Това редно ли е според вас?

  • 2 555
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 280
Малеее и това са педиатри, направо се плаша.
При все, че за деца няма ограничения за направленията както са и писали момичетата.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 120
не е редно, не е и нормално, да е някакъв нов проблем, да може да направи нещо, да иска да го види, но при тези условия си е чиста подигравка, което е нпаравила.....
колкото до направленията за децата - без лимит са, ама малко е само на думи и не е точно така.....но пък лекарите могат да си правят и те своите врътки, за да не отказват направления....разбира се при желание....

# 17
  • Мнения: 1 949
И защо всеки път като опрат нещата до направления става изведнъж много сложно, едно време ни се налагаше да пускаме стерилна урина всяка седмица почти в продължение на месеци и едно направление не получихме и всичко си плащахме както май ще стане и сега  #Cussing out Извинявам се ако нещо съм написала неясно но съм бясна!

Предполагам, че защото до сега не си й вдигала скандал или кротко, но категорично да й обясниш, че си знаеш правата. За съжаление някак-си с болшинството не става со кротце со благо  Twisted Evil С право си бясна. Още повече, че както казваш, тя е запозната с проблема на детето. как ли пък няма да го мъкнете в поликлиниката за едно направление  ooooh!

Съвета ми е да я изтърпите тази до юни и после да търсите друг педиатър, който да ви е по-близо и да умее да признае, че не е специалист по всичко и да дава направления с повече охота  #Crazy

# 18
  • Мнения: 2 100
Ако разбирам правилно, детенце е записано при въпросната лична лекарка, а консултациите и ако има проблем някакъв минава през педка, с която личната работи. Ако е така педката наистина не може да издава направления - тя не е личен лекар. Но това в никакъв случай не оправдава личната. И аз имам проблеми с личната и педката, но ще се търпим до юни, няма как. Утре може да й кажеш с по остър тон, че всичкото това разкарване е било напълно излишно и е изложило детето на риск да се разболее наред с всички чакащи пред кабинета й. Покажи й, че си обидена и ядосана...не че ще се промени нещо или ще ти се извини, но най-малкото да й кажеш какво мислиш и да ти олекне. Успех с гастрото и детенце да се оправя Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 2 006
Извода е един - сега отиваш на гастроентеролог без направление (ако не ви даде утре) и юни месец сменяш педиатърката. Междувременно драсваш името и в черния списък, за да спестиш на други мами подобни ядове.

# 20
  • Мнения: 1 817
А пък щом става въпрос за дете броя направления е без лимит!Това го знам от лекар!Тая  педи си е направо за #Sniper
Абсолютно вярно. Peace


Това наистина ли е така? Няма лимит за  направления за изследвания, за прегледи при децата? Rolling Eyes
Не ми се вярва. Confused

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Не е редно,разбира се.
Съвета ми е да си смените педиатъра,при първа възможност.Това е безобразие. #2gunfire

# 22
  • Мнения: 8 999
Придава си излишна важност вашият педиатър. Какъв ли точно преглед би могла да осъществи?
Колкото до това, че детето може да се зарази пред кабинета й, не ми се вярва.

# 23
  • София
  • Мнения: 23 096
А пък щом става въпрос за дете броя направления е без лимит!Това го знам от лекар!Тая  педи си е направо за #Sniper
Абсолютно вярно. Peace
Това наистина ли е така? Няма лимит за  направления за изследвания, за прегледи при децата? Rolling Eyes
Не ми се вярва. Confused
Защо да не ти се вярва, напълно логично е, пък е и редно  Peace Ако за децата не се погрижи поне малко тая държава, здраве му кажи  Naughty

# 24
  • Мнения: 405
Затова си водя детето на чстен лекар, колкото и гадно да звучи #2gunfire

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Цитат
Опс, не си ме разбрала. Педиатърката ни се държа детински, като се чупеше!
Моето дете има същият проблем, много е зле милото. Едвам ака и много кръв има.
Леле и тази е имала наглостта да ти се сърди че си поискала направление  Shocked
а ти отиде ли на гастроентеролог и какво ти казаха ?
Не сме още. Като си представя със здарво дете да чакам 2-3 с всички грипозни, ми преизлява. Но трябва да го свърша тия дни. Първо да запиша час при гастроентеролог, за най-добрата чсе чакало 1 месец и после направление. Тя ще даде де. Отказа преди защото считаше, че не съм права, а аз от своя страна пък бях длъжна да проверя след като я хванах, че не чете нови работи. То няма и как при толкова пациянти, но нали трябва да печели повече и не наема помощник-лекар  ooooh!

# 26
  • Мнения: 92
Педиатърката издава направленията.За такъв проблем не е нужно да разкарваш детенце.Моята дъщеря имаше обрив по лицето,обадих се на педито и казах,че искам да я види дерматолог и ще пратя мъжа ми за направление-никакъв проблем от нейна страна!А що се отнася до смяната на педиатърката,мисля че при децата не важи това за юни и декември, НО не съм сигурна...провери.Сестра ми се преместиха в друг град и съответно веднага смениха педито там.Но може пък това да важи само при смяна на местоживеенето.Заслужава си да провериш при такава педиатърка!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 280
Цитат
Затова си водя детето на частен лекар, колкото и гадно да звучи
До сега и ние когато се е налагало сме я водили на частно и сега за първи път решавам да се възползвам от здравната каса и ето го резултата  ooooh! Вечерта когато се прибра мъжа ми разбрах че била казала " Ние да не сме само направления да даваме " Laughing
Проверих и чак юни имаме право да я сменим, дано не се налага до тогава да се ползваме от услугите й.

# 28
  • Мнения: 2 270
Смени си лекаря! Peace
Дано дететнцето ти се оправи бързо! Praynig

# 29
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Тази лекарка е ужас, леле, не свършиха тези болни хора. Нямат никакво разбиране!

Сменяй я при първа възможност за по-овечен лекар!

Общи условия

Активация на акаунт