лекар за женска консултация в Пловдив

  • 7 774
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Торакс не работи със здравната  каса,преглед при гинеколог е 22,а ултразвукът е 23лева.
По темата- бих препоръчала горещо д-р Деси Маркова от Торакс  bouquet

# 16
  • Мнения: 42
Даскалов  Peace

# 17
  • Мнения: 76
Д-р Пелев. Невероятен специалист, води моята консултация и съм очарована!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте. Може ли да ви задам моите въпроси?
За лекар по здравна каса мисля да избера д-р Мерджанов, какво мислите?
А отделно до колкото разбирам трябва да се запиша на ЖК - какво представлява тя, свързана ли е с раждането и при друг лекар ли се прави?
Много ви благодаря, извинявам се ако ви се струват неадекватни въпросите ми, но ми е 1 бременност. Мерси

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Лекаря в женската консултация ще проследи бременността ти . Ходи се веднъж месечно -там те теглят, мерят и пускат всички необходими изследвания.Някои от тези доктори водят и раждания по болниците, но не е задължително .ПО Здравна каса ти се полагат два или три ехографа  , но мен лично са ме гледали всеки път  ,когато съм ходила.Оттук се издават и болничните -45 дни преди раждане .

# 20
 Лично аз не съм доволна от Мерджанов - този, който е в Кючука, нали? - Сигурна съм, че за същия става въпрос. Отивам при него с определено оплакване, въобще не ми помогна. на това отгоре аз пия определени хапчета, защото имам 1 болест и трябва да се поддържам с лекарства и му казах за това, а той ми е изписал лекарства, които не трябва да се вземат от хора, които са на такива поддържащи лекарства като мен. Аз лично не съм доволна. Е, всеки лекар греши, но.....

Общи условия

Активация на акаунт