Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз от пондеделник съм в къщи със Стела,защото беше почнала да прави ангина.Нали сме на водораслите на Аква сорс,та ни се разминава леко,но АБ не посмях да го прескоча този път.
Днес след обяд ще я водя в градината,че имат тържество от танците,после ще покажа снимки.Ще кача и от балетния фестивал,че все ме домързява.

А иначе аз второ не мисля да имам.След преживяванията със Стема ме е страх много.
Тя също не слуша,един дървен философ е......нямам думи.Явно им е от възрастта Thinking

# 106
  • София
  • Мнения: 2 181
Ето и обещаните снимки от всички изяви Laughing
http://www.foto.bg/showgallery.php?cat=6615&ppuser=4480

# 107
  • Мнения: 168
Цитат
cvetence-stz Емили не ми се е напишквала от 2 годишна, става си през ноща сама и си отива да пишка   

А моя хубусник не става, чака аз да го будя . И ако не го събудя и се напишка се оправдава като казва "защо не ме събуди". ooooh!
Или спи дълбок сън или нещо го домързява. Защото се е напишквал и като си играе или като се забие пред телевизора. newsm78

# 108
  • Мнения: 1 403
Галке, аз ще 4акам първо тебе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хора аз съм в шок от днешните новини, дойдоха ми в малко пове4е  Cry
Трагедията в Ямбол  Cry
И таз майка как взима децата си в Асеновград  Cry Cry Cry
 Бива ли такова нещо бе хора, с такава сила  при положение, 4е децата неискат да я видят.
 И тъпите ни полицай налагат бащата. Децата пищат, реват.
 Трагедията е  голяма  Sad Sad Sad
 Милите де4ица, се са ми пред о4ите  Cry Cry Cry
 Дано Господ е с тях  Praynig

# 109
# 110
  • София
  • Мнения: 1 511
               Честит празник!


Нека има повече усмивки,нека има повече радост!

# 111
  • Мнения: 3 537
Честит празник на всички малчовци, да бъдат живи, здрави и много послушни!!!



# 112
  • Мнения: 3 537
Къде се изпокрихте пак? Искате ли да се организираме в събота да си направим среща?

# 113
  • София
  • Мнения: 1 511
Слънчеви поздрави от Созопол!
Пристигнахме в събота и аз вилнея из къщата!
 newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang

# 114
  • Мнения: 2 255
здравейте момичета   bouquet
на линия съм вече  Peace
снощи се прибрахме от гръцко  newsm44 много добре ми дойде 5-6 дни почивка на слънчице и моренце   grinning039 и сред усмихнати хора  Grinning от днес пак на работа  Rolling Eyes

а за утре незнам  newsm78 че цялата къща ми е на горе с краката...като след път  Joy

# 115
  • София
  • Мнения: 2 181
Мен честно казано ме мързи,напоследък толкова намразих Градския транспорт,че изобщо не ми се влачи по него,камо ли с детето Sad

# 116
  • Мнения: 2 255
ей верно ще ни залючат някой ден  Sick ...вече никак не вървят темичките  Shocked ...още сме в пролетната  #Crazy и то до под кривата круша ....а лятото и морето са в разгара си вече   grinning039

ето ви малко снимки от кратката ни морска ваканция http://viara2k.multiply.com/photos/album/22/Toroni_Greece ...вече чакам следващата  Joy

# 117
  • Мнения: 3 537
Супер, снимките ви са като картички Grinning Няма начин да не сте си изкарали страхотно Sunglasses
Айде казвайте другите къде ше почивате, че да стане малко интересна темата. Sunglasses
Ние според зависи как ще се чувствам, но за морета и подобни дълги разстояния не, а и така както нямаме кола, не мерси. Stop
Ходи ми се пак на Априлци, 5 часа беше път с автобуса ,но е поносимо.Ще видим....ауууууууууу  Confused ,чак средата на август излизам отпуска, толкова е далече, така ми се почива вече.
А в офиса всеки следобяд така ми се приспива, че една издържам до 17 ч ooooh!
Жори ще ходи до към 10-11 юли на градина и после при бабите. Другата седмица само ще го спра за 5 дена, че искат да ги водят на зелено училище на Витоша на Алеко, но няма да го пускам, първо,че искат много пари, а и няма да спат, с автобуси напред-назад всеки ден, и съм против, като стане по-голям-тогава може би, мисля ,че още е малък.
И така, това е за сега от мене, вие сте. Sunglasses

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
При нас едно и също, събота и неделя на село да довеят децата. Днес Никол ще я води баща й на цирк, тя няма търпение вече.
в понеделник Ники вдигна температура и сега ги гледам двамата в къщи, голяма лудница  е, само се дразнят.
За почивката мисля да водя майка ми с нас, че да помага за децата, края на юли евентуално, засега на Китен на бунгала.
Вяра, хубави снимки, нямам търпение Павел да порасне, че да можем да обикаляме по - спокойно насам натам.

# 119
  • Мнения: 2 255
Миме, май само ние с тебе си чатим и запълваме темата  Joy

ние определено изкарахме супер  Peace ...само дето ми бяха малко 5 дни  #Crazy добре, че другата събота пак заминаваме за Гърция - тоз път за цели 7 дни  hahaha

ей много го обичам това море да му се не види  Two Hearts все не ми стига  Smile

а август верно е много далече  Rolling Eyes как ще устискаш незнам  newsm78 я спретни няколкодневна почивка за себе си и тумбака и през юли  Hug

с право не го пускаш малкия, то егати зеленото училище - само път нагоре-надолу  #Shocked

иначе Калоян от тази седмица са в сборна група - от 2 в 1 и са сумати дечурлига ...абе лудница  Shocked ама ще ходи няма къде да мърда  Mr. Green ще почине 1 седмица на морето и после юли пак така ще изкара  yes а пък август като затворят ДГ ще го шитна чак в Люлин на баба му  Joy

Общи условия

Активация на акаунт