Дюкан показва ни пътеки към магазини с нови дрехи -157

  • 26 537
  • 500
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро, момичета!
Днес е началото на 4ти ден П и съм минус 3. Това е добре, но се чувствам много зле. Някаква тежест над гърдите и все едно обръч ме и стяга и ми пречи да дишам. Някакви идеи? На друг да му се е случвало?
И понеже ще ме запомните с "тъпи" въпроси, ето още един: предполагам, че фиш фингърите са режимни, при положение, че не ги пържа Thinking

# 76
  • София
  • Мнения: 135
Добър ден и от мен! Аз днес учудващо имам - 500гр., въпреки че съм в МЦ. Laughing
Вещи, благодаря ти за чудесните теми!   bouquet
Мименсита, мерси за кафенцето! От работа чак сега ще се възползвам от него.
Връщам се да ви чета. Лек и минусов ден на всички!  Hug  Hug  Hug

# 77
  • Мнения: 1 610
Да Ви се похваля ли какви торти правя, а? Пускам линк, да не го отварят хората със слаби нерви и воля.
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=343825
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=343795

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 14:45 от rien

# 78
  • Мнения: 472
rien  пусто пише да не се отваря,ама аз любопитната  ooooh!
Суперска е ,браво  Wink

# 79
  • Мнения: 20
Здравейте  wavey
Днес похапнах тричаво хлебче(с 2 белтъка вместо жълтък и белтък) с ванилия, подсладител и малко канела отгоре (нещо ми се е прияло сладко) + кафе.
Ще обядвам пражка шунка за последно, защото разбрах, че не е с много установен произход и за десерт кисело мляко 0.1+2л. извара+подлсадител+1 ванилия (много е вкусно!)
Довечера мисля да изляза да вечерям риба....ще видим.
Зеленко Честито! Да ти е жива и здрава рожбата и много да те слуша!
ВИКИТО  Hug   bouquet
Тунинг Душа, предишния ти подпис повече ми харесваше (там дето беше писал колко си свалил и че всичко е въпрос на воля!) Този някак ме натъжава  Sad   Flutter
Ползотворен ден и много минуси!  Hug

# 80
  • Мнения: 145
Красе,не са !
Първо имат панировка,и второ ако прочетеш съдържанието,ще видиш защо...

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аман вече, нали са риба! Не можай да прочета съдържанието, много е дребно..
Айде, мерси пак..
Да видим какво да ям сега, че ги подпуках...

# 82
  • Мнения: 1 610
Страшна скорост сте набрали:) няма изчитане! Докато прочета и забравям какво щях да пиша Simple Smile

Сещате ли се за тези тресящите колани (нещо като виброколана, обаче голям уред) Дали е удачно да си треса любовните дръжки с него?
[/b]
Това е предложение за реплика на месеца! Joy Joy Joy Joy

Данитка, те са две.Коя видя?

# 83
  • София
  • Мнения: 135
Тони, браво и най-искрено възхищение за волята ти! smile3501
Татит, страхотно си го написала, това не е никакъв спам!  newsm51
Шуши, честито ти двуцифрено, да си задържиш и да свалиш още толкова колкото е нужно!  newsm10
Ренка, честита месечинка!   bouquet
Риен, страхотна торта!   chef   bouquet   chef

# 84
  • Мнения: 850
       Здравейте пак , ей тук докато си хапвам накрая ви и попрочетох!

 rien ,страхотна торта ! Може ли дюкански вариант да предложиш  Wink

 Дени , не се тревожи той мажо ще почака и без това унищожава всичко и на това отгоре днес сутринта се каче на кантара и о чуда отслабнал с цели 4 кг !  Shocked вече е само 106! Не мога да разбера как става това , като непрекъснато яде и то все много калорични неща ! Явно кекса и на него му се отразява  Crazy

 Благодаря на всички за сърдечните поздрави и пожелания ! Дано и аз скоро започна да хапвам нережимности по друга причина !!  Hug Heart Eyes

 Честити месечинки на Ренката и на всички други , нали съм амнезирала ще се върна по късно да се сетя за имената на другите  Blush

Мили Варненки , какво стана със срещата , ще има ли ?

 Хубав ден за сега от мен , либя ви и те така!  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 110
     СМАЙЛС,миличка,честити ти 333 дни/това не ти ли говори вече за ІІІ-та фаза???/Хайде скачай в нея,а нали се сещаш,че и там се сваля-стига да подходиш внимателно и стриктно....Успех и късмет!!! Praynig Hug NaughtyГУЛБЕНУРЧЕЕЕЕ и за теб се отнася,сладурка....
      

# 86
  • Мнения: 712
Прочетох ви по диагонал (че всички сме болни в къщи ooooh!) и се включвам само да поздравя Зеленкото , да ти е живо и здраво малкото човече , много радост да ви носи  bouquet Hug

# 87
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Здравейте банда

Много хубаво и мило започна тази темичка, хайде да не я оплескваме със заяждане и спамо-чат  Close Close Миналата даже нямах желание да я чета, а да пиша съвсем..
Аз не съм се мерила скоро, може би нямам минус, но не се притеснявам, нормално е по-бавно да падат последните кг, аз съм търпелива, лятото е още далече и има време.
Много искам да дойда на срещата, ще се запиша при Люската, но някой ще ми каже ли къде точно се намира този Дивак, че в него не съм ходила. Е, имам смътни спомени за ходене в 6 сутринта за шкембе-чорба, но това беше в едни други времена..  Joy


Зеленко Честито Малко Зеленко да сте живи, здрави и много да се слушате!

Тониииии супер сииииииии  Heart Eyes
Татиттче много хубав пост, направо от сърцето..  Hug
Данитка аз си поръчах книгата от http://www.book.store.bg/
mihi69 стигни първо до посочените от калкулатора кг и ако не се харесваш, може още някой кг да свалиш, но за такъв ръст 59кг са доста малко – аз съм 170 см и когато бях 58кг бях като дъска  Mr. Green
Смайлис ако се харесваш и така, няма смисъл да гониш някакви цели, само защото си си ги нарочила...Скачай смело в трета, там също може да падне поне още 1 кг
blumchen_fee  Hug
Velesa честита месечинка, това с ‘дълбоките резерви’ ме разсмя, аз също си имам такива и се опъват като за последно
mei long как върви режима при теб? Рядко пишеш, но съм те запомнила по ника, че много ми харесва, въпреки че не знам какво означава
Янич много готино за тресящите колани – аз искам да си купя такъв, но са по 400 лв ма*ка му..  Rolling Eyes Миля, че добре ще се отрази на всички дръжки, закачалки и т.н.  Mr. Green
Риен – особено ми допадна зловещия череп с кости върху милата невинна торта  Twisted Evil Twisted Evil

# 88
  • Мнения: 35
mihi69 и аз не съм доволна от резултата на калкулатора-69 кг на 1,73 ръст.Калкулатора май най-много се влияе от графата за най-дълго и лесно поддържано тегло..Реших да целя в 65,пък ще видя как вървят нещата.

# 89
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Буболино , разчисти си кутията иначе няма как да ти отговоря.  Peace

Извинявам се за спама. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт