Пак съм болна. Писна ми вече.

  • 6 462
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 163
Simba аз също не съм боледувала така. Миналата година детето беше всеки месец болно а аз стоически не лепнах нищо. Същия режим на хранене абсолютно същото. Тая година ходих на море, на планина да закалявам малкото то се закали а аз все болна. Сега започнах и сутрин по лъжица мед и прашец за засилване на имунитета.

Ще помоля въпросната Шоколадче  /на която и изчетох доста поста и разбрах за какво иде реч/ да не се подиграва толкова и ако няма какво нормално да напише тука просто да не пише.

[/quote]Доколкото разбрах тоя форум е за обменяне на опит, идеи и т.н. Така че темата е пусната точно с такова намерение да обменя опит с майки, които са със моя или сходен проблем.

имам страхотен зъбобол кайете какво да правя
Това ако е в тон подигравка, какъвто си мисля че е не ти прави чест.
То тука човек да не напише нещо. Сега съжалявам, че пуснах темата.
Ако може някой модератор да я заключи. Предварително благодаря.

# 16
  • Мнения: 3 830
mimi_msm, нормално е тук да попадаш на толкова много озлобени жени. Особено, ако са потискани от собствените си мъже или се чувстват нещастни. Не им обръщай внимание. Нека "тровят" само себе си.

Не се коси. Опитай да си подсилиш имунната система.

Имуностимулатори:

- клеева тинктура, пчелен прашец, пчелно млечице и др. пчелни продукти
- Саменто (таблетки на билкова основа, които се продават в аптеките)
- Респивакс (имуномодулатор на принипа на убитите бактериални видове)
- Имунобор
- витамини
- сребърна вода

Има и много други.
Добросъвестните съфорумките могат да допълнят списъка.

# 17
  • Мнения: 1 163
Estelliaблагодаря ти  Hug Hug Мисля, че списакът от имуностимулатори е страхотен и изчерпателен. Сега изядох един лимон с мед и от утре си го купувам това Саменто, защото чета добри отзиви за него и се надявам с това да приключа зимния сезон  Joy Joy Joy

mimi_msm, нормално е тук да попадаш на толкова много озлобени жени. Особено, ако са потискани от собствените си мъже или се чувстват нещастни. Не им обръщай внимание. Нека "тровят" само себе си.
 Peace Peace Peace

# 18
  • Мнения: 4 753
Намери си хомеопат и се консултирай с него, както с какво да се лекуваш, така и с какво можеш да си засилиш организма... Благодарение на хомеопата си, пропуснах АБ тази година, а личната ми го изписва само като ме види на вратата на кабинета си...   ooooh! 

# 19
  • Мнения: 1 353
Добавям Зелена енергия и коластра.

# 20
  • Мнения: 1 163
Намери си хомеопат и се консултирай с него, както с какво да се лекуваш, така и с какво можеш да си засилиш организма... Благодарение на хомеопата си, пропуснах АБ тази година, а личната ми го изписва само като ме види на вратата на кабинета си...   ooooh! 
и затова съм се замислила. Макар, че моя като ме види на вратата и той ме мята с АБ. А за добър хомеопат във Варна не съм чувала /в интерес на истината не съм се интересувала /. Ако може някой нека да даде информация.

Добавям Зелена енергия и коластра.

Мислех си и за тях. Постоянно чета само положителни отзиви за Зелената енергия.

# 21
  • Мнения: 139
Тази зима и аз съм така,а по принцип много рядко боледувам! И аз и дъщеря ми сме болни всеки месец откакто е студено! Sick

# 22
  • Мнения: 2 480
В нашето семейство грипната ваксина решава този проблем вече 10години! Само миналата година веднъж се разболяхме. А тази не!
Преди да използуваме грипни ваксини, разчитахме на себе си. Витамини, чай, лимон, но се оказа недостатъчно. Всяка зима бяхме болни почти всеки месец.

# 23
  • Мнения: 1 949
В нашето семейство грипната ваксина решава този проблем вече 10години! Само миналата година веднъж се разболяхме. А тази не!
Преди да използуваме грипни ваксини, разчитахме на себе си. Витамини, чай, лимон, но се оказа недостатъчно. Всяка зима бяхме болни почти всеки месец.

Само веднъж в живота си съм си слагала такава ваксина и пак боледувах цяла зима - 2 пъти даже доста тежко  ooooh! Страх ме е да повторя  #2gunfire

# 24
  • Мнения: 1 163

Само веднъж в живота си съм си слагала такава ваксина и пак боледувах цяла зима - 2 пъти даже доста тежко  ooooh! Страх ме е да повторя  #2gunfire
[/quote]

Сестра ми купи противогрипна ваксина на малкия. В последствие той се разболя и тя да не се изхаби си я би на нея. Цяла зима не спря да боледува. А една приятелка постоянно слага на детето си и се разминават само с хрема и сополи. Може би има значение и организма. Както едни стимулатори действат при едни хора а други при други.

Сега видях, че не съм само аз в това положение болна цяла година. Благодаря на всички, които ми отговориха и дадоха съвети Hug Hug
Дано да мине зимата и да сме вече по здрави.

# 25
  • Мнения: 1 949
mimi_msm, да, не си единствена! Да се надяваме, че другата зима ще е различна. А най-вече за детето се надявам на това, понеже и тя, подобно на мен, не престана да боледува  ooooh! Е, тук и тръгването на ДГ си казва думата де Wink

# 26
  • Мнения: 2 480
Специалистите смятат, че ваксината не е подходяща, ако човек има имунно заболяване. Не зная как е при Вас, но в нашето семейство няма такъв проблем.
Да не забравяме, че за закономерностите на имунитета е създадена цяла наука-имунология. И всички, които следват медицина я изучават.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 13:46 от vl

# 27
  • Мнения: 1 163
Vl   това за ваксината и имунното заболяване го чувам за първи път. Аз в интерес на истината не съм се интересувала от ваксини изобщо и не съм запозната. Все се каня като почнат да ги бият да заведа малкото да ни сложи доки на мене и на нея но сега ще имам и в предвид горното. А ако имаш повече инфо моля те прати, че докторите не казват нищо. Единия вика аз съм против ваксините, другия вика хубаво е да се правят еди, че ги разбери.
Simba 21   моля се с две ръце тая зима да сме  се наболедувала за две зими напред. А децата от здраве да не се отарват. В градината е така. Моята и в яслата беше много болнава и в градината почна пак. Но все пак за цял зимен сезон сега и се наложи да пие антибиотик, което при нас си беше велико постижение  Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 2
Освен Зелената енергия, бих добавила и Герисан.
 

# 29
  • Мнения: 23
Точно за Саменто (Котешки нокът) писах, че на менми идва силно, получавам сърцебиене и напрежение, така че ако го вземате наблюдавайте как реагира организма ви при първите дози. Личната лекарка го препоръча за малката, тя е на 1г.7м. и каза, че ако се предозира ефекта е хиперактивност. Аз не съм го предозирала, но явно този ефект ми се отразява така. С лимона и меда също не трябва да се прекалява. С лимона най-вече за склонните към проблеми с жлъчката, а меда и пчелните продукти, дори да не сте алергични може да има неприятни последствия ако са в големи количества. Лично съм го изпитвала - бях прекалила с едни прополисни таблетки за гърло, после доста време устата ми се изриваше като опитам мед.

Общи условия

Активация на акаунт