента "Яна" от 01 - до 10 април включително.
САмо да ВИ кажа, че за САнаториума не е добре да се ходи там със здрави деца, ако е само заради въздуха е по добре на квартира. А който иска може да си заведе детето в Снаториума и да иска да му направят преглед лекарите - струва 10 лв. на хора, които са приходящи - т. е. са на квартира. Лекарят преценява от какви процедури има нужда детето и ги назначава, едната процедура струва само 3 лв. Hug. Аз прецених, че този вариант е по добрия  newsm78. Хайде който успее да си организира нещата и да си наеме квартира да пише - да разменим координати и там да се търсим, та да не скучаят първолаците ни. А мъжо и аз няма да го водя, може да взема майка ми, та да ми помага д малката, но още това не е решено. Ако някой има въпроси да ми пише на лични, имам и координати на Санаториума, но там със сигурност няма места за ваканцията Wink

ЧЕстит национален празник! Hug

НИе попълвахме в учебната тетрадка по роден край имената на едни паметници, дадени там като снимки, доста се озорихме с КОстницата в Плевен, щото аз не съм я виждала де. Ама да  живее ИНТЕРНЕТА Joy

# 235
  • Мнения: 1 312
Честито на вички рожденници (на патерици) които съм пропуснала,бъдете живи и здрави   bouquet

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА на всички бъдете здрави и щасливи
и не на последно място
 ЧЕСТИТ 3-ТИ МАРТ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ  bg bg bg

# 236
  • Мнения: 2 829
добро утро

добре си починахме тези дни
днес Габи тръгна на училище със забравени половината учебници Joy Joy
дано да няма проблеми и забележки

# 237
  • Мнения: 505
С малко закъснение:
Честита Баба Марта,
Честит 3 март,
честито на всички рожденици
 
  bouquet

# 238
  • Мнения: 1 033
добро утро

добре си починахме тези дни
днес Габи тръгна на училище със забравени половината учебници Joy Joy
дано да няма проблеми и забележки
Добро да е Simple Smile
И аз сутринта предотвратих набързо тръгването на Габи с учебници за понеделник Simple Smile

# 239
  • Мнения: 3 886
Добро утро честит празник на СУАН да си жива и здрава весела засмяна и обичана и желана жена.  bouquet  bouquet  bouquet
На моя син приятелката вчера му написала на скаипа


МИЛО И ДА НЕ СИ ЗАБРАВИШ ЕКИПА ПО ФИЗИЧЕСКО Shocked Shocked


та детето е един ден напред приготвило си е учебниците за четвъртък защото тогава имат физическо и петък Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт