За прословутия секс.Можем ли без него?

  • 5 700
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
Как мислите?Дали е възможно.Моят отговор е-НЕ.Това е даденост и необходимост.Но ............в някои случаие напълно възможно.Така смята моят съпруг-откакто родих не сме правили секс,а минаха вече 59 дена.Странно.Мнения?
 newsm78

кое му е странното?

а на въпроса - не, не можем без секс. не очаквам щъркел да ми донесе бебе .

# 16
  • Мнения: 2 448
Има много видове сексуално удовлетворение на нагона.
Няма човек умрял от липса на това. В краен случай организмът му реагира сам по време на сън.

# 17
  • София
  • Мнения: 117
Защо да живеем без секс....Не разбирам въпроса....Кой не му харесва да го прави...?  newsm78

# 18
  • Мнения: 543
Как мислите?Дали е възможно.Моят отговор е-НЕ.Това е даденост и необходимост.Но ............в някои случаие напълно възможно.Така смята моят съпруг-откакто родих не сме правили секс,а минаха вече 59 дена.Странно.Мнения?
 newsm78

Що не си зададе тези въпроси на 29-тия ден а чак на 59-тия?

# 19
  • Мнения: 556
Абе то че може, може - имам нагледен пример - моя позната /типичната стара мома/, която само да чуе нещо по темата и скача като ужилена. За сметка на това е толкова невротична, ама никой не се прежалва , та да се кротне малко и да не ни тормози и нас

# 20
  • Мнения: 2 478
Има хора могат и без него.Ама защо ли?
Имате явно някакъв проблем,който няма да се реши във форума,а само tete-a-tete ти и мъжа ти.

# 21
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Секса ни е в природата. Когато не го получаваме страдаме физически или психически. Има доста примери за това. По стечение на обстоятелствата аз лично бях лишена от него за 5 месеца ( преди да забременея още) и започнах да усещам болки в кръста. Щом отново бяхме заедно тези болки отшумяха Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 300
Хо-хо-хо. Аз се чудя защо някои си купуват космодиск Laughing.

Можем, разбира се. Сума народ живее без секс, никой не е умрял, даже са и с всичкия си най вероятно. Папата например Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 4 041
Що се чудиш, я виж к'ви нахилени баби и дядовци го рекламират космодиска! Не е шега работа.  bowuu

# 24
  • Мнения: 2 908
Аз правих секс на 4-тия месец след като родих,не ми хареса,боля ме и правих пак на 8-тия чак Mr. Green-нещо не ми бяха май добре хормоните тогава-не исках секс въобще-то се цедях,то получавах мастити,то беше бебето,то бях изморена постоянно,не можех да спя въобще-какъв секс,какви пет лева бе,айде да не се изказват нераждали въобще тук,че като се сетя какво ми беше не е много уместно StopНито аз умрях,нито мъжа ми.Преди раждането бях секс богиня smile3521-моят викаше,че само бой и е*ан ме оправят... Joy
След 8-мия месец пак не ми хареса и правих пак на 1 годинка на детето-тогава се престраших и започнах да се възстановявам хормонално явно.
Да,човек може без секс и не умира,ще си тегли една ръчна и готово,ако не може да трае.

# 25
  • Мнения: 118
секс правихме на 40-тия ден след като родих- разбира се след разрешение на докторката. Вярно първите няколко пъти беше малко некомфортно, но много бързо нещата си тръгнаха по-старому. А колкото до въпроса можем ли без секс - явно да, но не е необходимо да се лишаваме от него освен по здравословни причини.

# 26
  • Мнения: 15 619
Аз и без секс издаянвам... Mr. Green Пазим се...

# 27
  • Мнения: 3 611
Ми на мен не ми е проблем да стоя без секс.
Имала съм дълги сухи периоди... в един момент се появява чувство на почтидевственост и спира да ти пука!   Laughing

# 28
  • Мнения: 4 965
Вие сериозно ли?
 ooooh!

# 29
  • Мнения: 194
Ами,без секс не можем.Друг е въпроса дали имаш желание за секс с човека до теб.Ако нямаш,значи просто този човек вече не те привлича.След раждането, правихме секс  точно след  2 месеца,по съвет на доктора.В началото ми беше дискомфортно,неприятно,не желаех,не се възбуждах и т.н. Сега,4 месеца  след като родих,положението се промени-отново желая съпруга си и секса ми е напълно необходим...В крайна сметка,май не мога без него.

Общи условия

Активация на акаунт