Намериха формула за изчисляване на размера/оня размер.../

  • 5 619
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Майко мила! За 20 те години, откакто се познаваме, му е намалял с цели 8 см!!!!!
Край!
Божке, ма как не ме е изкормил като правихме за пръв път секс преди 20 г.

# 16
  • Мнения: 502
    32.41.... newsm78

# 17
  • Мнения: 395
Ех марайдара тежко и горкото ти...аз трябва да се боря само с 26  Joy

# 18
  • Мнения: 743
Голяма измишльотина. Нищо общо с действителността. Дали за съжаление, или за моя радост?! newsm78

# 19
  • Мнения: 8 999
Сега разбрах защо интуитивно си падам по слабовати мъже, вместо по канари с огромно тегло.   Laughing

Аааа, недей така! Под голям камък - голяма риба се крие.

# 20
  • Мнения: 17 546
Сега разбрах защо интуитивно си падам по слабовати мъже, вместо по канари с огромно тегло.   Laughing

Аааа, недей така! Под голям камък - голяма риба се крие.
Просто мъжът трябва да е перфектен и по формулата размерите се изчисляват до идеално число! Wink

# 21
  • Мнения: 2 759
...Просто мъжът трябва да е перфектен и по формулата размерите се изчисляват до идеално число! Wink
                         Пък и кой би се занимавал с изчисления, когато е намерил перфектния мъж  Mr. Green? Чакам с нетърпение формулата за изчисляване на КПД.

# 22
  • Мнения: 17 546
...Просто мъжът трябва да е перфектен и по формулата размерите се изчисляват до идеално число! Wink
                         Пък и кой би се занимавал с изчисления, когато е намерил перфектния мъж  Mr. Green?
Проверката е висша форма на доверие! thumbsup

# 23
  • Мнения: 212
Аз пък скоро четох едно изследване на група съветски учени според които има зависимост между големината на устата на една жена и големината на отвора на оная й работа. Колкото е по-голяма устата на жената толкова е по-широка долу.

# 24
  • Мнения: 830
Ако в понеделник, когато шефа се връща от отпуск, вляза в кабинета му и го попитам за размерите от формулата, дали няма да изглеждам глупаво   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 17 546
Боре, добре, че този не е жена!  ooooh!

# 26
  • Мнения: 81
Боре, добре, че този не е жена!  ooooh!

Рай за стоматолозите е тоя, за друго не знам...

# 27
  • Мнения: 4 138
глюпоцти. демек, колкото по-дебел е един мъж, толкова му е по дълъг ли. дръндрън. или му расте и намалява с течение на годините поради отслабване и напълняване. пак глюпоцти.

# 28
  • Мнения: 207
Ааааааааааааа не е вярно  #Crazy Ми то идват повече сантиметри от дължината на минижупа ми   hahaha  Пък аз да не съм разбрала до сега  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 81
Ааааааааааааа не е вярно  #Crazy Ми то идват повече сантиметри от дължината на минижупа ми   hahaha  Пък аз да не съм разбрала до сега  Mr. Green

Е сигурно те щади човека...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт