Дюкан показва ни пътеки към магазини с нови дрехи -157

  • 26 519
  • 500
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 451
До "rali_bt" - Месечинка, е всеки месец, който си изкарала на Диетата Wink Тоест, ако някой празнува 2-ра месечинка, значи е на Диета от 2 месеца Grinning

# 61
  • Мнения: 560
Май месечинката е когато напривиш определен месец1.2.3.4.... от диетката и съответно си свалила мнооооооооо кг Hug
Изпревариха ме с отговора Peace

tuningmania незнам защо чак сега прочетох прекрасния ти подпис Peace и даже малко ме натъжи като го препрочетох Tired
 
 

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 12:47 от vesy1

# 62
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
rali_bt , месец или два или три и т.н. с режима.  Peace
Ето месечинка , после почват годинките и т.н. , дорде мърдаме.  Laughing
А за прегрешенията ти  ooooh!
Винаги има как , има други салати има вода , не е задължително да е вино или ако е вино , не го пии , вдигай наздравици и не отпивай от чашата. Явно са ти слаби ангелите и трудно устояваш на изкушения.  Hug
Твой си е проблема , но се опитай максимално да устояваш на всичко забранено.  Peace
Успех.  Hug

# 63
  • Мнения: 577
Здравейте и от мен в момента съм в един застой  Crossing Arms но ще го приживея . На Бай Кантариус съм сърдита много-не  е в ред и това е. Ако продължава така ще го сменям  Rolling Eyes

Зеленко, честито !

# 64
  • Мнения: 243
          ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА,
          ВЕЩИ - благодаря за новата темичка, направо нямаш грешка - супер тема - супер заглавие!
          ГАРДЕНИЯ - честита ти месечинка - много добър резултат за трета олекотена - браво;
          ТОНИИИИИИИИИИИИ - БРАВО МИЛИЧКА - само така и напред!!!
          ГЮЛБЕНЮР - смело в трета;
          СМАЙЛИС- да време е и ти да се гмурнеш в трета - няма смисъл, пък и изглеждаш великолепно, навестявай ни по-често, направо изчезна!  Hug
           ШУШИ - честито кръгло 20-то килце - хайде и по другата линия успех.
           СТЕФ33 - добре дошла и този път сериозно;
            ВЕЛЕСА - честита ти първа месечинка - имате супер резултати със съпруга си;
           ТАТИТЧЕ - никак не мога да се устискам като ти видя хубавите бузички -  Hug Heart Eyes
           Искам да нагушкам Цвети, Лучия, Даня, Весито, Айнур, Цоци, Вещи, Горда, Дари, Аби, Катя, Бачи, Еми, Нели, Жени, Ники, Крими, Креми, Нелсънчето, Туни, Тонито, Слабето, със сигурност пропускам много имена затова ще спра до тук и казвам и всички останали, сега знам, че Риен ще ме критикува, затова гушкам и теб и ви желая лек ден.


                                                                     ФИЛЮДКИ

# 65
  • Мнения: 225
Здравейте на всички,

не мога да пропусна да поздравя Зеленкото - браво мамче, да ти е здраво бебчето, а на теб бързо възстановяване

Тонито 27 - браво момиче  smile3501 smile3501 smile3501

# 66
  • Мнения: 560
Жужи не  сменяй Бай Кантарчо- утре ще те изненада, ще видиш
 ето едно голямо побут НА ВСИЧКИ

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 11:27 от vesy1

# 67
  • Мнения: 278
Здарвейте, реших и аз да повторя режима, но този път вече напълно месоядно. До преди месец и половина бях вегетарианка, миналата година, като правих режима свали 5 кила, но ми беше много трудно да спазвам всичко стриктно. Тъй като ми писна да не ми стават дрехите всяка сутрин, реших - време за отслабване. Трябваше ми технологично време да узрее идеята в малката ми кратунка, но вече крайно време е да се взема в ръце. И без това след по-малко от месец ще ходя в Ирландия, искам да ги сразя. Започвам от в момента 68 кг, до миналата събота бях 70  #Crazy ужас, никога не съм била толкова /на ръст 150/, целат ми е 50, а в трета ще броя общо свалени 20. Абе да стигна до там и тогава ще говоря, иначе книгата съм я чела, чета и рецептите, стискайте ми палци.
До скоро писане.
  bouquet

# 68
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Кеф, кеф, кеф! newsm68
Днес още - 500 грама!
Преди време си купих едни дантелени боксерки и като ги обух, дантелата отстрани се нави като кора на вита баница от тлъстинки  smile3512
Тази сутрин ги реабилитирах и бях много приятно изненадана - не само че не се навиха, ами дори и в седнало положение не мръдват. Кефя си и за дънките - вече започват да висят като на тинейджърите по улиците  smile3501

# 69
  • Мнения: 472
ОХ  ooooh! успях да си измайсторя и обяда,та да видим след малко какви съм ги свършила .....чета от вашите рецепти и творя  Hug Да видим бива ли ме или да  Joy

# 70
  • Мнения: 1 575
Здрасти  newsm47!
И на мен ми стана мило днес!Много хубава тема - от време на време осъзнавам, че ви обичам.Всички.Дори нямам нужда да е взаимно. въпрос на егоизъм Wink
Тунинг,аз в подписа си бих написала, че ако Той някога ме попита кое избирам - Живота или Него, ще се усмихна, защото което и да избера, избора пак ще е Той! Не за друго - сигурна съм, че има начин да Му покажа, че и двата избора са само един Winkвъпрос на мироглед и интерпретация.
Хубав ден от мен!

# 71
  • Мнения: 560
zorika стискаме ти мнооого плаци.
И аз така казах си че за първия рожден ден на малката трябва да изглеждам по -добре и с голям ентусиазъм започнах

# 72
  • Мнения: 1 033
Страшна скорост сте набрали:) няма изчитане! Докато прочета и забравям какво щях да пиша Simple Smile

Зеленко, честита рожба! Много радост да ви носи!

Тонито27, страхотен резултат си постигнала! Момичета, нямате представа какъв стимул сте за започващите да дюканстват!

Таттит, нямам думи застрахотното ти лирическо отклонение. Личи си колко задружни сте били - и трудни, и радостни моменти изживели.

Велеса, честита първа месечинка! Много е хубаво, че заедно с мъжа ти дюканствате Simple Smile Моят имам чувството, че само ме дразни - вчера прояде и сухи пасти (нямам възможност за емотикони на работа), а отделно си хапва и от моите манджи, и от манджите за децата.

Сещате ли се за тези тресящите колани (нещо като виброколана, обаче голям уред) Дали е удачно да си треса любовните дръжки с него?

С книгата напредвам бавно, че много работа, но мисля че съм на 100% режимна - закуска мляко Роса 0.1% с 2 лъжички овесени. На обяд някакво месце- пилешко най-често, снощи ядох салатка с Екскуиза и мляко и филе от сьомга малко. Днес поръчах на колегата да ми закупи пуешко филе, а аз си приготвих палачинка с 1 лъжичка трици. Наблягам на яйцата - дали не е много вредно?

Спорен ден, ще се опитвам да ви следя.
Кантарев показва 68.700 (начало 70 кг) - 4ти ударен ден започва днес.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 757
 smile3503

Привет!

Болна съм от амнезия и пощурезия едновременно и забравих какво искам да напиша.
Нищо де, записвам се поне.

Вещи, ни мъ бий, нека се вижда, че мърдам просто  Embarassed

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 361
Тонито,супер си ,мила!Много ти се радвам! Hug
Зеленко,честито ти бебче!Да е живо и здраво,спокойно и безгрижно детство да има! А ти бързичко да се въстановяваш!  Hug smile3541
Шуши,честито ти кръгло свалено тегло!Нагоре с килограмите само в екстремни случаи вече,нали!? Wink
Между другото,онова нережимно нещо за мъжа ти,кога ще го вземеш ?На следващата Бургаска среща ли  newsm78

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 11:59 от denica17

Общи условия

Активация на акаунт