*~104 арабски гълъбици сплитат червено-бели мартеници~*

  • 19 155
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 055
Дуа, Цецифло е само бременна, не е родила още... PeaceТя скоро видя момъка наживо за пръв път, едва когато замина за Алжир! Wink
Но пък нека й пожелаем лека бременност!  bouquet

# 31
  • Мнения: 216
боже -Дала-така е написала съобщенито-ето вижте
тук Laughing Laughing

# 32
  • Varna
  • Мнения: 2 595
DUA, мила,
знаеш ли какво направих Embarassed Примъкнах се и към твоята софра Hug
Dtti, благодаря ти сладурче Hug Дано има късмет момичето от сърце му го желая!!!
Ама и аз се изшатках да честитя бебенцето на Цецифло Embarassed
Лека бременност тогава да и пожелаем. Да не усещта товара и!!!

# 33
  • Мнения: 177
  Привет и от мен,народа е почивка и само ме кара да излизаме със шейната,ама като гледам как духа,никъде не ми се мърда.Е все пак ще се наложи,че Хамуди е на английски от 16ч.От втория срок двамата с Махмуд не са в един ден и се налага от понеделник до четвъртък все да водя някой.
Анита- welcome аз също съм ливанска съпруга.Разкажи ни нещо повечко за теб.
Олд и ние отложихме пътуването заради снега и затова ме е яд Hug.
Дуа,хубава ви става къщата и нашата мъжа ми като ходи я е снимал,но повече ме ядоса,от колкото да ме зарадва...Родата са я доразкрасили на своя глава и се заканих,че направо стени ще бутам като отида.Ние също имаме доста маслини и свеки прави всяка год. зехтин,а и две смокини до вратата,които са доста плодородни и сутрин там това ми е закуската,а свеки какво грозде има...Все се каня да те питам ,имаш ли представа,дали ще може да вирее киви по тези земи.Те все ме питат,че там е доста скъпо кивито,но аз все забравям да се поинтересувам,мъжа ми искаше да вземем от Петрич,но все не остава време преди път,че все решаваме нещата ден за ден Hug.
Ясмин,радвам се ,че сте добре и успяваш от време на време да пуснеш по някоя новина за теб и Каруми. Hug
На всички Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 169
Добър ден сладурки   bouquet
 Как съм се смяла с Дуа и Дала- бързо бързо изродихте Цецифло! Ах вие скици  Laughing
Дуа и ние имаме в двора 3 смокини но те раждат по различно време от най- ранно лято до късно,но тъй като живея с едни цинцифуции  Mr. Green те не ядели смокини и миналата година сумати изпопадаха.
 Добре дошла на новата мама   bouquet

# 35
  • Мнения: 177
  Как можах да забравя,добре, че споменаха за год. от обесването на В.Левски,та се сетих ...Днес баща ми е рожденник,при това кръгла годишнина,а и моя най-добър приятел също.И двамата не са тук ,но да почерпя за тяхно здраве.

# 36
  • Мнения: 3 804



Магде-честит рожден ден на баща ти-та ти е жив и здрав,да ви се радва и да ви радва още много години

# 37
  • Мнения: 16
sarated много благодаря
аз до сега се чудих защо една дружка ми вика хабибти а то виж какво излезе
по късно пак ще пиша отивам да  wash hang 1ironing
1 час след като писах за последно и никой не е писал след мен
къде сте спите ли вече

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 21:40 от sany81

# 38
  • Мнения: 3 215
Магде, да си ти живи и здрави рожденицте!Още много пъти да черпиш за тяхно здраве!
Дуа, не съм рода на Ванга,но отдалеч надуших закуската.Обаче както напоследък се случва - изядох я на вечеря  Joy
Делта, споко, бе моме! Казах го  на шега. Ти си решаваш  Mr. Green Питая отлични чувства към варненци, живяла съм там,ама с този мек говор изтрепвате рибата  Mr. Green
Теди, като човек от бранша, я кажи какви са тези нови климатици, коит се монтират ниско на стената, като конвекторните радиатори.Баща ми ме пита - той нали вече ме смята за вещо лице по всякакви строително-монтажни въпроси  Crazy Казах му,че ще питам една много начетена приятелка  Mr. Green
Днес цял ден живея в заблуда,че е сряда и чак вечерта (след порядъчно инатене,че е) схванах,че било четвърък.Много приятно ми стана  Party
Деси, специално за теб и за другите нямащи, но искащи сняг, ще направя снимки през уикенда и ще ви поздравя подобаващо.Тук към снеговалежа се прибави и вятър...голяма веселба  #Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 18 055
Цитат
Теди, като човек от бранша, я кажи какви са тези нови климатици, коит се монтират ниско на стената, като конвекторните радиатори.Баща ми ме пита - той нали вече ме смята за вещо лице по всякакви строително-монтажни въпроси  Crazy Казах му,че ще питам една много начетена приятелка  Mr. Green
Днес цял ден живея в заблуда,че е сряда и чак вечерта (след порядъчно инатене,че е) схванах,че било четвърък.Много приятно ми стана  Party
Първо по въпроса за срядата- добре си, поне грешката ти е била в твоя полза..А аз днес съвсем откровено си мислех, че е петък.Ама останах силно разочарована, когато разбрах ,че е четвъртък... SadАма нищо де, още един ден ще изтърпя...няма как.
Сега относно климатиците.Предполагам, че говориш за подови климатици.Това ще рече, че вътрешното тяло от сета  не се поставя на стената, а на пода, прилепнало до стената..За това ли иде реч?

Но се чудя същевременно, защо пък ги имаш за нови на пазара?! newsm78Предлагат се отдавна , успоредно и с  много други типове като касетъчни,канални и прочие..В зависимост от архитектурата, вида и размерите на помещението....А самите подови климатици, аналогично на стенните сплит системи, могат да бъдат инверторни и неинверторни..Има и разнообразие от марки - Митсубиши, Дайкин, Самсунг, Тойотоми и т.н...Интересува ли те нещо по-конкретно?Показатели, цени  и прочие - на лични, ако искаш... Wink

# 40
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Олдич, кога ще идваш насам да черпя за - моме-то Hug Flutter
А аз страшно харесвам как говорят Родопчани. Толкова нежни думички ползват Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 22:36 от DELTA_DELTA

# 41
  • Мнения: 48
привет и от мен на всички! честито и от мен на цецито много се радвам за нея дано да изкара лека бременност и да роди здраво и хубаво бебче.Магде да ти е жив и здрав баща ти и твоят най-добър приятел да те радват още много години.ох аз съм малко на диета,че нещо ми натежават килцата но засега добре се справям само трябва воля за една седмица съм свалила 5 кила незнам как става ама спря ли да ям бързо свалям ама спирането е трудно. Grinning  Grinning Преди бях за 20 дена при доктор Емилова във Варна и за 20 дена свалих 20 кила ама после пак го подкарах по старому и пак станах дебелана но сега съм се заела сериозно. Grinning Grinning ох аз с нетърпение чакам моята среща в истанбул на 13 март вечерта тръгвам с автобуса към истанбул.дано нищо не изникне дотогава,че толкова време планирахме тази среща Praynig Praynig.9 дена ще бъда там направо чудесно с човека който само може би ме обича истински.хайде лека нощ на всички.                                                                                                                                                                                                                                                                           

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 00:34 от reni31

# 42
  • Мнения: 85
Днес исках да кача снимки в албумчето и се сетих, че нямам новата парола. Деси, моля  Hug

Да сте живи и здрави милички и зло да ви забрави, аз в миналата тема един пост нямам и затова и нови мнения не виждам, та все набързо преглед и дотук не стигам. Да ме извините  Praynig  Трябва да се върна на предната тема, че да си ъпдейтна информацията.
Много са ми становете май  newsm78 И в офиса ходя, че майка ми е отпуска, та и давам Мари. Най-накрая намерихме време и за прощъпулката - резултата в едната ръка топка - за спортист, в другата речник. Няма на кой да се метне. От няколко месеца и нея при батко и на плуване я водим ... много инфо имам, ама времето ми е кът. Дано поне успея да ви чета редовно.

Добре дошла на Анита!   bouquet

Магде, да ти е жив и здрав таткото!   ura

На мен този сняг хич не ми е по вкуса. На студ издържам, ама това навличане, докато излезем с дребните се изпотявам сто пъти, после на прибиране докато се разсъблечем, то не си е работа. Само тук да си организирам нещата както трябва и моментално си отивам в Атина. Тази зима хич не я очаквах такава, много ми дойде.  #Crazy

Да ви мине бързо петъка (Теди Laughing) , и с кеф да си прекарате събота и неделя!
 
Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart


А, и забравих - темата за арабския е супер. Много и се радвам, как я поддържате. Страхотни сте, и благодаря, че намирате време!   smile3501


# 43
  • Мнения: 164
заааписсс  Hug Честита нова тема! Хубава както винаги.   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 18 055
Ха,ха, добро утро, веднъж и аз да съм сред онези, имащи възможността да поднесат закуската... Mr. Green

Желая на всички хубав, бързо отминаващ петък! Wink

Общи условия

Активация на акаунт