Индийски каял - въглен за очи

  • 82 364
  • 614
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 428
Разковничето е да си ги сложиш след като си си сложила вече кохл-а, съвсем внимателно директно в окото.  Peace

Това при мен няма как да се получи. С моите -8,5 диоптера, си представям какво ще е ако се гримирам без лещи  Mr. Green

# 571
  • Мнения: 3
ами аз се чудех от какво ми сълзят очите, вече не се гримирам с каял, а още усещам сълзене, лещите ми са меки....  Thinking

# 572
  • Мнения: 1 416
ами аз се чудех от какво ми сълзят очите, вече не се гримирам с каял, а още усещам сълзене, лещите ми са меки....  Thinking
Не мисля, че е нормално. От каяла се навлажнява окото при нанасянето, после вече почти не се усеща, а след като вече не го ползваш, не мисля, че е от него.

# 573
  • Мнения: 3
ами аз се чудех от какво ми сълзят очите, вече не се гримирам с каял, а още усещам сълзене, лещите ми са меки....  Thinking
Не мисля, че е нормално. От каяла се навлажнява окото при нанасянето, после вече почти не се усеща, а след като вече не го ползваш, не мисля, че е от него.
може да реагирам на някоя съставка....

# 574
  • Мнения: 31 326
ами аз се чудех от какво ми сълзят очите, вече не се гримирам с каял, а още усещам сълзене, лещите ми са меки....  Thinking
Не мисля, че е нормално. От каяла се навлажнява окото при нанасянето, после вече почти не се усеща, а след като вече не го ползваш, не мисля, че е от него.
може да реагирам на някоя съставка....
Определено. Peace Не го носи повече.

# 575
  • Бургас
  • Мнения: 364
densi, аз нося меки лещи, не съм имала проблем. Случвало се е да влезе прашинка от грима под лещата и е много болезнено и неприятно, но рядко, а и вече знам как да го избегна максимално. Самата леща не ми се е повреждала.  Peace
veselina_s_p, в такъв случай ще ти бъде много трудно. Кохл-ът е прахообразен и се нанася във вътрешната линия - струва ми се, че ще ти е много трудно да го нанесеш без проблеми, ако лещата е в окото. Аз съм с -3.
blonditta, кохл-ът поддържа окото влажно, но би трябвало да не го усещаш това. Дори напротив - така окото се чувства комфортно и не пресъхва както обикновено при носенето на лещи. Ако ти сълзи или има дискомфорт - може наистина да е реакция към съставка, а може и да е нещо друго, при положение, че вече не го ползваш, а дискомфортът продължава.

# 576
  • Мнения: 4 428
Аз се отказах от кохл на прах. Явно не е за мен  Mr. Green
Вчера си поръчах очна линия-каял на Орифлейм и ще видим как ще е. Дано да не ми дразни очите  Rolling Eyes
Вчера видях и молива-кохл на Боржуа. Той дразни ли очите и траен ли е? Искам да си купя молив за долния клепач, който да е наситено черен и да е траен  Rolling Eyes Пробвах молива на Ревлон и ми се стори много хубав, но може и други варианти да пробвам.

# 577
  • Мнения: 31 326
Никак не е добър молива на Буржоа. Пробвала съм го не става. За каяла на Орифлем съм чела отрицателни отзиви, че се размазва също.

# 578
  • Мнения: 4 428
Никак не е добър молива на Буржоа, да не говорим за каяла на Орифлем. За него съм чела страшно много отрицателни отзиви, че се размазва ужасно.

Еми ще го видя и аз каяла как е  Mr. Green Аз не можах да намеря мнения. Но, ако се размазва директно го хвърлям  Naughty В момента се мъча с една гел-очна линия която стои навсякъде другаде, но не и там където искам  Tired
Значи и Буржоа отпада. Май ще си взема Ревлона...

# 579
  • Мнения: 2 768
Само моят кохл ли се прецака така бързо? Други имат ли същия проблем с Л'ореал?
Сега съм в чуденка с какво ще го нанасям, понеже пръчицата му се накъдри ужасно  Confused

# 580
  • София
  • Мнения: 767
Ако случайно пазиш празната Герленова опаковка,можеш да го пресишпеш.. Thinking
Друго ,за което се сещам, четка за очна линия , подобна на тези,  нещо с малък профил за по прецизно нансяне...

# 581
  • Мнения: 2 768
Снимах синия кохл на Лореал за една съфорумка, и понеже ми беше много трудно да си го представя как е изглежда, услужливо поствам тук как изглежда Simple Smile Във външния ъгъл леко сложих черен молив и с четка разнесох. Естествено, на живо цветът е доста по-интензивен  Peace

# 582
  • Мнения: 648
Момичета, моля качете някоя снимка на Герленския прахообразен кохл, да видя как изглежда на окото, не знам дали ще се справя и дали си заслужава парите  Praynig

# 583
  • Мнения: 31 326
Заслужава си парите и още как, а дали ще се справиш, лесно е стига малко да се поупражняваш. Говоря за черния кохл. Peace

# 584
  • Мнения: 648
Заслужава си парите и още как, а дали ще се справиш, лесно е стига малко да се поупражняваш. Говоря за черния кохл. Peace
Да, точно черния, а като очна линия става ли? В момента ползвам черния водоустойчив молив на Кларанс, който има и гъбичка за опушен грим и се справям супер с него, но виждам, чи много хвалите и Кохл-а и ми се иска да го купя

Общи условия

Активация на акаунт