*~104 арабски гълъбици сплитат червено-бели мартеници~*

  • 19 147
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 048

Да не чувам такива приказки. Naughty Никакъв сняг. Stop Вие милост нямате ли?  Mr. Green Аз под 20 градуса и вече зъзна  cold Тези зими все безкрайни ми се виждат  Tired
Ооооо, не ме разбра ,скъпа... Mr. GreenАз снега го искам такъв пухкав, солидно натрупал и бял в планината, не тук в София...Да се кача там с дечурлигата, да му се порадвам, да се попързалят и толкова....Друг е обаче въпросът, че за да се задържи този сняг там, температурите трябва да са далеч под цитираните от теб, включая и в София... newsm78Ама нищо де, като ти стане много студено, свиркай, нали сме се разбрали нещо на тема велосипеди.Като развъртиш ония ми ти педали, бързо ще се стоплиш! Wink
А, привет на Шилан и Магдето посред нощите! wavey
Магде, аз честно казано не следя много,много прогнозите на синоптиците...Не се и впрягам толкова, дали ще познаят. Laughing

# 16
  • Мнения: 465
Цитат
Аз снега го искам такъв пухкав, солидно натрупал и бял в планината, не тук в София..

Така вече е по-приемливо.  Flutter И аз на планина обичам, а от прозореца най-много го обичам. Само да нямам пряк контакт. А софийската киша ме изпълва с топли чувства, както и последвалия от това редовен градски транспорт.  Sick

Забравих да кажа, че и аз се нареждам за фалафел.  Party Много обичам! Имаше и едно наредено червено цвекло... и него си заплювам.

Охх, как ми се ходи извън София някъде.  Tired Само ме подсетихте сега... Точно днес се жалвах по темата.


# 17
  • Мнения: 177
За лека нощ една мила родна картинка от последния сняг.
Теди,то и аз следя прогнози при нужда,но тези ми провалят пътуването,че като знам как се връщаме две поредни Нови години-мерси.
От мен лека и спокойна нощ, smile3524 аз продължавам чата с родата.

# 18
  • Мнения: 465
Добро утро   bouquet

Днес имам 2 неща за вас.  Flutter Едното е закуска:


А другото е песничка за всички любителки на снега. Аз вчера му се мръщих, ама сега като погледнах от прозореца, как е натрупало във вътрешния двор по дръвчетата, се разнежих.  Heart Eyes

Четвърти ден не ми се ходи ходи в университета, значи остава само още 1  Mr. Green, нали така? Ехх, вижда му се края.  Crazy

Отивам да се уча, хубав ден   bouquet

# 19
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Охххххх, аз омахах закускатаааа Flutter,
 незнам за другите остана ли, ама бях гладна аз.
Латекич, благодарско за папането Hug
Момичета кви сЪ тез приказки за снегове беееее Shocked Ама стига деее. Хайде порадвайте му се д ето го има и да се свършва, че не ми се обличат дебели дрехи вече. Дано тука при нас на морето да няма сняг. После остава да се заледи и ко праим тогаз Rolling Eyes Умирам от страх аз Embarassed
Близначкова, смяла съм се на твоите близнаци. Много умни деца имаш бееееее. Да са ти живи и здрави и все такива да ги измислят,  да те карат да се смееш, че покрай тебе и нийй Joy
Абе момичета, какво стана със Марийчето? Някой чувал ли го е това момиче. Толкова емоционална душичка е. Да не е хукнало по Сирийско Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 08:51 от DELTA_DELTA

# 20
  • Мнения: 3 215
Добро утро!
Няма по-голям любител на високите температури от мен, нооо при липсата на сняг този сезон и най-после натрупалия ( и все още трупащ) сняг, се радвам като децата и нямам търпение да поема към офиса. Цяла нощ е валяло и сега има двойно повече сняг отколкото снощи. Е, отложихме ходенето до Гърция най-вероятно за другия уикенд, но както и да е.
Теди,заповядай - хващай каките под мишница и идвайте. Ще ви осигуря шейни и прочие екипировка  Peace
Латеа, мерси за закуската, днес май по-диетично ще го караме...
Делта, давай малко по-книжовно, де...стига сова варненско ко-кане  Laughing Не се безпокой - при вас само дъжд и вятър, снега си го пазим за нас  Twisted Evil Да изтрепе вирусите и бацилите поне за малко  #2gunfire

# 21
Здравейте момичета и от мен.
Надявам се да ме приемете. Приятно ми е Ани, омъжена съм и живея в Ливан, всяко лято се преселвам за 2 месеца във Варна при нашите. С две момчета съм...другото в последствие.
Досега ви четох и в предната тема, даже една дама ми писа, има и Варненски, и от СИрия и от Ливан и т.н ще се радвам да се запознаем и поддържаме връзка  Hug
  Приятен слънчев ден Ви желая от сърце  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 215
Анита, добре дошла!  bouquet Знам кой ще ти се зарадва най- много  Mr. Green Дуа, къде си,закуска ли правиш  newsm78

# 23
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Добре дошла ANITKA  Hug
Има мами тука от Ливанско и много ще ти се израдват Simple Smile
Олдич, ще си взема бележка. Нарочно го правех да накарам момичетата да се усмихват.....
Дано да не съм издразнила някой..... Embarassed... newsm78

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 09:41 от DELTA_DELTA

# 24
  • Мнения: 216
Делта,защо изяде закуската-сега заради теб,приготвих нова и брах смокини на двора hahaha-Но пък изпускаш манушито и чая...

Ох ,хора,като видях това плато със смокини,пак се затъжих за Ливан-в земята дето построихме къщата си има около 80 маслинови дървета,а край тях тук -таме има смокини и грозде,а и едно дърво,което се казва хкаруб-има дебела хладна сянка,а от шушулките му правят сладко-дебес кхаруб- Heart Eyes
Приживе,свекър ми се е грижел с цялата си любов за тези дървета и дърветата,които са сега в земята до нас и са разпределени между четирите братя на мъжо,но откакто загина той(Аллах ирхамо),земята като,че ли затъжи и посърна Sad...по негово време нашата "жура"(така се казва земята на мъжо наследена от баща му)е давала маслини,от които са се изцеждали по35 двадесет литрови галони със зехтин,а тази година са само десет Sad-причината е,че по време на войната доста маслини пострадаха,а пък и ние първо като построихме къщата бутнахме 5,а като я разширихме тази година още -но най-важното е ,че като сме тук,сезонните работници на които свекърва ми  плаща,не могат да заменят постоянната грижа...
Но има добри новини-Нали ви разказвах,че пристроихме къщата тази година,
е сег
а имаме под северната тераса огромен подземен геран за вода,с който
чрез прокарване на водонапоителна мрежа край дърветата-тази година,ще свършим много полезна работа Ншаалах Praynig
-само си мечтаем  с мъжо какво ще засадим,понеже сега освен маслините,има само една смокиня дето ражда(зрее в края на юли,неповторимо-сладки и полезни смокини,които аз бера всяка сутрин към 7 часа,а после пием кафе)
та сега искаме да купим и засадим порастнали плодни дръвчета-лимони,ябълки,червени смокини,нар,авокадо и палми(тези последните може и да родят реколта,но от нея ще си хапват нашите внуци най-вероятно hahaha)
Анита-Хайде,разкажшии -къде в Ливан живееш,от кога,как си там-ние сме в юга-кажи,че си там-за да имам при кой да ходя на гости  Hug

# 25
  • Мнения: 216
Олди,ти да нямаш родство с баба Ванга Joy
или това е от зодията-все предполагаш нещо,което накрая излиза по случайност вярно smile3530
Делта-тук никой,ама абсолютно никой няма да се издразни от нищо-с тази здравословна храна дето си хапваме-зехтинче,фул,лимоне,тахан,смокини-сме заздравили нервната си система непоклатимо...
Анита-дано нета ти е бърз и да имаш време и желание за приказки-има кой да те чете и слуша-хайде чакаме Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 336
Анита  Hug аз на варненки винаги се радвам  Hug мъжа ми има роднини в Бейрут, може и да познаваш някой  Wink

# 27
  • Мнения: 216
Латея-и ти имаш някакви свръхестествени сили Party-с тази песен Лет ит сноу-предизвика снежна буря,от която не се вижда съседния блок Crazy-сега се чудя дали Рабуба ще може да се задържи на шейната,за да излезем newsm78...
моля те Латейка-пусни си меджик-силите в действие и запейитс а спринг тайм-току виж ,станало топло и пролетта-дошла Laughing...Благодаря за темата и дано транспортът е редовен в това време,че да ходиш като хората до унито  bouquet

Анита,пощата ти е запълнена,а исках да ти изпратя съобщение-поизтрии нещо,моля Flutter Hug

Магде,и ти си сънувала снощи сняг-ето ви сега-картинката ти от снощи в действие Laughing

Теди-това с велосипедите се отлага-временно,освен ако не предприемем масово предварително почистване на улиците в столицата Laughing

Сега се сетих,че още преди два месеца,племенника на мъжо (17 годишен младеж)най-сетне благоволи да снима с телефона си къщата,по-скоро това,което
е пристроено за сега-мисля,че сравнително прилича на плана дето е в албума-но има още много-ама много работа и още нещо Money,докато стане завършена
Ншаалах хкейр-поне градинката можем да направим,в площите отпред ще засеем газон(трева) с беседка и други полезни чудеса за отдих и поддържане- Laughing

# 28
  • Мнения: 3 804
анита добре дошла  Hug,ако идвате до Дамаск-пиши предварително,ще се видим

делта-с Мария в4ера си 4атих,добре е ,не е заминала,но си урежда договор за работа в швейцария

Я не дразнете народа с този сняг-и аз искааааааааааааааам,ама няма Crossing Arms,миналата година заваля и задържа 3-4 дена.
Лек ден на вси4ки-4е сега ме 4ака трудна задача-да събудя дребната и да излизаме

# 29
  • Мнения: 216
Деси,ти пък аз ви завиждам за настъпилата пролет-ти за сняг си замечтала Laughing
Цецифло е родила бебе-по данни на Дала от Магрибската тема Laughing
само не се съоббщава полът му Laughing

Поправям поста си веднага-подведох се-но простете-значи-
Цеци, Изродихме те предварително-прости ми-желая ти леко бременеене  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 11:40 от DUA

Общи условия

Активация на акаунт