Споделете 96

  • 20 640
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 599
Добро утро !

Снощи прекалихме с гостито и тая сутрин се събудих с биещи ме чукове по кратуната.
Много късно легнахме, с друго не сме прекалили, но 5 часа сън въобще не са ми достатъчни.
Щом и Сопрановия обзор не успя да ме разсъни, значи съм много зле.
извинете за мрънкането

Ел, честит празник!   bouquet

# 16
  • Мнения: 3 405
Варнеските споделящи да дадат предложения за дата, час и място тук  Grinning

трОшка  hahaha

# 17
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ех, ако имах кола.... И в София, и във Варна щях да дойда. Тюх!
Честит празник на Ел!

Искате ли да ви споделям нещо или да си го държа за мен? И дъжд имаме, и студ, и ненаспана съм, и гладна. И ме мързи. Нищо не ви допадна, нали? Здраве да е, ще им се радвам сама.

# 18
  • Мнения: 4 371
Ех, че хубаво, емотиконите са се върнали в тази тема.

Сопрано newsm74, фен съм ти, ако ще Марадона да се прави, че не съществувам.

# 19
  • Мнения: 1 533
Дуци, че какво общо имат помежду си феновете на сопрано и на марадона?

# 20
  • Мнения: 984
Тони - в сърцето на всяка филия/кифла/козунак/ баничка! Laughing Много ми хареса това за "земмеделския колеж" - право в десятката. Wink

Сутринта ми се стори, че такситата са намалили цените. Вместо обичайните 3,50 ми таксуваха 3,00. Странно...

Анджи, предложението на Гал за "конферентна връзка" е добро и достатъчно, май. Simple Smile
Снощи пих шампанско. Много, много шампанско. Отпих си поне за месец. Някой беше казал "Пиши на пияна глава, редактирай трезвен" - това и смятам да направя днес.

Много ме вълнува източеното ДДС. Как, по дяволите, ще има пари за всички социални дейности и дневни центрове от семеен тип като парите, които всеки дава със всяка закупена стока в България изтичат в офшорки!! Мамка им!

# 21
  • Мнения: 4 371
Марадона ревнува и си има негов си антураж.
 Ти си изключение Mr. Green

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На това му казват "форумски сърцеразбивач" - с пет изречения събра 50 фенки. 51-ва, пу!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
Даа, друго си е кафе и форумен обзор рано сутрин Laughing

Ел, честита годишнина!

Споделям - моите родители днес правят 34 години семеен живот.

# 24
  • Мнения: 2 212
Аз дори им загубих бройката на фенките, но пу 52-ра във фен клуба! (голям емотикон за голям човек като Сопрано)

Благодарение на Реза, споделям компилация от Сънчо, компилация от много мили детски спомени, установих, че съм израснала с всички изброени в клипчето, без първото и последното  Laughing

Заповядайте, http://www.youtube.com/watch?v=sSmWHxXeNqU

# 25
  • Мнения: 2 196
Имат общо фенките Сопранови и Марадонови- всички рано или късно се научават да пият. Коя от радост, коя от мъка, коя от обед.

# 26
  • Мнения: 2 032
Хе-хе, скивах нещо по-интересно от обичайното тука- на кой му кихнало детето и кой го боли глава, ръка или пиксел.
Мерси, Тони, жив и здрав да си.

# 27
  • Мнения: 6 029
 smile3501  smile3501  smile3501

Големи емотикони и от мен! Сопрано, риспект.

Споделям, че станах в 7, омесих тесто, направих питки със сирене за децата. Голямото яде, а малкото рева и плю. Повече няма да правя така.
Луда съм, знам.

# 28
  • Мнения: 984
Eл, честита годишнина!  Hug Обич и разбирателство!
Ох, Джули и Флор са ми образец за домакини. Колкото и да се напъвам нема да ги стигна! Хихихи.

# 29
  • Мнения: 516
Така е, Мишон. Моето съвършенство е недостижимо.  Mr. Green
Напомни ми да ти разкажа някой път за моето месо с ориз, което готвих под напътствието на Калина, кака Сийка и мама. Резултатът беше потресаващ. Но пък от друга страна, никой не ме моли вече да готвя.

Общи условия

Активация на акаунт