Клуб "Парфюмен ценител"-3

  • 19 141
  • 338
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Вместо запис да споделя (специално за Иси, която искаше отзиви  Wink) - след като поносих вече 8 часа Серпентин-а, мога смело да твърдя, че това е един от най-трайните парфюми, които притежавам. Началото е плодово-подправково, постепенно се развиват цветя и ванилия, а като цялостно настроение е доста секси. Мисля, че е лесен за харесване, въпреки че е доста силен.  
Аз поръчах тестера, който е без капачка и установих, че идеално му пасва капачката на Будоара - получава се доста смешно шУшенце  Mr. Green  
Подкрепям!Страхотен парфюм, на мен ми е любимец поне от две години, затова и аз се снабдих с по-голямо шишенце Blush Пролетта се развива страхотно и оставя много красив шлейф Grinning
Хихи магика, добре ,че си се сдобила с по-голямо шишенце, че аз да те освободя от по-малкото  bouquet
Е, няма си капаче като твоя, но и аз ще гледам да му намеря нещо Grinning

# 16
  • Мнения: 212
Да се запиша и аз в новата тема с едно от нещата, които чакам (ако го дочакам Tired)Мисля, че ще останеш доволна Laughing

# 17
  • Мнения: 1 243
Бе и аз така мисля...Само да дойде!!!  smile3508

А тази имитация да не е на Tommy Girl. Tommy Hilfiger май имаше такъв парфюм  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 202
записче  Blush

# 19
  • Шумен
  • Мнения: 156
Да се запиша и аз в новата тема с едно от нещата, които чакам (ако го дочакам Tired)

Ехх, туй е да останеш само по парфюм! Mr. Green
Белучи, цяла зима "бях по парфюм" Joy , много добре се държи в студеното време , карамелче , сладичко  мммм супер е Peace

# 20
  • Мнения: 152
Благодаря за отзива Лалик HugКаква е разликата м/у Синема и Серпентин ,че и двата съм ги размислила newsm78
И Сонята ми хареса много на нашата срещичка,Магика  bouquet

# 21
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен.

# 22
  • Мнения: 35 968
за да не е само запис - днес съм в най-прекрасния парфюмен облак и целувам дракони  Blush

# 23
  • Мнения: 152
Днес май сме доста интимно настроени,след ,,влюбения празник" още ни държи влагата Heart Eyes
И мен ме целуна Дракона на Картие днес  love001

# 24
# 25
  • на село
  • Мнения: 1 028
И мен ме целуна Дракона на Картие днес  love001

Аз също съм с него. Разкошен ми е за студено време този парфюм!

# 26
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Здравейте парфюмни ценителки  bouquetОт 2=3 дена се рея над облаците с Ноа хем малко зелено хем малко ванилия хем малко цветя.В първия момент ми заприлича на червената Рексона ама старата=1981=83 година,отдавна използвам Ноа ,но чак сега направих такава асоциация.В момент на парфюмен делириум поръчах прочутата Кьолнска вода=4711,на дядо миризмата Heart Eyes Heart Eyesв сериозно количество=800 мл.Чувствам как ще поема пътя към България Mr. GreenДа ,ама ще има да отливам одеколон на цялата фамилия.Не знам при вас как е ,но аз свързвам миризмите с определени събития=Дюн=изпит,Лу=лу=среща с приятел и т.н  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 212
Благодаря за отзива Лалик HugКаква е разликата м/у Синема и Серпентин ,че и двата съм ги размислила newsm78
И Сонята ми хареса много на нашата срещичка,Магика  bouquet
Нямат прилика двата парфюма Thinking

# 28
  • Мнения: 152
Благодаря за отзива Лалик HugКаква е разликата м/у Синема и Серпентин ,че и двата съм ги размислила newsm78
И Сонята ми хареса много на нашата срещичка,Магика  bouquet
Нямат прилика двата парфюма Thinking
Питам за разликата,просто кратко описание за усещането Thinking

# 29
  • Мнения: 4 806
Привет, уханни!

Не знам как да си го обясня, но ми се случва за не знам кой път. Започвам да си мисля за някакъв аромат, да го проучвам, да го чета, влизам тук и хоп! - точно той се появява и масово коментира. Предишния път беше така с Нилските Градини, а днес с Целувката на Дракона. Имам свидетел, че снощи започнах да го оглеждам...

А си мислих, че съм се овладяла и спряла ...

Всъщност от няколко (2-3) седмици не съм получавала нищо ново.

Общи условия

Активация на акаунт