Пази се борче, идва малко храбро скиорче

  • 18 431
  • 274
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 729
AnMary, напълно те разбрах  Hug Благодаря. Просто си се чудех дали има разлика във формулите на двата вида млека.
А за меренето на Ели и аз се надявам да не са я премерили правилно. За съжаления нямам в къщи кантар, но в най-скоро време ще си взема, за да си я следя по-добре.

Гери, благодаря ти и на теб   bouquet

# 211
  • Мнения: 6 604
Здравейте Hug.
Аз изведох малко Мимето навън да поспи. У дома не иска да спи въобще и е много крива Tired.
Ама много духа и набързо се прибрахме. Разубедихте ме за вит. С -няма да го слагам Naughty. Слагам й някакви капки,ама не виждам ефект голям. Дано й спрат скоро сополите,че много я мъчат Praynig. Днес сме само на инхалации с физиологичен разтвор. Дано не слезе надолу Praynig Praynig Praynig. Утре ще я водя при педи да я преслуша.
Дани-стискам палци да ви се размине Praynig  bouquet.
Танита-успех на рехабилитациите Hug. Да си навакса бързо малката. За сантиметрите-и ние така не бяхме мръднали един месец,но следващия -бяхме се удължили за два. Ще видиш ,че следващия месец ще е пораснала.
От вчера Мимето се пуска и прави доста крачки сама. Все още я е страх обаче и ме е страх да се зарадвам. Та да питам-колко трае този период-кога ще се отпусне напълно?
Ох,и друго мислех да пиша ама забравих newsm78 Embarassed
П.С. Честито на ходещата Дари Heart Eyes.
Вики-много гадно това с комина .

# 212
  • София,
  • Мнения: 4 267
МИдичка - ама много ти е сладко човечето в подписа. А за МИми не се притеснявай,ще се отпусне напълно нека да добие увереност в себе си- хубаво е че се пуска и тя сама - само я пази да не се удря лошо като падне та да не се уплаши.
 ВЕрониката спи вече цял следобед и много хърка, постоянно я наблюдавам. Аз и направих от капките на Улевинов днес и ще и слагам. Чудя се и аз дали да не и направя инхалация с физ. разтвор. НО мисля да поизчакам и днес да видя как ще е. От физ. разтвор със сигурност още повече ще и се разтече носа, а при нея така слиза по бързо надолу и пак ще стигне до пристъп. Затова ще се опитам да не правя инхалации този път, дано се оправи.
ТАнита радвам се че и вие сте почнали рехабилитацията. Скоро и тя ще проходи и ще стои сама.А ти не се тревожи. Милумила наистина е с нова формула и старият вече трудно се намира. Аз вече минах на Нестле Джуниър 1+. Нали го слагам в манджите и някак си не се усеща, докато от МИлумила стават по гъсти и по сладки храните и Вероника не ще да ги яде. Слагам повечко сухари в манджите и като че ли е по добре - хем повече я засищат. НО общо взето наблягаме на сухите каши с много мляко в тях.
Ан - МАри - пробвах онази бесквитената на Милупа, наистина е страхотна. СЕга търся някаква зеленчукова каша, но да не е на слънчо.
ХЕлче - кларитина също е лекарство, противоалергичен сироп е. ТАка че питай педи за него. Аз питах др. Куфарджиева за него, тя беше изписала също зиртек на Вероника, но нещо нямаше внос тогава и не го открихме в аптеките и тогава я питах за Кларитина и тя каза че било същото - демек противоалергично. НО от него се дава по 3 мл.- даже над 10 кг. мисля че е и по 5 мл.

ГЕри, не се тревожи, нали мама е при тебе. Все ще се справите някак. Наистина е гадно когато таткото го няма, но понякога се налага - няма начин.
Някога нашият татко вечно го нямаше в къщи -  Sick, баткото съм си го отгледала сам самичка в буквалния смисъл. Таткото беше студент - учеше през дена, и работеше през нощта, нямаше почивка, беше трудно, но се налагаше. ДОбре, че сега е на такава работа, която му позволява да е повече време с нас.

# 213
  • Мнения: 1 685
Аз това дупещо човече, като го видя и ми става супер смешно Simple Smile
Семирамида, сама съм .майка ми, вече не е у нас .Ама, ще се справя.
Айде Жоро се събужда от обедния сън.Сега ще яде, после ще го къпя (аз него ,той мен). ooooh!

# 214
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери, ще се справиш! Даже ще се мобилизираш повече. Ама друго си е и тати да е при вас.  Hug
Вики е голяма терца - като пишкаше на гърне, мълчеше (не говореше). Точно реших да махна памперса (показваше кога му се пишка - кълчеше се смешно) и започна да отказва да сяда даже на гърнето. За сметка на това започна да си бърбори. Явно едното е за сметка на другото  hahaha.
В къщи вече мирише доста по-малко на дим. Е, усеща се, ама няма как.
Дани, много прегръдки за Вероничка и да оздравява!
Днес ли беше изследването на Ади или беше вчера? Чакаме Пали да сподели реултатите!  fingerscrossed

# 215
  • Мнения: 167
Здравейте.

Благодаря на всички за честитките към Дари и нейните крачета  Hug

Приятна вечер!

# 216
  • Мнения: 6 604
Първите ни опити за ходене Winkhttp://www.youtube.com/watch?v=1auaQs6Ufw8 и http://www.youtube.com/watch?v=nzEa2A8ehao
 Малко е лошо качеството ,но се опитвах едновременно да снимам и да следя да не падне.

# 217
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Midi4ka* това не е опит, това си е ходене. Честито   bouquet

# 218
  • Варна
  • Мнения: 965
 Midi4ka*, това са си 8 стабилни крачки, чак на 9-тата взе да губи равновесие!
Браво!   bouquet

# 219
  • Мнения: 1 685
Midi4ka*, това са си 8 стабилни крачки, чак на 9-тата взе да губи равновесие!
Браво!   bouquet
Пита мидичке ,питааа HugЕх радвам се HugДетето си върви бе Hug

# 220
  • Мнения: 6 604
Благодаря ви момичета Hug.
Аз затова я и снимах. Исках и вие да ми кажете ,че вече ходи. Иначе понякога прави и повече крачки. Даже се случва и завои да взима. Е ,не всеки път,но и това ще стане Praynig.Ама като тръгна да я снимам и тя само пада.Има театрална треска явно Embarassed.
Благодаря ви още веднъж  bouquet.

# 221
  • Мнения: 923
Midi4ka*, това са си 8 стабилни крачки, чак на 9-тата взе да губи равновесие!
Браво!   bouquet
Пита мидичке ,питааа HugЕх радвам се HugДетето си върви бе Hug
Браво. Hug Hug Hug

# 222
  • София
  • Мнения: 39 945
Браво на ходещото пораснало момиче Simple Smile Мамо, прави питката Simple Smile

Тани, сравнявах кутиите. Имам новите 2 и 3, и една стара кутия 2ка.
М/у новите 2 и 3 разликата е минимална. В 3ката всичко е в +.
На старата кутия 2ка имаше лепнат лист и не можах много да разгледам съдържанието. Мисля, че новата 2ка е в пъти по-енергийна от старата.

Бебе може да не качи, случват се и такива моменти. Сестрата навремето ми каза "бебетата не отслабват". Изкл. правят тежки боледувания със загуба на тегло.

Ан - МАри - пробвах онази бесквитената на Милупа, наистина е страхотна. СЕга търся някаква зеленчукова каша, но да не е на слънчо.
На Мулипа съм давала Ориз и банан, и Ябълка и морков. Купих му бананова на Хумана.

Сега ще видя за зеленчукова на Слънчо - http://papa-bebe.com/ka6i/sluncho4.html

Тани, ето съдържанието на Милумила. Новата формула е.
2ката - http://papa-bebe.com/mleka/mlekamarkimilupa_milumil2.html
3ка - http://papa-bebe.com/mleka/mlekamarkimilupa_milumil3.html

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 23:25 от AnMary

# 223
  • Мнения: 923
Привет. Май днес сме първи с Коки. Тук времето е прекрасно, на пук на прогнозата по телевизията и след малко ще излизаме. smile3501

# 224
  • Мнения: 923
Ей Семирамида как сте? Как е Вероничка днес?

Общи условия

Активация на акаунт