Течен препарат за пране

  • 5 984
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 498
Да - аз съм. Харесва ми как мирише и пере добре. На опаковката си пише дозировката - минимум 50 мл за мека вода; за твърда се удвоява. Отвътре на капачката има две линии за 75 мл и 85 мл - ако нямаш мерителна чашка, използвай тях.
и аз съм много доволна от този прах Peace

# 17
  • Мнения: 2 641
А от къде ги купувате всички тези течни препарати? Аз не съм виждала по големите магазини...

# 18
  • Мнения: 23
Прала съм а вси4ки препеарати,гръцкия скип е много хубав и пере наистина вси4ко(знам понеже ми пращат от гърция всякакви препарати) thumbsup Гръзцкия ариел също е много добър,само 4е докато в гърция е някъде към 7 евро 4 литра (а винаги ги има в някаква промоция),то тук малкото шишие от 1.5л е към 20лева.Те4ният рекс също е много добър,така 4е опитайте и няма да сгрешите newsm10

# 19
  • Мнения: 23
Доволни ли сте от течния препарат  за цветно "REX"?Днес рискувах и си купих.Колко капачки се слагат в пералнята?
                                                Те4ният препарат за пране не се измерва с капа4ки,а го продават с мерителна 4аша Simple SmileСлага се според това колко са изцапани дрехите ,така 4е по малко от 100мл за 6 килограма пране,май не може newsm78.Приятно пране wash hang

# 20
  • Мнения: 149
Този течният препарат на Сано универсален ли е или е само за бяло пране. Останах приятно изненадана, че на същата фирма предлагат омекотител специално за черни дрехи

# 21
  • Мнения: 1 080
Добре де и аз да попитам. Купих си персил сензитив, който няма таква чашка, която се слга вътре при дрехите. Къде да го наливам тогава - в отделението за праха за пране и при дрехите. Има ли някакво значение?!?

# 22
  • Мнения: 1 632
Обикновено при липсата на чашка,  ролята на такава, играе капачката на шишето!

# 23
  • Мнения: 533
По едно време даже ползвах Grand maximo на Кауфланд,ами много евтин и не беше много лош.Ама откакто се роди бебето ползвам Персил а сега даже препарат за хим.чистене обогатен с кислород Wink

# 24
  • Мнения: 656
Аз съм доволна, а и аромата е страхотен.
И аз съм доволна  Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 148
По едно време даже ползвах Grand maximo на Кауфланд,ами много евтин и не беше много лош.Ама откакто се роди бебето ползвам Персил а сега даже препарат за хим.чистене обогатен с кислород Wink

Явно съм назад с препаратите. Какъв е този с кислород?

# 26
  • Мнения: 533
Ами той не се продава Embarassed,наши приятели имат химическо чистене там го ползват и като се родиха децата ни и те ме снабдиха.Тубата е 10кг.От август месец я ползвам и още имам.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2-ра опаковка ползвам.
Но не си спомням марките...
1-вата ухаеше ОК, но втората е  Sick

# 28
  • Мнения: 121
Вчера взех течен Persil за първи път. Щом го използвам през седмицата ще пиша отново, но сега се надявам, че най-накрая няма да остават бели петна от праха по черните дрехи, че направо  #Crazy

# 29
  • Мнения: 2 641
Вчера взех течен Persil за първи път. Щом го използвам през седмицата ще пиша отново, но сега се надявам, че най-накрая няма да остават бели петна от праха по черните дрехи, че направо  #Crazy

Ама от къде ги вземате бе хора? Аз ли нещо не мога да открия течни препарати само?

Общи условия

Активация на акаунт