Отговори
# 225
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 508
Ползвам превръзки и тампони, според случая. Но не бих ползвала тампони през нощта или през дните на обилен цикъл Naughty

# 226
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Мразя ги.Само лятото на морето се възползвам от тях ако се наложи.
И аз така.Процента колко стана?

# 227
  • Мнения: 246
аз ползвам тампони винаги когато излизам- чувствам се по-сигурна, че няма да стане някой гаф.

# 228
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
И на мен ми беше интересно,затова гласувах.Предположенията ми се оказаха вярни,повечето не ползват.

# 229
  • Мнения: 15
Здравейте,

има тема за други методи (еко)за дамска хигиена:
"Менструална чашка", "превръзки за многократна употреба"-тези момичета направо ми свериха часовника Shocked
Ако имате време погледнете. Shocked

# 230
  • Мнения: 5 001
Ползвам само тампони.

# 231
  • Мнения: 233
Такава вагинална инфекция може да си докарате с тези тампони................. ooooh! ooooh! Мен лично ме е гнус  Sick Sick Никога не съм ползвала.  Peace Peace

# 232
  • Мнения: 5 001
Такава вагинална инфекция може да си докарате с тези тампони................. ooooh! ooooh! Мен лично ме е гнус  Sick Sick Никога не съм ползвала.  Peace Peace
Ми то е ясно,че такава тема обръща нещата на два лагера....тампони и превръзки  Laughing Laughing Laughing Laughing
Инфекция може да се докара ако не се спазва изискванвто да се сменят често тампоните...Иначе друга опасност няма...

# 233
  • Мнения: 7 001
Здравейте,

има тема за други методи (еко)за дамска хигиена:
"Менструална чашка", "превръзки за многократна употреба"-тези момичета направо ми свериха часовника Shocked
Ако имате време погледнете. Shocked

Tова като положително или отрицателно мнение да го имам ? Sunglasses
Повечето ми приятелки се шашкат от методите, които реших да пробвам, на други им е интересно и се решиха и те.
Всеки както му е удобно Simple Smile

# 234
  • Мнения: 2 011
До преди няколко години(особено като ученичка) бях само на тампони.Сега ползвам и превръзки,50 на 50.

# 235
  • София
  • Мнения: 4 578
Ползвам превръзки и тампони, според случая. Но не бих ползвала тампони през нощта или през дните на обилен цикъл Naughty
И аз така. Ама ползвам двете заедно в обилните дни, откак съм със спирала. Иначе трябва да съм болнични по 2 дни всеки месец. А не знам личния по коя пътека ще ме мине.... Crazy

# 236
  • Мнения: 428
Ползвам дамски превръзки. Така се чувствам най-удобно.
Тампони съм използвала в изключително редки случаи - на плаж или някакво важно събитие (сватба, повод някакъв).

# 237
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Такава вагинална инфекция може да си докарате с тези тампони................. ooooh! ooooh! Мен лично ме е гнус  Sick Sick Никога не съм ползвала.  Peace Peace
Ми то е ясно,че такава тема обръща нещата на два лагера....тампони и превръзки  Laughing Laughing Laughing Laughing
Инфекция може да се докара ако не се спазва изискванвто да се сменят често тампоните...Иначе друга опасност няма...


Опасност има и то не една дори и при честа смяна на тампоните.

# 238
  • Мнения: 289
Ползвам тампон +превръзка в по обилните дни просто съм принудена заради спиралата вечер ако съм без двойно осигуряване на сутринта не мога да стигна до тоалетната .Сега ми предстои да я махна спиралата че се е изместила и има опасност да забременея така че след почти 15 год сменяне и ползване на спирала ще рабера как ще ми върви цикъла без нея . newsm78

# 239
  • Мнения: 682
Aз ги комбинирам.По-удобно ми е с превръзки, но при по-специални случаи слагам тампони.
Дайте линк към тема за менструална чашка, че ми стана интересно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт