Ужасно съм притеснена!

  • 2 099
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070
Не винаги прокървяването е лош знак- аз имах такова в 12-14 ден след оплождането и във всички книги, които съм чела пише, че се случва при закрепване на плода......не съм имала такова прокървяване повече и не съм пила лекарсва за задържане или нещо подобно. А сестра ми имаше системно кървене, което доведе до аборт....така че ако е било кратко за сега не е проблем според мен- само се успокой.

# 16
  • Мнения: 681
Не се притеснявай мила,вярвам,че всичко ще е наред.За по-сигурно спрете за малко със сексуалните контакти за твое успокоение и до като те види АГ,но не винаги кървенето е страшно  Peace Успех и лека бременност  Hug

# 17
  • Мнения: 1 354
И аз подкрепям момичетата,прекратете сексуалните контакти и при първа възможност се консултирай с лекар. Стискам палци всичко да е наред .
УСПЕХ!

# 18
  • Мнения: 17
и аз прокървих,но съм в 7 седмица изписаха ми утрогестан за задържане,които да пия до 12 седмица.било въпрос само да се захване и после няма проблеми.желателно е наистина да се пазиш и по възможност никакъв секс поне докато минеш 3 месец.успех на финала стискам палци всичко да е ок Hug

# 19
  • Мнения: 82
И аз бях така в началото, даже още не знаех, че съм бременна и прокървих на деня, когато трябваше да ми дойде, естествено помислих, че е цикъл, но на другия ден нямах нищо и на по-другия и така разбрах след 2 дена чудесната новина, но повече не съм кървяла до 7-мия месец.И все пак не се притеснявай, само спрете секса преди да отидеш на лекар.Успех   bouquet

# 20
  • Мнения: 149
Не се притеснявай, но все пак отиди на доктор.

# 21
  • Мнения: 9 973
преустановете секса временно до консултация с АГ

# 22
  • София
  • Мнения: 7 191
Стискам палци всичко да е наред.
Въпреки че предпочиташ да те прегледа лекар в БГ, все пак да попитам - направила ли си здравна застраховка за чужбина?
Защото ако имаш такава, би трябвало да можеш да отидеш на лекар.

# 23
  • Мнения: 2 172
Няма нормално кървене по принцип.Има такова,което не би навредило на ембриона,но не се знае дали твоето е такова.
Като за начало спрете секса и по най-бързия начин отиди на лекар,за да се види каква е причината и съответно да ти изпише някакви медикаменти за овладяването му  Peace

# 24
  • Мнения: 592
Пази се и не се притеснявай излишно!

# 25
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Стискам палци всичко да е наред.
Въпреки че предпочиташ да те прегледа лекар в БГ, все пак да попитам - направила ли си здравна застраховка за чужбина?
Защото ако имаш такава, би трябвало да можеш да отидеш на лекар.
Не, не съм си правила здравна застраховка.Идването ми тук стана много бързо.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 191
Ами тогава най-добре е да се успокоиш и както са казали другите да прекратите сексуалните контакти.
Доколкото съм чела във форума, в някои държави като UK, и без това правят гинекологични прегледи след 12 г.с.
 Hug

# 27
  • Мнения: 1 420
Доколкото съм чела във форума, в някои държави като UK, и без това правят гинекологични прегледи след 12 г.с.
 Hug

Потвърждавам, че е така  Peace

Дано всичко е наред с бебчето ти  Wink Не е излишно да провериш в някоя близка поликлиника дали наистина не могат да те прегледат. Може да те насочат към някоя клиника или кабинет за семейно планиране. Но при всички случаи се опитай да те види лекар скоро.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 592
В чужбина или не - отиди на лекар.

# 29
  • Мнения: 2 149
В чужбина или не - отиди на лекар.
PeaceНадявам се не е нещо притеснително Praynig

Общи условия

Активация на акаунт