За брюнетките във форума - 2

  • 59 355
  • 378
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 217
Mirellka , аз съм се боядисвала с тази боя ,можеш да си я купиш навсякъде в козметичните магазини има я на Колхозния,мисля ,че и в Елитис.Само ,че аз си бях взела доста светъл цвят и нямам наблюдение за 4- ката.
От доста време мислех да пиша и да ви кажа,че и аз си намерих боята която не ми дава червен нюанс - Farmacolor - професионална боя ,аз се боядисвам с 4С Ash Brown,не е скъпа някъде към 6-7 лв и ми е идеална като цена тъй като използвам две опаковки  Heart Eyes.



Благодаря много за информацията!!
Аз се правя със синьо-черно ; не знам тази боя дали го има ще проверя.
Исках да попитам и за тази професионална боя която ползваш от къде може да се купи.
Благодаря предварително !  bouquet

# 181
  • Мнения: 60
Ами аз си я вземам от едно магазинче на Колхозния за професионални бои,ама как да го обясня...май пишеше " Всичко за косата.." или нещо такова на гърба на търговския център срещу едни бели бараки.От там съм я вземала и малко по-нататък през едно две магазинчета, пък има едно магазинче за продукти за коса - там я взех с лев два по - евтино.

# 182
  • Мнения: 217
Ами аз си я вземам от едно магазинче на Колхозния за професионални бои,ама как да го обясня...май пишеше " Всичко за косата.." или нещо такова на гърба на търговския център срещу едни бели бараки.От там съм я вземала и малко по-нататък през едно две магазинчета, пък има едно магазинче за продукти за коса - там я взех с лев два по - евтино.


Благодаря ти много !!!
Знам го магазинчето преди само от там си купувах продукти за косата но от 2 год. все нямам време да отида и купувам от Пикадили или козметичните магазинчета около нас.
  bouquet Hug

# 183
  • Мнения: 161
Момичета,не си харесвам вече косата,отдавна не е оформяна,на пластове съм,с коса 1 педя под раменете,леко чуплива,бритона вече порасна,искам нещо различно.Дайте някакви идеи моляяя  Praynig Ето така изглежда
http://media.snimka.bg/4977/016209305-big.jpg
http://media.snimka.bg/5297/016850120-big.jpg
Решила съм утре да отида на фризьор,дайте някакви идеи и какво според вас ще ми отива   bouquet

# 184
  • Мнения: 2 448

Такава хубава коса ( и ти си много хубава  Crazy ), освен да я оформиш по плавни да са пластовете, защото има голяма разлика най долния с останалата коса, друго не знам. Някак ми се свиди да кажа, подстрижи я късо.  Simple Smile 

# 185
  • Мнения: 207
Момичета,моля да ме ориентирате ако някой е наясно какъв е цвят "Мока Кафяво" Сестра ми ще ми носи боя от германия и се колебая между "Кафяво 4" и "Мока кафяво 4,03"  Praynig

# 186
  • Мнения: 161
Аз съм за Мока  Peace ако преди това косата ти не е била много тъмна,цветът става страхотенн   bouquet За съжаление в момента нямам такава снимка.Една позната е с такава коса,но трябва да вляза във facebook да я намеря..

# 187
  • Мнения: 207
По-скоро ме интересува оттенъка към червено или златисто е?Защото основния цвят би трябвало да е еднакъв и само това да е разликата  newsm78

# 188
  • Мнения: 2
Сега и аз виждам темата и няма как да не се запиша.Косата ми не е боядисвана,кестенява мисля 4,но не съм сигурна,хубавото е,4е не е с 4ервен оттенък.Бих я боядисала само когато имам бели косми,но това невярвам да е скоро,и то 2-3 тона по-светло.

# 189
  • Мнения: 2 110
Здравейте ! някой дали е попадал на хубаво кестеняво с червени отенъци ? Знам ,че повечето не го харесват ,но аз търся такъв цвят нещо като  червеникав кестен !

# 190
  • Мнения: 277
Момичета,има ли някакъв шанс по-светла коса да се боядиса по-тъмно кафява без да стане черно и без червени отенъци  Sad

# 191
  • Мнения: 1 290
Момичета,аз се лутам между вашата тема, "шоколадова коса" и тази на блондитата  Mr. Green Естествено руса съм, после с руси кичури,сега с пресно боядисване минавам към вас,ама след 4 -5 измивания пак се превръщам в блондинка  hahaha
Момичета,има ли някакъв шанс по-светла коса да се боядиса по-тъмно кафява без да стане черно и без червени отенъци  Sad
Колко по-светла? Естествена ли ти е основата или боядисана? Кичури има ли? Колко тъмно кафява ? Един номер преди черното,два,три?  Thinking

# 192
  • Мнения: 6 587
Ще следя темата, аз съм естествена брюнетка, но се интересувам от продукти за поддържане на тъмна коса. Не съм чела предните страници и дано не се повтарям. Преди години бях ползвала едни шампоани на John Frieda, Brilliant Brunette:


Беше страхотен.

А този шампоан тониращ ли е , или поддържа вече боядисаната коса?



[/quote

# 193
  • Мнения: 277
Момичета,аз се лутам между вашата тема, "шоколадова коса" и тази на блондитата  Mr. Green Естествено руса съм, после с руси кичури,сега с пресно боядисване минавам към вас,ама след 4 -5 измивания пак се превръщам в блондинка  hahaha
Момичета,има ли някакъв шанс по-светла коса да се боядиса по-тъмно кафява без да стане черно и без червени отенъци  Sad
Колко по-светла? Естествена ли ти е основата или боядисана? Кичури има ли? Колко тъмно кафява ? Един номер преди черното,два,три?  Thinking
Преди година взех по-тъмно кафява боя,но косата ми стана черна,сега имам някакви остатъци от нея в краищата.По-голямата част от основата ми е естествена,средно кестенява,искам 1-2 тона по тъмна някъде...

# 194
  • Мнения: 728
KaTy_BaBy , покажи ни се след фризьора!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт