*~104 арабски гълъбици сплитат червено-бели мартеници~*

  • 19 187
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 169
Честита Баба Марта!
да сте румени и засмени и много весели мигове през цялата година.
да си простим ако нещо сме прегрешили!
 Не съм писала дълго че си имах мъж за една седмица, и днес пак замина на работа- още 16 дни ЖЗ и ще си прибере. Хем ми се иска да минава по- бързо времето хем не  че ще дойде и заветния момент  Praynig.
Миг- миг скоро ще съм ти дружка в свалянето на кг само да мине вс добре   bouquet
На всички приятни почивни дни!

# 256
# 257
  • Мнения: 1
Честита Баба Марта!! Да сме живи и здрави!
и аз съм от първата група и ви искам прошка!

# 258
  • София
  • Мнения: 18 131
Zdraveite dami,
iskreno se izviniavam za pisaneto na latinica, ama prosto ne se vyzdyrjah da se vkliucha za minutka i da vi pozdravia za Baba Marta!Bydete rumeni i zdravi!A za proshkata- v koia grupa da se vkliucha newsm78 Iasno,che pri po-vyzrastnite... ;-)Ama tova ne prechi i az da poiskam proshka , ako sym zasegnala niakogo. Peace Utre vecher poemam kym Sofia  i v sriada otnovo sym na linia.Dotogava Hug Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 465
Правя новата тема.  Peace

Ех, ама никакви ви няма.  Confused 

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 22:52 от Latea

# 260
  • Мнения: 502
Честита Баба Марта и от нас! Hug
да сте бели и червени, здрави и засмени!

# 261
  • Мнения: 112
Честита Баба Марта на всички Hug

# 262
  • Мнения: 465
Мислех си отдавна да ви попитам, виждали ли сте новото издание на Коран на издателство "Труд"?
Имало два варианта - с твърди и меки корици... Преводът пише, че пак е на Цветан Теофанов. Т.е. няма да има разлика с предишните издания? Ще ми е интересно, ако някой случайно има поглед върху това и старото издание, да сподели дали преводите са еднакви.  Hug

Амал, как сте?

Ди, не се ли върна вече? Липсваш.  Hug

Къде изчезнаха Дина, Невена, Мария Гр, Съншайн, Дарко?

Дуа, Дезърт, Спорти, Сани и вие сте нередовни тези дни. Ще пишем неизвинени.  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 569
  Здравейте мили момичета!
 
 Веднага без губене на време ви искам прошка- ама не просто така , наистина има за какво- изоставих писането и няма да се оправдавам! Простете!
  Честита баба Марта на всички и много здраве и изобилие от смях и веселие , сговор и разбирателство! Да са ни живи и здрави дечицата на всички и по една виртуална мартеничка на всички!!!

  Не съм чела нищо , освен последните 2- 3 страници , но това че в един от последните постове си видях името много ме зарадва, но и се почувствах адски виновна ,че така изчезнах...Благодаря , че някой ми писаха и на лични и ме "събудиха" така да се каже Embarassed Просто веднъж като му изпусна края и не успея да се включа и да прочета няколко дни , после ми е много трудно да наваксам , а не обичам да пиша без да съм прочела и да съм в течение и все отлагам...

  Времето при нас вече е пролетно , че на моменти и лятно( освен няколкото пясъчни бури) и гледам да наваксаме и да сме навън възможно най-много- не че не се прибираме , но ние ставаме много късно сутрин и докато се мине през всички процедури- часът е поне 13.00-14.00 - а се стъмнява рано , така че имаме 3-4 часа дефакто... и така , колелото се върти- домашните задължения, докато се видим с най- близките и денят се изтърколил...

 Имам много тежест на сърцето заради отношенията и проблемите с баща ми , с които не мога да ви занимавам-прекалено объркано е , и  когато нещо така ми тежи някак си се затварям и не обичам да комуникирам много , понеже не мога да си мълча ,ако почна и  неизменно натоварвам хората които са сглупили да ме попитат или изслушат...

  Иначе сме добре- малкия е добре - малко проявява характер , но друго не сме и очаквали Mr. Green

 Надявам се всички да сте добре,  да имате поводи да се усмихвате постоянно,  а ако имате трудности да намирате много упора и подкрепа!
 Не съм ви забравила - напротив! Просто като изпусна нишката и после се чувствам нещо като outsider Crazy

 Прегръдки на всички! Hug Hug Hug Hug

# 264
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Добро утроооооооооооооооо Hug


Да ви е сладкоооооооооооооооооооооооооооооо newsm47

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 07:49 от DELTA_DELTA

# 265
  • Мнения: 927
Делтичка, мерси за закуската  Hug
Дина, привет, миличка!   bouquet Какъв аутсайдер, бе жена!! Не си го и помисляй даже  Grinning Съжалявам за проблемите с баща ти.. Понякога се случва така, че не младите, а възрастните би трябвало да искат прошка.. Rolling Eyes  Много прегръдки за малкия сладур  Hug
ТедиHug
Амал, как сте с Лидка?

# 266
  • Мнения: 502
добрютрооо и от мен.
леле какви палачинки, ммм с удоволствие бих си хапнала. ние палачинки само в неделя правим, че през седмицата сме си само в Ивка, а тя за сега не проявява интерес към тях, за наша радост с баща й. омитаме ги на закуска с голям кеф двамцата, а детето не ги и поглежда. като й дадем да си хапне почва да я къса и я хвърля на земята. Shocked
Дина- малко ви завиждам за хубавото време. а тук вали сняг в момента. баба марта си показа рогцата днес. Twisted Evil така искам да се стопли- друго си е настроението като има слънчице.

# 267
  • Мнения: 206
Dina, това със бащите ми звучи донякъде познато. Една голяма прегръдка от мен и ако някога могада помогна с нещо пиши...
Делта, не са красиви тези неща, какви са тези вржаески снимки от ранни зори, има хора със слабо сърце тука Wink Много "слабо" сърце да знаеш Wink
На всички арабелки една успешна седмица и много, много любов....

# 268
  • Варна
  • Мнения: 915
Добро утро и от мен,току що станах направих си чаша горещо кафе и си казах да погледна в темата,отварям и какво да видя-палачинки  Crazy обожавам особено с течен шоколад,мога да изям 10  Mr. Greenоткога врънкам сестра ми да направи за малкия че и аз да намажа,не че ме мързи аз да направя но по добре тя че да хапна малко иначе у нас ще ги омета всичките  Crazy. Днес е трети ден от голямата малка ваканция  Heart Eyes,дай боже всеки път така  Flutterс Мони днес ще правим маратон на филми на Дисни - Пепеляшка,Спящата красавица,Красавицата и звярът,Снежанка - откога се канех да ги изтегля за да си ги припомня ето че му дойде времето.
Латея  Hug хабибчо получили подаръка вече,представям си как ще се зарадва и най вече сюрпризира  Heart Eyes,много е хубаво когато можеш да изненадаш любимият човек без той да очаква ,аз за моя отсега кроя планове за изненади  Twisted Evil,приятни де  Mr. Green
Дина  Hug какви са тези аутсайдерски мисли , дано с баща ти нещата се изгладят бързо,каквато и да е ситуацията от нея винаги има изход ,така е в живота просто чакаш момента да отмине  Peace и да изгрее слънцето
И на мен ми липсва Ди , испанските красоти са я превзели и ни е забравила  Tired
Избрахте ли си ден от март вече,нали знаете по времето на този ден се съди за характера на човека,моя е 22 ,спомням си една година на тази дата през март се смениха четирите сезона - имаше слънце,дъжд,сняг и вятър  Mr. Green да видим тази година какво ще покаже  Crazy
Желая ви само положителни емоции  Heart Eyes,бягам че Мони пристига с гръм и трясък  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 465
Добро утро  Hug

Делта, срам нямаш!  Mr. Green Тези палачинки изглеждат толкова апетитно, цял ден ще ги мисля.  Crazy Аз много обичам, но умишлено не правя. (защото сама ще омета повечето)  Blush
Либричке, не е получил още.. рано е. Момичето, което ще го носи, днес рано отлетя. Чакам сега, днес следобед, утре... Малко ми е напрегнато, нямам търпение.  Blush
А за тази традиция за март месец нямах идея.  Thinking
Дина, засрами се. Ама не защото не пишеш, а защото такива мисли ти минават изобщо.  Hug Дано по-скоро ти отминат отрицателните емоции или поне да се потушат. Ето топло време идва при вас, със слънчицето ще дойде и пролетното настроение.   bouquet
Кате Ш., да не переш пак 10 перални? Ако е така, кажи и аз да се мобилизирам, няма да изоставам. Naughty Аз само една съм пуснала. Не остана вече нищо за пране. Ама хвърлих око на килимите. Изобщо като имам да уча в мен кипи необуздан трудов ентусиазъм.  Mr. Green

Охх, колкото и да не ми се иска, ще опитам да поуча.  Tired Тези почивни дни съвсем развалиха дисциплината.  Confused
Наглеждам ви, пак ще се отчета.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт