Течен препарат за пране

  • 5 993
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 913
Еее,и аз днес си купипих на Фрош,надявам се да съм доволна.След малко ще го пробвам Peace

# 46
  • Мнения: 149
Не можах да издържа на препоръките за Рекса и си купих - за цветно пране, от обикновения, а не от този с бъдемите. Съчетах го с омекотител Силан - този в златистото шише - с орхидея и екстракт от роза . Изпра добре и дрехите миришат невероятно и след изсушаването - в стая, на сушилка. Но вчера ми донесоха от Англия Персил - някакъв нов модел, универсален. Е, няма да мога да опиша как ухае цялата къща - невероятно, и то без омекотител. Супер икономична разфасовка - за 20 лв - 42 пранета, течен. Препоръчвам го!

# 47
  • Мнения: 1 913
Не можах да издържа на препоръките за Рекса и си купих - за цветно пране, от обикновения, а не от този с бъдемите. Съчетах го с омекотител Силан - този в златистото шише - с орхидея и екстракт от роза . Изпра добре и дрехите миришат невероятно и след изсушаването - в стая, на сушилка. Но вчера ми донесоха от Англия Персил - някакъв нов модел, универсален. Е, няма да мога да опиша как ухае цялата къща - невероятно, и то без омекотител. Супер икономична разфасовка - за 20 лв - 42 пранета, течен. Препоръчвам го!
За съжаление щом е от Англия,същия вариант тук няма да има нищо общо Tiredа и на тази цена...тук ще е и по-скъп,но ще пробвам Peace

# 48
  • Мнения: 6 304
Персила, който се продава в България не бих казала, че е много качествен.

# 49
  • Мнения: 1 310
Персила, който се продава в България не бих казала, че е много качествен.

Това по принцип важи не само за Персила, но и за всички видове прахове, препарати и дори козметични продукти.  Tired

# 50
  • Мнения: 1 732
и аз съм на същото мнение!

# 51
  • Мнения: 5 209
Персил, който се продава в Англия не е същия като в България. Българският е произведен от Хенкел, а английският - от Юниливър. В Европа и България английският Персил се продава под имената ОМО и Скип (зависи от страната). Това, за което е писала alf leila никога няма да го видим тук.

alf leila, да не е това:



Ако е това наистина е супер. Аз ползвах преди време малката разфасовка.

# 52
  • Мнения: 830
Доволна съм, пера с такъв  Peace
/ползвам Рекс./

# 53
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
Персил, който се продава в Англия не е същия като в България. Българският е произведен от Хенкел, а английският - от Юниливър. В Европа и България английският Персил се продава под имената ОМО и Скип (зависи от страната). Това, за което е писала alf leila никога няма да го видим тук.

alf leila, да не е това:



Ако е това наистина е супер. Аз ползвах преди време малката разфасовка.
Моя СКИП от Гърция изглежда точно така, но пише SKIP. Купих го от Гърция 2 бр за по 25 пранета общо за 13 евро......

# 54
  • Мнения: 149
Персил, който се продава в Англия не е същия като в България. Българският е произведен от Хенкел, а английският - от Юниливър. В Европа и България английският Персил се продава под имената ОМО и Скип (зависи от страната). Това, за което е писала alf leila никога няма да го видим тук.

alf leila, да не е това:



Ако е това наистина е супер. Аз ползвах преди време малката разфасовка.

Точно ТОЗИ Е Peace

# 55
  • Мнения: 151
Вчера взех течен Persil за първи път. Щом го използвам през седмицата ще пиша отново, но сега се надявам, че най-накрая няма да остават бели петна от праха по черните дрехи, че направо  #Crazy
за черните дрехи ползвам течния PERWOLL-black magic,страхотен е Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт