МАРТенско човече тука шава-навън да играе наближава!

  • 13 684
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 151
Много се радвам че всичко е минало благополучно и бебе Рая е при мама ТониSimple Smile

Честит рожден ден  ЖИВОТИНЧЕ!Много радост,щастие и здраве ти желая,а скоро и най-хубавия подарък-бебчеSimple Smile


хахах Бодливка мн.смешно ми стана като прочетох  "лисугера"!
Ами да и е жив и здрав- аз тъкмо тия дни си мислех за нея,че и е вече време по моите сметкиSimple Smile)))))))

# 271
  • Мнения: 5
Честито на Сиа ! newsm51 newsm30
Много радост да им донесе малката бебка им пожелавам!
Много се радвам, че мама Тони и Рая вече са заедно, Браво! baby
Животинче ЧРД, , много щастие ти пожелавам и красив бебок!  party023

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 12:55 от dobro_nastroenie

# 272
  • София
  • Мнения: 211
sia, мила, ако знаеш как съм те мислила само... бях сигурна, че вече си родила и само те чаках. (вчера те мернах, че вече си в скайпа и бях сигурна, че днес ще прочета за вас..) Честита рожба, да е жива и здрава и много да ви радва!!! Чакаме те с подробности за раждането - как роди, при Маленов ли беше, упойка? Как сте сега? Кърмите ли се вече? Наддава ли малката? Ох, много се развълнувах!!!!
Пресни новини от Зеленкото, от преди 5 минути:
"Точните данни на Калин: 18.02.2009 г., 14.32 ч., 3.300 кг, 50 см. Секцио, д-р Николова, д-р Ташков. Още не ми го дават, защото е на система, но е добре."
Мила, с теб сме, душке. Бързо да наддава Калин и скоро да се гушкате!!!!
dyMa, честит ти рожденник - да ти е жив и здрав и да е най-грижовния и любящ съпруг и татко!
БОДЛИВКА, какво матраче взе? Аз нещо много се чудя... 17 см много ли е за матрак? Смисъл, то за началото е ОК, но после като поотрасне малката и почне да се изправя, ще и бъде май много височко и лесно ще може да се преобръща от решетката... всъщност, кога се маха решетката (без страх, че малката ще пада)? 10 см или 17 см матрак е по-добре, как мислите? (легълцето е дървено, но само с едно ниво - демек  - няма по-ниско и по-високо ниво)
Радвам се много че бебка Лора е ОК и вече са заедно с гордата майчица!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
vania2809, добре дошла - дори и съвсем на финала на тези дълги 9 месеца...
Jivotinche ЧРД, да си жива и здрава, много обичана!!!
Elwing, къде си, мила? Чакаме новини от теб!

# 273
  • Мнения: 74
Здравейте,
това за меда явно е последни тенденции и изследвания.Баба ми са 9 деца и са ги хранили също като в Кипър-намазват бибата с мед..а никой няма алергия...според мен сегашните алергии са в начина на живот, некачествените храни и др.

Добре , че са и дали на жената бебето , че аз бях готова да отида и да ги разхвърлям..хич не ме интересува култура и възпитание..ако на мене ми се случи ,само заради болката няма да имам тази възможност, защото ще съм зависима от тях ..иначе даже бих им посегнала  Embarassed да видат те отношение ли ,пари ли ще искат!!!!

# 274
  • Мнения: 27
Вероники я ми кажи Никикато си го мазала с Дактарина, твойте гърди маза ли си? И ако е да, как ще я кърмя тогава? И мен взехда да ме боляъ зърната и да ме сърбят. Четох, че точно това били признаците и майката да е получила такава инфекция. След малко отивам до лекарката и до аптеката и почвам да  мажа днеска![/b]

Сподели после за дактарина, че и моето бебе има млечица. Май се появи защото след млякото давах вода от шише, а не с лъжичка както трябва да бъде - ама късно го прочетох това а и нямаше кой да ми каже. Така като е с тия бели полипи в устата не иска да суче мръщи се - ето сега не иска а последно яде в 6 часа
Дактарина търка ли се в устата като содата или само се пие?

# 275
  • Мнения: 2
Здравейте всички!Аз съм от вчера в този страхотен форум.Ще ми е приятно да обменям информация с всички вас.Бременна съм в 33 седмица и ми е за втори път.Имам момиченце Гергана на почти 7 год.Очаквам своето второ бебе на 06.04.С голямо удоволствие ще общувам с всички вас!!!   Simple Smile Wink

# 276
  • Мнения: 1 906
sia, честита радост  newsm51 .  да е жива и здрава и много, много да ви радва!

В този зимен ден, дали ще подобрим рекорда с писане  Laughing . Ще се наложи ли публикуване на нова тема  Rolling Eyes

Уффф, тъкмо си написах, каквото имах за писане и компа се изключи. Нещо с тока става  #Cussing out .

# 277
  • Мнения: 2 495
Ние сме добре.Снощи правихме секс, ама като гледам може и да не помогне Laughing.Малко по-късно мисля да изкачвам стълби и да си взема един сок от ананас-казват че помагало, ама да видим...то бебчо най-добре знае, кога да излезе.
Животинче,

Честито бебе и на Венета!А как е родила-нормално или секцио? Rolling Eyes
Добре дошла на Ваня2809..дай малко повече данни-коя поред ти е бременността и какво бебче чакаш  Hug
Очаквам своето второ бебе на 06.04.С голямо удоволствие ще общувам с всички вас!!!   Simple Smile Wink
Няма проблем и за нас, ама не трябва ли да си при априлките?! newsm78

В този зимен ден, дали ще подобрим рекорда с писане  Laughing . Ще се наложи ли публикуване на нова тема  Rolling Eyes

Новата тема е готова, само да изпишем тази и я пускам

# 278
  • Варна
  • Мнения: 38
Хелоу! Честита Лорка на Сиа! Снощи сънувах, че родих в къщи за 10 мин. и докато си кърмех бебата, цялата я оливах с кърма. Луда работа! Това очакване ме побърква.
Между другото и аз като бях в родилното с Кристина, не ми я даваха дълго време, като обяснението беше, че "чисти лиги". Сега ми е много смешен този израз, но тогава и аз се тормозех от липсата на точна информация какви аджеба са тези лиги и защо не ми дават бебето. А този път ще осъзнавам в по-голяма степен какво ми се случва и сигурно ще съм още по-нетърпелива да си гушна детенцето, така че дано всичко е наред. Пожелавам го и на всички вас.

# 279
  • Мнения: 69
 welcome на новите мами

абе някъде бях чела че не били хубаво да се дава мед на бибата,не само заради алергии ами и заради нещо друго,ама к'во беше newsm78 с моя пилешки мозък.....ще потърся и ще пиша като прочета

много бебета много нещо станахме,започна се  Rolling Eyes сега май всеки ден чакаме новини от някой,бързо прибиране в къщи на Тони,Зеленко и всики които още са в болница newsm07

при нас снощи много намаляше напрежението,а днес  Nature Snowman cold снега е затворил всички пътища,по магазините няма почти нищо,млякото свършило,хляба закъснява....абе направо  wflag

# 280
  • Мнения: 105
Jivotinche, честит рожден ден! Да си жива, здрава и скоро да гушкаш най-хубавия си подарък   bouquet
Радвам се за положителните новини от Тони и Зеленкото  Grinning
Роси, 17см за матраче е много според мен. Аз дори не знаех, че има бебешки матраци над 12см.
Добре дошли на новите мами Simple Smile
А за Тедсан и Нагаина никой ли няма новини?
Слънце, благородно ти завидях за бързото възстановяване. Браво  Hug Дай Боже всекиму.

# 281
  • Мнения: 242
Леле, вчера нямах интернет, и без малко да изтърва цяла тема.
Честити дъщерички  на sia и Тони Да са им живи и здрави.
 newsm59 Jivotinche - жива и здрава да си.
Добре дошли на новите майки - лека бременност до финала.
ПП - по ТВ току-що Гала говори с Венета Райкова, ама тя не дава инфо.

# 282
  • Мнения: 4
лелеееее, как ставате толкова рано, като гледах в колко часа тази сутрин сте писали  Shocked
а аз си мислех, че ставам рано no
ЧЕСТИТО НИ НОВО БЕБЕ!!!ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА МАМА СИА baloni
 Hug НА ЗЕЛЕНО ЧОВЕЧЕ И ТОНИ - СИГУРНА СЪМ , ЧЕ ВСИЧКО ПРИ ТЯХ ЩЕ БЪДЕ НАРЕД  newsm51
 nbirthday jivotinche, да получиш най хубавия подарък!!!
а пък на ентусиастите, които ще излизат  newsm10
аз си оставам у дома - все ще си намеря някое занимание. така съм се изнежнила напоследък с това парно вкъщи, че винаги ми е студено навън, пък сега, представям си cold
пазя си силите за понеделник - тогава съм на консултации и на изследвания за секцио.
обичам да гледам първата страница и чак сега забелязвам  smile3555 , че с veselina_s_p би трябвало да се засечем, ако всичко върви по график  newsm44
очаква до каря на седмицата да пристигнат моите неща, да се задействам и аз  wash hang 1ironing и да се пробвам да кача някоя снимка с бебешки неща.
за меда и бибата - това наистина са го правели нашите баби, но сега всички педиатри го отричат, че медът е алерген е доказано, а освен това, никак не е полезно за устната хигиена на бебто, така че аз лично бих се въздържала да дадвам на бебето мед  baby_neutral

# 283
  • Мнения: 1 170
Животинче, честит рожден ден! Да си жива и здрава и скоро да те зарадва най- хубавия подарък  bouquet

Маруся, провери за такава бръснеща машинка в ТСМ Peace

# 284
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
слънце, радвам се, че толкова бързо си се възстановила след раждането, браво   bouquet
на обебилите се - Честито!  Heart Eyes

Здравейте, това за меда явно е последни тенденции и изследвания.Баба ми са 9 деца и са ги хранили също като в Кипър-намазват бибата с мед..а никой няма алергия...според мен сегашните алергии са в начина на живот, некачествените храни и др.

Добре , че са и дали на жената бебето , че аз бях готова да отида и да ги разхвърлям..хич не ме интересува култура и възпитание..ако на мене ми се случи ,само заради болката няма да имам тази възможност, защото ще съм зависима от тях ..иначе даже бих им посегнала  Embarassed да видат те отношение ли ,пари ли ще искат!!!!

натси, за новороденото мисля и чувствам нещата като теб... явно майчинският инстинкт ми е толкова силен, че наистина ДЪРЖА на това бебо да си е при мен още от самото начало /въпреки че при мен след раждането ми го дадоха Алекс едва 17 часа след раждането, защото аз самата не бях изобщо добре първо, но после ми го дадоха и до изписването ни не съм го изпускала от поглед/!

за меда и за всичко останало с изключение на кърма/АМ, всичко се води ЗАХРАНВАНЕ - така че вода, сок, чай, захар и мед, се води неестествена храна за кърмачето и определено не се препоръчва от СЗО... съвременната тенденция е КЪСНОТО захранване... ноооо - всеки да си решава сам как и с какво да си храни бебето... уви, преди 4 години не бях и чувала за късно захранване, затова захраних моя син рано, за което искрено съжалявам и до днес, и зная, че с второто си дете един ден няма да процедирам така, както с първото ми...  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт