Страх ме е - в безизходица съм

  • 35 403
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
 Shocked Shocked Shocked
Господи! Cry
Обади се родителите си, потърси защита закрила от някаква институция. Върви си, той е чудовище!
Миличка пожелавам ти да не изживяваш повече такъв кошмар. Мисли за себе си и рожбите ти! Бъди силна заради себе си и тях! Hug

# 16
  • Мнения: 3 794
Какъв е този изрод ??? Пълен боклук...просто не мога да повярвам какво ти се случва....тъжно ми стана, но се дръж ! Спаси децата и себе си ! Много смелост и кураж !
 Hug

# 17
  • Мнения: 950
Това не е за прощаване ,дано събереш сили и да вземеш правилното решение -а то е да бягаш надалеч !

# 18
  • Мнения: 4
Избягай с децата при родителите си или при приятели. Незабавно извади медицинско и в полицията! Искай ограничителна заповед, да не те доближава. Не знам дали можеш да поискаш и психиатрична експертиза, попитай адвокат.

Влез в съседния форум и питай в темата на Пела, сигурно ще помогне.  Peace

Спасявайте се по най-бързия начин!Веднага направете консулт с адвокат!А за оръжието-мъжа ти законно ли то притежава,ако не това също предполагам може да ти е от полза пред полицията,а ако ти се случи същото (дано си заминала де)отново звънни на полицията,ако имаш шанс.НЕ СЪМ МНОГО НАЯСНО ,НО ДАНО СЪМ БИЛА от полза!

# 19
  • Мнения: 750
Това да останеш там, с децата и с този "мъж", граничи изцяло с глупостта. Глупаво е също да не поискаш помощ от родителите си. Нима не е най-важното здравето и спокойствието на децата и на теб самата.
Няма какво повече да се терзаеш и да обмисляш, вади медицински, ограничителни заповеди, срещни се с адвокат(както са те посъветвали) и си събирай багажа още утре, докато е на работа.
Познавам жена, била в твоето положение, вече не е сред живите от нерви, страхове и притеснения дали няма да я убие тази нощ.


Прегръдка и смелост ти трябват!  Hug За добро е!

# 20
  • Мнения: 194
Имаш работа с психар Shocked Shocked Shocked

Изчезвай!!!

# 21
Благодаря ви за подкрепата Hug Оръжието му е законно. Аз щях още снощи да звънна, но той по време на скандала ми взе картата от телефона-явно  се е усетил, че мога да звънна. Както и да го мисля, май при родителите ми ще е най-сигурно, макар че като става дума за такива психопати няма никога сигурност. Притеснявам се да ида дори там, защото той има приятели и там и  стига да поиска, може да направи мизерия. Когато говорехме преди за развод и аз в яда си му казвах, че ако продължава да се държи така, ще огранича контактите му с децата, казваше че ще ме изчака една година и после съм щяла да изчезна безследно, ако го направя Shocked
Ако остана в Сф, дори да се изнеса докато го няма, е въпрос на време да ме открие- ще ме дебне на работа или някой негов познат ще ме види, а той има доста. В същото време мисля и за работата си- хубава е и ще мога да издържам децата си, но на този етап е по-важна сигурността ни, пред финансовата страна на нещата. Боже, сега като се сетя колко пъти е говорел такива безумни неща и аз да не се усетя, че нещо не е наред с психиката на този човек. Казвал е дори, че ако при развода присъдят на мен жилището, щял да го запали. А това ми напомня за случилото се скоро с онези 2 дечица и запалената къща- а то не беше филм, а реалност. Направо се чудя- аз ли съм била заслепена, той ли се е прикривал, за да се омъжа за това чудовище Rolling Eyes
Медицинско няма да мога да си извадя, защото нямам видими следи, освен ухапаното на ръката и на бузата имам от единия му зъб раничка. Той нарочно ме удряше отзад по главата, за да нямам по лицето нищо Sick

# 22
  • Мнения: 293
Извади си медицинско задължително! Това е много важно. След това с това медицинско , иди в полицията и подай жалба,обясни опасенията си и вярвай,че ще ти помогнат! От къде мъжът ти има пистолет ?
През това време след като си подала жалба и преди да те намери ,,мъжът,, ти , иди при вашите на гости за да отмине малко време!!!

При всички положение не бива да оставяш нещата така ! Не заслужаваш това и трябва да постъпиш възможно най-разумно за да защитиш теб и децата от този темерут!!!!

Стискам ти палци и ти желая много кураж !!! Hug

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 21:43 от AGAPH

# 23
  • София
  • Мнения: 17 283
Аз, честно, отказвам да повярвам, че след това ти си в този дом в момента.
И си седиш и си ни разказваш.
Ако това не е пързалка, не знам колко точно глупава трябва да си, за да не си си вдигнала парцалите.
Сега и вечеря ли му готвиш? И пантофите му приготвяш?
Ми приготви му и пистолета, да не се преуморява да го търси милото.
Сори, ама мозъка ми не проумява в момента.

# 24
  • Мнения: 128
Според мен на първо място трябва да се махнеш далеч от този звяр.Ако те е страх при родителите ти ,иди при приятели!После ще оправиш всичко останало-ще намериш адвокат и т.н.Боже,това ,което ти се случва,е ужасно.Много късмет от мен!!!

# 25
  • Мнения: 41
  Направо съм потресена, но не се учудвам от психарското държание на мъжът ти,за в бъдеще ще има все повече такива случаи, народът масово изкреизва. Въпросът е че ти трябва да се спасяваш-ти и дечицата. Не вярвам,че той може да се промени- щом изпада в такива дълбоки афекти,способен е и да посегне на живота ти. Потърси помощ,иди при родителите си, а ако продължи да ви притеснява,потърси и юридическа помощ и съвет. съчувствам ти и те Hug друго за жалост не мога да ти помогна. Нека Бог да е с теб и дечицата ти!

# 26
  • Мнения: 4
Медицинско няма да мога да си извадя, защото нямам видими следи, освен ухапаното на ръката и на бузата имам от единия му зъб раничка. Той нарочно ме удряше отзад по главата, за да нямам по лицето нищо
Независимо от това трябва да отидеш задължително.според мен може да излезе нещо, а сащо би трябвало да разкажеш на родителите си за да са подготвени и да предприемат нещол

# 27
  • София
  • Мнения: 397
 Представям си ужаса на "голямото" 3 годишно детенце! Та то ти има безкрайно доверие и ти го предаваш като оставаш при насилника!Като порасне ще те намрази за това, не се примирявай! #Cussing out

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ужасена съм от разказа ти! Пожелавам ти успех и много сили, дано бързо и леко се отървеш от тая гад! Confused

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бърди, не я карай да се чувства виновна и притеснена повече отколкото е в момента.
По думите й личи, че се обвинява, че е допуснала това да се случи.
Аз мисля, че няма никаква вина.
siska77, събери мислите си и потърси помощ. Представям си колко ти е трудно сама и с малките деца, но извикай някого, обади се на родителите ти. Махни се бързо.

Общи условия

Активация на акаунт