Не се справям. ПОМОЩ

  • 1 744
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Намерих разни работи за лактозна непоносимост, но там пише че симптом са и коремни болки. Ние даже и колики нямахме. По какъв начин се поставя такава диагноза и какво ще направи гастроентерологът. Ако някой знае повече за това нещо нека да сподели

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
Просто заведи детето на лекар.

Никоя от майките тук не е такъв, както и неможе да се постави диагноза само по описание.

Дъщеря ми също нямаше болки, или поне аз не забелязах, но педиатърката й се досети за какво става дума.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Намерих разни работи за лактозна непоносимост, но там пише че симптом са и коремни болки. Ние даже и колики нямахме. По какъв начин се поставя такава диагноза и какво ще направи гастроентерологът. Ако някой знае повече за това нещо нека да сподели
Виж, много рядко се случва всички симптоми да са накуп. Затова те съветваме да заведеш детенце при специалист.
По какъв начин се поставя такава диагноза - лекарите затова са учили и знаят как
какво ще направи гастроентерологът- ще ви прегледа и ще каже какво следва оттук нататък
Успех!

# 18
Добре че споделих с вас HugВеднага се обаждам на педито за направление

# 19
  • Мнения: 920
И наште все са зелени, но не са пенести, а различно - вече са доста кашести но ние даваме пюренца. Моята докторка ми каза, че цвета на акото е силно зависим и от приеманата храна - например сока от ябълки дава този ефект.

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За мехурчетата - детски гастроентролог, не вреди, а е може да бъде страшно необходимо. Симптомите могат да бъдат всякакви и дори да липсват (въпреки че лактозната недостатъчност е доста сериозно заболяване, което се регистрира доста по-рано, почти в първите седмици на бебето), затова най - доре специалист.
За цвета на акото-тъмен е по различни причини: по-рядко акане, престоява повече в чревцата и се оцветява така, непреработени съставки на млякото могат да доведат до подобно оцветяване и пр. други различни, но не задължителбно повод за притеснение.
За водата, не мисля, че има връзка, освен евентуално да размие мехурчетата, пък и нали водата се изхвърля с пишото newsm78

# 21
  • Мнения: 396
Заведи бебе на лекар! В случая второто мнение е важно! Относно водата и аз съм имала проблеми със сина ми- не искаше и капка вода, но като поотрасна взе да пие по много, така че не се притеснявай. Според мен обаче вашия проблем не е от водата... както казах и при мен беше така, но не сме имали такова ако newsm12

# 22
ще ходиме в понеделник. обаче тя ака веднъж на 2 дни и сигурно е престояло, щото ако напълни памперса два пъти за 1 ден второто ако кафенее. благодаря на всички мили мами за съпричасността. адски важни неща научавам от вас Hug

Общи условия

Активация на акаунт