За брюнетките във форума - 2

  • 59 353
  • 378
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 768
И аз тук  Flutter

До преди няколко месеца бях блонди и после се направих чоколадова Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green ГОлям кеф, два месеца не съм си подновявала цвета, а още е готин. Пък с русото- през две седмици се мацаш..
И аз и аз.  Laughing

# 151
  • Мнения: 3
Е да ви покажа моя нов цвят, исками се да се накъдря и трайно така някой да ме посъветва нещо че мн се двуумя.На снимкатасъм навивана с преса.
А да уточня не съм си боядисвала косата с месеци така че мисля че тва ми е ест цвят преди това са с безамонячната на Лореал
http://media.snimka.bg/4295/014844702.jpg
http://media.snimka.bg/4295/014844837.jpg

При трайното къдрене няма да бъде постигнат същият ефект както на снимката, където си навита с преса, дори и със най- едрите ролки и навито на спирали, пак ще е по- ситно от това...
Иначе ако продуктите са добри и фризьорът е опитен, то няма да има проблем с процедурата, още повече, че косата ти не е много третирана Simple Smile

# 152
  • Мнения: 931
Оффф от мн време съм му навита на тва къдрене ама все неми стиска ще си помисля още малко.За фризьора нямам никакви съмнения

# 153
  • Мнения: 2 448
Оффф от мн време съм му навита на тва къдрене ама все неми стиска ще си помисля още малко.За фризьора нямам никакви съмнения

Недей. Казвам ти го като човек, който 10 години се е къдрил.  Simple Smile
После свикнах да се правя с ролки сама , а след това и се родих с тези преси за вафлите, които правят супер обем. Всъщност любовта ми към къдренето беше най вече, че обичам обемни коси.
Накъдрената коса, особено пък с твоята прическа на черта, колкото и да е едро няма да ти е така, както сега на тези снимки.

Ето ме на ролки (това е току що махнати , след няколко часа става по прибрано естествено Simple Smileсамо за обем.
Нищо не може да ме накара да се накъдря трайно вече.

И пак да питам някоя да ми препоръча шампоан, който измива добре и в същото време не действа толкова за отмиване на боята. Или някакъв друг продукт, който може да се използва за запазване на цвета.  Praynig

# 154
  • Мнения: 931
pasinet  мерси за съвета. За шапмоана аз съм страшно доволна от  шварцкоф само че не този масово разпространения.Купувам си от моята фризьорка професионален в кръгли бели туби , има няколко вида  аз преди ползвах за боядисана коса и бях мн доволна сега съм друг който се води худратиращ - за лятото е екстар сега мисля подхранващ да си купя че мн почна да ми капе пак косата въпреки че слагам и ампули , но нали е сезон и предполагам че е преходно явление.

# 155
  • Мнения: 217
pasinet втората снимка на която си с обем това след като се отпусне косата от ролките ли става?
  bouquet

# 156
  • Мнения: 2 448
pasinet втората снимка на която си с обем това след като се отпусне косата от ролките ли става?
  bouquet

Не, там съм с вафлички само в корените и то най отгоре не правя както се вижда. Става много бързо и лесно за десетина минути и се правя всеки път след миене на косата, на 3 дни и държи. Аз за това и казах, че се родих откакто се сдобих с вафлената преса.  Simple Smile

# 157
  • Мнения: 63
Момичета Hug
ако някоя от Вас може да ми съдейства - от доста време се опитвам да постигна точно този цвят. http://img.slusham.com/zara_2.jpg без абсолютно никакъв червен оттенък.

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 10:35 от bubanka

# 158
  • Мнения: 284
Искам да споделя нещо и мисля, че ще ти е от полза stefi_82  Simple Smile Извсно време бях руса, сега съм кафява и там където ми е била изрусявана косата по краищата и дължините, дори и след като се поизмила кафявата боя, не червенее въобще, а където е боядисвано върху новоизрастналата ми коса има лек червеникав отенък. А като бях в салона веднъж едно момиче искаше точно такъв цвят и фризьора и обясняваше, че за постигане на кафяво със златист отенък без червени отенъци се поизсветлява косата и след това се нанасая боята в желания нюанс

# 159
  • София
  • Мнения: 606
Моята стана подобна точно по същият начин. Направиха ми малки и нежни руси кичури и така се махна червеното , но изсветлява бързо сега.

# 160
  • Мнения: 15
Здравейте,момичета Simple Smile нова съм в тази хубава тема,която изчетох с интерес. Допадна ми съвета на Pasinet за обем в корените,моля сподели каква преса използваш за този страхотен обем,много ми допадна  bouquetПриятен уикенд на всички брюнетки  Simple Smile

# 161
  • Мнения: 2 448
Допадна ми съвета на Pasinet за обем в корените,моля сподели каква преса използваш за този страхотен обем,много ми допадна  bouquet

Ето такава ми е пресата, не е някоя скъпа, ползвам плочката за по ситните вафли.

# 162
  • Мнения: 15
благодаря  bouquet  bouquet  bouquetдано не прекалявам с въпросите,но нещо съм се вмерачила на тема обем, тъй като косата ми е тънка и права,та пресата ще е за вафлички, на снимката много харесах прическата ти Simple Smile какъв термозащитен продукт ползваш  и последно каква е формата на вафличките-триъгълни, квадратни, обли.... Simple Smile

# 163
  • Мнения: 2 448
Ами ето я. Никакъв продукт не ползвам за косата, тя е керамична и не се нагрява много , но и аз не я държа да я изпичам чак.  Simple Smile На всеки кичур пръскам от далеч съвсем малко лак (но не преди, а след накъдрянето) , да не е от най лепкавите и силно фиксиращи. Може би 4 - 5 слоя от всяка страна и 2 отзад правя, не на цялата коса, оставям и прави слоеве да не стане къдрава, само да се надигне в корените. В краищата леко завивам навътре за форма.Това е в общи линии.  Simple Smile

# 164
  • Мнения: 15
благодаря сърдечно  bouquetмного полезен и коректен отговор, хуквам да поразгледам за преса,много хубава и усмихната вечер Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт