Какво помага за зачеване

  • 44 884
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 90
Зелено Нещо не пий билки на своя глава, защото с билките шега не бива.Щом опитвате от скоро не бързай със заключенията, а наблегнете на  luvbed
Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш.

# 16
  • Мнения: 3 294
Почти никога не се получава от първия път бебче , за съжаление . Радвайте се един на друг и не го мисли много . А що се отнася до билките , моят съвет е да не си бъркаш организма с тях , колкото могат да бъдат полезно , толкова могат и да ти навредят  Peace

# 17
аз имам еден въпрос имам раждане преди 20,г сега опитвам но без успех ако някои знае билки моля пишете

# 18
моля пишете чакам синтерес

# 19
  • Мнения: 519

   Абе мацки,вие сериозно ли си мислите,че съществуват чудодейни билки за зачеване. Големи и зрели хора сте,недейте така.Ако имаше такива, всички щяха да ги пият,а клиниките по стерилитет нямаше да са пълни.Направо не мога да повярвам, че разчитате на билки за нещо толкова сериозно.

# 20
  • Мнения: 2 270
билките не са толкова безопасни, преди да прибегнете до тях проведете сериозни консултации с лекар!
Ако имаше такъв метод нямаше да сме тук от по 3-4 години Tired За съжаление природата  казва  последната дума Confused
Peace

# 21
  • Мнения: 3 695
Ако имаше такъв метод нямаше да сме тук от по 3-4 години Tired За съжаление природата  казва  последната дума Confused
абсолютно

# 22
  • Мнения: 636
Според има две неща, които помагат - на първо място СПОКОЙСТВИЕ и на второ място - ЗДРАВЕ. Ако и двамата сте здрави и спокойни бебето идва бързо. Положителните емоции и здравословния начин на живот помагат, всичко останало е вторстепенно.

А какво правим, ако има запушени тръби?

# 23
  • Мнения: 239
Според има две неща, които помагат - на първо място СПОКОЙСТВИЕ и на второ място - ЗДРАВЕ. Ако и двамата сте здрави и спокойни бебето идва бързо. Положителните емоции и здравословния начин на живот помагат, всичко останало е вторстепенно.

А какво правим, ако има запушени тръби?

Не случайно съм написала ЗДРАВЕ, даже с главни букви, запушените тръби за съжаление не се включват в здравето. Момичето е попитало какво помага, аз казвам моето мнение. Естествено, че ако имаш запушени тръби или спермограмата е много лоша освен лекарите друг не може да помогне. Въпроса ти е абсолютно неуместен. Още повече, че ако имаш запушени тръби ще се лекуваш няма да питаш как ще заченеш по-лесно.

# 24
  • Мнения: 1 732
най-добре си запиши час при специалист и не пий и не опитвай разни баини деветини на своя глава,защото това води до лоши последствия!няма вълшебни билки и методи,има добри специалисти,душевно спокойствие издраве.

# 25
  • Мнения: 674
Според има две неща, които помагат - на първо място СПОКОЙСТВИЕ и на второ място - ЗДРАВЕ. Ако и двамата сте здрави и спокойни бебето идва бързо. Положителните емоции и здравословния начин на живот помагат, всичко останало е вторстепенно.

И това не е гаранция Tired
Мога много хора тук да цитирам които какви ли не изследвания са правили и са напълно здрави и пак нищо за съжаление Sad
Не си правете експерименти с тия билки могат много да навредят.
Когато е рекъл Господ тогава ще стане Wink
Желая ви много успех и шега с здравето не бива да се прави Hug

# 26
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Какво помага за зачеване ли?Аз знам един много ефикасен метод - СЕКС

# 27
  • ЕН
  • Мнения: 543
Какво помага за зачеване ли?Аз знам един много ефикасен метод - СЕКС
здраве, спокойствие и СЕКС но не по график Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 298
Зелено Нещо не пий билки на своя глава, защото с билките шега не бива.Щом опитвате от скоро не бързай със заключенията, а наблегнете на  luvbed
Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш.
Peace

# 29
  • Мнения: 239
Според има две неща, които помагат - на първо място СПОКОЙСТВИЕ и на второ място - ЗДРАВЕ. Ако и двамата сте здрави и спокойни бебето идва бързо. Положителните емоции и здравословния начин на живот помагат, всичко останало е вторстепенно.

И това не е гаранция Tired
Мога много хора тук да цитирам които какви ли не изследвания са правили и са напълно здрави и пак нищо за съжаление Sad
Не си правете експерименти с тия билки могат много да навредят.
Когато е рекъл Господ тогава ще стане Wink
Желая ви много успех и шега с здравето не бива да се прави Hug

не е гаранция, защото няма спокойствие. Може да си напълно здрав, но стане ли фикс идея и мислиш ли само за бебето, то се бави. Виждам, че повечето не сте съгласни с мен за здравето и спокойствието. Еми тогава бъдете неспокойни и опитвайте и да видим дали ще ви е по-лесно. При мен спокойствието подейства. И съм щастлива. Пожелавам го на всички и се отказвам да следя повече тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт