Индийски каял - въглен за очи

  • 82 381
  • 614
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 31 372
Аз имам прахообразния каял на Герлен и съм страшно доволна, нанасям го с пръчицата или със скосена четка за очна линия. Но искам да си взема и този, който е като червило Simple Smile заслужава ли си да имам и двата или моето е по-скоро лакомия  newsm78
Не само си заслужава, но и двата са великолепни и напълно различни продукти за различни линии и различни ефекти на и вътре в окото.

# 556
  • Плевен
  • Мнения: 339
densi  Hug убеди ме Mr. Green

# 557
  • Мнения: 2 768
Голяма мъка! Спрели са от производство любимия ми цвят на Guerlain Oriental Metal  Cry

Ако някой може да помогне да помогне на другарчето си в беда!
Дали е възможно да бъде открит някъде? Или някакъв подобен цвят на друга марка?

# 558
  • Мнения: 31 372
Купи си очна линия-гел в бурканче, черна на Мас. най-доброто на пазара в момента. Само каяла на Герлен  може донякъде да я конкурира, и все пак тя е плътна и не се размазва, а каяла се след часове. Струва около 40 лв. В магазините на Мас, но е страшно икономична. Има всякакви цветове.
Инглот също имат и са по 23 лв. но не знам качеството им.

# 559
  • Мнения: 4 428
Купи си очна линия-гел в бурканче, черна на Мас. най-доброто на пазара в момента. Само каяла на Герлен  може донякъде да я конкурира, и все пак тя е плътна и не се размазва, а каяла се след часове. Струва около 40 лв. В магазините на Мас, но е страшно икономична. Има всякакви цветове.
Инглот също имат и са по 23 лв. но не знам качеството им.

Мерси  Hug Определено този път искам нещо качествено. Видях вече, че този продукт е супер икономичен. Ще видя коя от двете ще избера  Grinning

# 560
  • Мнения: 3
от нещо ми сълзят очите може ли да е каяла? мисля че ми е натурален без всякакви добавки  Confused

# 561
  • Мнения: 36 107
целта на истинският натурален е да предизвиква сълзене

# 562
  • Мнения: 3
целта на истинският натурален е да предизвиква сълзене
а защо? не е от най-приятните усещания, защото съм с лещи  Thinking

# 563
  • Мнения: 31 372
Такъв ефект цели да постигне, арбаски леко влажни очи.
Хората носещи лещи не трябва да употребяват кохл и каял, това го казват лекарите при закупуването на лещите.

# 564
  • Мнения: 4 428
Такъв ефект цели да постигне, арбаски леко влажни очи.
Хората носещи лещи не трябва да употребяват кохл и каял, това го казват лекарите при закупуването на лещите.

Е, значи аз също няма какво да се точа на някой от тях  Mr. Green Явно ще си карам на обикновени очни линии и моливи  Sunglasses

# 565
  • Бургас
  • Мнения: 364
Такъв ефект цели да постигне, арбаски леко влажни очи.
Хората носещи лещи не трябва да употребяват кохл и каял, това го казват лекарите при закупуването на лещите.

Е, значи аз също няма какво да се точа на някой от тях  Mr. Green Явно ще си карам на обикновени очни линии и моливи  Sunglasses

Аз нося лещи и нямам никакъв проблем с кохл-а. Дори напротив - като са ми влажни очите, не ми пресъхват лещите. Разковничето е да си ги сложиш след като си си сложила вече кохл-а, съвсем внимателно директно в окото.  Peace

# 566
  • Мнения: 31 372
Не се ли повреждат лещите от кохла? Ако са твърди да, но при меки не знам как стоят нещата.

# 567
  • Мнения: 2 768
Да използвам раздвижването в темата за да споделя, че никак не съм доволна от кохла на Герлен в цвят Magic. Взех го като заместител на Oriental Metal, обаче все едно не е продукт на марката! В момента, в който го нанеса и цветът се размива и изчезва! Пигментът му изобщо не може да се сравни с другите на Герлен, които имам.

Междувременно си купих и един син кохл на Лореал, защото техния цвят ми хареса повече от синьото на Герлен. Много траен, много хубав, нанася се чудесно, прави опушен ефект .... но, овлажни се ужасно бързо и в момента не мога дори да го затворя! Чудя се дали ако сложа вътре от силициевите топчета няма да помогне? Или да си купя нов... Поне е евтин.

# 568
  • Мнения: 31 372
Купи си нов. Hug

# 569
  • Мнения: 2 768
Знаех си  Mr. Green от теб винаги очаквам такива отговори  Hug

Ако някой търси кохл син цвят, ето една доста добра снимка, която лично на мен ми помогна да избера  Peace

Общи условия

Активация на акаунт