колегите!

  • 1 842
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Предпочитам да нямам взаимоотношения с колегите. С тези хора работя, не съм си ги избирала аз, приятелите ми са извън работата.

# 16
  • Мнения: 15 619
Пиехме си кафето и вършихме работата.
Не ме е налегнала носталгията още...да се връщам.

# 17
  • Мнения: 1 418
До преди Нова година всичко беше на 6.След това
една "софиянка" реши,че е най-великата...
Мисля да я уволня с цел мир и любов отново.

# 18
  • Мнения: 1 897
В различните фирми в които съм работила отношенията с колегите ми са били различни. От чистосърдечни и приятелски до единствено и само служебни.
Зависи от работната среда, атмосферата във фирмата и най-вече от самите хора, с които ти се налага да работиш.

# 19
  • Мнения: 334
"Който има колеги, няма нужда от врагове" Laughing

Не е моя мисъл, а заглавие на книгата, която си държа в бюрото.
Има много точни описания на различните типажи, които "виреят" в офисите.
Разбира се, примерите са в "чист вид", а в "природата" се срещат най-често смесено:Клюкарката може да е и Услужливата.

Заслужава си да се прочете Peace

# 20
  • Мнения: 26
Аз по цял ден съм сама в офиса и направо ме хващат лудите. Като си свърша задълженията за деня съм тук във форума. И така по цял ден. И като се прибера в къщи - горкият ми приятел, подлудявам го Mr. Green Само говоря, питам, а той миличкият цял ден говорил и иска малко спокойствие, но цък, няма  Laughing
Смятам, че без колеги е мноооого скучно. От личен опит Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 550
Имах страхотни колежки, 4 на брой бяхме. Но заради "кадърен" мениджмънт вече не сме заедно.

# 22
  • Мнения: 1 212
Честно, радвам се като ги видя сутрин !
Обаче не излизам да пия с тях, както и избягвам да споделям проблемите си -
това преполага и те да споделят техните .
Работния ден е кратък , ако не успея да свърша това за което съм отишла на работа,
трябва да оставам след това извън работно време . Пък не обичам .

Относно ножа , никой не е застрахован - затова просто си пазя гърба .

# 23
  • Мнения: 1 159
Работя с много жени,което само по себе си не е лошо,ако си мъж Laughing...Случвало ми се е да се разочаровам от колежки,които съм харесвала и съм смятала за приятелки.Винаги си имам едно наум,което не е в моята същност,доверчива съм до глупост!Повечето ми най-близки приятелки са ми (или са ми били)колежки.

Общи условия

Активация на акаунт