Отговори
# 210
  • Мнения: 2 829
използвам и добре че ги има Wink
през нощта съм с превръзки

# 211
  • Basel
  • Мнения: 65
Аз ползвам тампони с апликатор,защото от превръзките се подсичам,въпреки всичко втория и третия ден когато цикъла ми е по-обилен слагам и превръзка за по-сигурно.

# 212
  • софия
  • Мнения: 2 543
Ползвам само и единствено превръзки. Имам обилен цикъл, със съсиреци, както някой спомена. Ако мина на тампони, през половин час трябва да ги сменям. Дори почивката си планирам, според периода, за да не се мъча излишно, добре че е точен като швейцарски часовник.





И аз съм така

# 213
  • Мнения: 54
Ползвам и тампони и превръзки. Навън с тампони задължително. С превръвзка и панталон ми е ужасно неудобно, то се изпотявам, става ми горещо и направо полудявам, а и плюс това все ме е страх, че ще се измести и ще потече. Нощно време си ползвам превръзки задължително. Нямам нервите да си навивам аларма, че да си го сменя, а 8-9 часа са много, за да остана с един и същи.

# 214
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ползвам и тампони и превръзки.Тампони през деня, през нощта само превръзки.

# 215
  • Мнения: 644
През деня- предимно с тампони. При активно движение е много по-удобно.
Нощем- превръзки. Не ми се струва хигиенично 7-8 часа да си спя без да сменя тампона.

# 216
  • София
  • Мнения: 1 139
Ползвам само превръзки Peace
Имам обилен цикъл, няма да съм спокойна с тампон Tired

# 217
  • Габрово
  • Мнения: 311
През деня тампони, нощем превръзки.
Но ако съм будна не понасям усещането как нещо тече/капе  Sick Sick Затова само тампони Simple Smile

# 218
  • София
  • Мнения: 12 554
За тези, които казват, че тампоните не са им “удобни“...много ми е интересно, какво точно не ви е удобно, при положение, че при правилно поставяне те изобщо не се усещат?  newsm78



Ами не ми е удобно, защото ги усещам. И определено ги поставям правилно, просто тип нервна система, както каза гинеколожката ми. Освен това гъбясвам от тях. И после лечението ми излиза през носа.
Та в този дух - тампоните не са за мен. Ползвам превръзки и се чувствам ок.

# 219
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Само тампони ползвам.

# 220
  • Мнения: 152
Някой може ли да ми обясни за какво се поддържа темата отключена? Не се заяждам в никакъв случай ама не предполага събиране на разнообразни или остроумни мнения. А има по-интересни, които за заключени. Или да си спамим на воля тук пък? Що да не всъщност  Flutter

# 221
  • Мнения: 15
Здравейте,
малко късно се включвам.
Ползвам тампони с апликатор (супер+) + превръзки сензитив (4 капки), особено лятото.Имам обилен цикъл и по този начин се чувствам по-сигурно и комфортно, в много случаи не ме спасява само тампонът.Ползвам само с апликатор защото си спестявам ужасното поставяне Shocked #Crazy, а и е по-хигиенично, особено когато не си в къщи.Проблем е че у нас се предлагат само две марки с апликатор и нямаш много голям избор.

# 222
  • Мнения: 15
Никога, никога, никога не съм ползвала и не искам да ползвам нещо такова. Sick
Хилядолетия наред никога жените не са ползвали подобни щуротии.
Аман от откачената мания за свръхчистота напоследък, всичко прекалено е вредно.

Само цитирам: "Историческите данни са категорични -тампони са използвали още жените в Древен Египет."


Лек  и успешен ден.

# 223
  • Мнения: 1 219
преди да родя ползвах само тампони и рядко превръзки,а сега пък вече тампони почти не слагам.Не знам защо така се получи,въпрос на разнообразие и усешане.....и аз не мога да си отговоря.

ПП.Към авторката-добре е са сложиш повече от една възможна опция Peace

# 224
  • Мнения: 322
ползвам ги откакто имам мензис.Евала на този,койо ги е измислил.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт