Пази се борче, идва малко храбро скиорче

  • 18 396
  • 274
  •   1
Отговори
# 225
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро или добър ден - все тая май, нещо днес никой няма тук - защо така, къде сте всичкиииии

МИдичка пу, пу, на бързите крачета на МИМИ, прави питка.  Hug

НИе отиваме да си вземем кухнята и после съм на зъболекар и ще трябва да я мъкна и малката с мен, а тя миналия път така рева в кабинета на зъболекарката и после дори неискаше да си отвори устата и да покаже зъбките на зъболекарката.
ЩЕ я водя и да я преслушат - носът започва да тече още повече и постоянно киха, няма да ни се размине и този път, та ще видим. Писна ми вече и на мен! #Cussing out

Айде да оздравяват всички немирници. Hug

П.П. Алекси аз пък мислех че яз съм първа Mr. Green, ама не съм, хубаво е че и ти си тук.
Така е наистина времето е страхотно и ние сега ще излизаме навън, ама иначе не сме много добре, а Коки оправи ли се на него хремата от зъбите ли му беше.  newsm78

# 226
  • Мнения: 923
И аз не знам от какво е тази хрема Дани. Няколко дни е силна, после изчезне и пак така. Водя го периодично при педиатърката ни да го преслушва. Засега дишането му е наред /пу пу да не чуе дявола/. Аз ти бях писала за ADLikuid for kids, ако искаш питай вашата докторка, но аз съм много доволна от него.

# 227
  • Мнения: 1 685
Здравейте HugНие с Жоро ,днес доста поспахме.
Порастна ми момчето ,след два месеца ще празнуваме  Hug
мидичке  Hug

# 228
  • Мнения: 6 604
Здравейте.
Ние бяхме на разходка и да си вземем кухнята. А сутринта минахме през педи да ни преслуша.
 Гърдичките ни са чисти(пу-пу) и гърлото е спокойно. Питах я за зиртека и тя ми вика-ооо,може дълго да се пие-до 2 месеца. А ние го пием от октомври. Направо откачих. Вика-ама нали правихте почивка-естествено,че не. Кой да ни каже. Всеки път ми вика няма проблем. Та сега като мине хремата спираме за почивка.
А сутринта на слушалка все едно нямаше и сополи. Прибрахме се у дома,започна да яде и като се запуши носът й -ужас. Гладна е ,а не може да яде от сополи. И като тръгна да ги чистя с помпичка-не искат да излизат. Много са гъсти. И ще трябва да правя инхалации с физиологичен разтвор,иначе няма начин да ги изкарам.
Колко трае периода от нашето ходене до напълното отпускане? ТЯ ходи само ,ако аз съм до нея. Иначе си лази. А искам вече да го забрави това лазене.
Дани-стискам палци да не слиза надолу хремата. Да идва лято вече ,че се уморих от болести.
Алекси_ Коко -и вие да оздравявате.
Гери-   Heart Eyes на бате Жорко от Мими

# 229
  • Мнения: 729
Здравейте и от нас.
Мидичка, браво на Мимето  smile3501 Ами детето направо си ходи. Ще чакаме питка и от теб.
AnMary, благодаря за инфото.   bouquet Страхотна си.
Днес трябваше да направим изследванията на Ели /тези, които се правят на 1 г./, но нещо не успях да се организирам  Embarassed . Отложих ги за понеделник.
Мисля и аз в скоро време да запиша Ели на детска кухня. Сега сме на 4 хранения. Сутрин - АМ, на обяд - пюре, следобяд - каша, вечер - пак АМ. Количеството, което изяжда, е много малко - в повечето случаи по 150 мл, а понякога дори и по 120 мл. Пробвах да й дам попара, но не я хареса. Вода не пие изобщо, мръщи се и на сокчетата....

Семирамида, Алекси_Коко, бързо оздравяване на дечицата.

# 230
  • Мнения: 6 604
Танита-това за яденето и количествата ми е много добре познато. Все едно аз съм го писала. Писна ми вече с това неядене.
Слабички манекенки ще си отглеждаме май. Гледам вече да не го мисля толкова,че само ще се нервирам още повече.
Да са ни здравички само-това е най-важното. А вие къде ходите на гимнастика?
Дани-как мина зъболекаря?
Тук времето се скапа и ще сме си у дома. Отвратително е това време. Много силно духа

# 231
  • Мнения: 983
При нас е пролет, края на работния ден...какво по-хубаво от това  Mr. Green
Надявам се и почивните дни да е така...да не киснем вкъщи по цял ден.
Дано всички дечица са добре и да си изкараме хубаво почивните дни и празника в неделя  Mr. Green
Моя бонбон сутринта едва го изкарах от леглото, дано да се е дължало това на умора и да не ми сервира някои изненади точно сега. Ама как не, като вечрта в 11 чак се кротна и заспа.

Midi4ka*, Сладка мама, браво за проходилите принцеси  Hug

# 232
  • Мнения: 6 604
Ивана-петък е ден на майстора. Следобед не се работи smile3546 cheers

# 233
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДА и при нас времето се скапа Whistling
Ние излязохме с количката и ходихме пеша до поликлиниката, но навръщане се качихме на автобуса.
ВЕроника беше много кротка при зъболекарката през цялото време стоя и наблюдава, по едно време взе нещо да си бърбори и да пее, зъболекарката беше в недоумение как може да е толкова кротка и близо един час да си стои в количката и да не мърда, и тя се нядява на такова кротко бебе / бременна е и чака всеки момент да роди/ Hug
После минахме и през педи, преслуша я нищо и няма засега, гърдичките и са чисти, а и следобед носа не и е текъл. Изписа ни едно мехлемче бактробан за няколко дни - дано да се оправим  Crossing Arms
СЕга я сложих да спи, че тя цял ден не е спала, нека се наспи хубаво Hug
Ивана и аз се надявам да бъде хубаво времето събота и неделя и да излизаме, а и да не се разболяваме, ама то нас кой ли ни пита Thinking МАмите от юлската тема са ме поканили на сбирка на осми март, да се видим - да се запознаем, ей така по форумски и аз така  се надявам да отида, но зависи от Вероника и най вече дали ще се оправи до тогава Sad

МИдичка зъболекаря мина добре, най после ми затвори зъба, обаче да ви кажа нещо много пари ми взе за пломбата  newsm78, тя от онези дни ми взима все едни никакви пари дето се вика, по 8 лв. за чистене и то на два зъба, по 10 лв. втория път. За пломбата на предишния зъб ми взе 25 лв., обаче за тази сега ми взе 80 лв. #Crazy. Вярно че другите неща повечето ми ги мина по ЗК, ама знам ли те много скочили цените.  newsm78 Ама и зъба беше много зле де - то три пъти се мъчи с него, не беше вадене на нерви, не беше чудо, направо я изтормозих здраво. Добре, че не роди преди да ми го оправи Joy

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 16:43 от Семирамида

# 234
  • Мнения: 1 685
Нашето педи ,каза да заведа Жоро при зъболекар.Зъбките, за които споменах преди време ,били странно разположени.
Аз се каня да посетя стоматолог от една година,ама пусти страх Crazy

# 235
  • Мнения: 923
Семирамида защо са ви изписали бактаробан? Това мехлемче го изписват обикновенно след като е взет секрет и се установи, че в нослето има определен вид бактерия.

# 236
  • София,
  • Мнения: 4 267
Семирамида защо са ви изписали бактаробан? Това мехлемче го изписват обикновенно след като е взет секрет и се установи, че в нослето има определен вид бактерия.
Абе и аз незнам защо ни го изписаха, явно да се презастраховат, тук при нас в СОфия рядко правят изследване първо Naughty, ама какво да се прави такива са ни докторите, що да губят време в изследване и чакане на резултати, я напров си купете лекарството пък ако стане стане, ако не ще ви изпишем друго #Cussing out

Аз го взех де и и сложих, сега спи спокойно, абе важното е да се оправи. Sick И да не се стига пак до вентолин или по лошото до урбазон и болници Sick

# 237
  • София
  • Мнения: 39 848
Гери, щом педиатърката е казала, води го. Дияна направи кариеси на 1,1г. Тогава аз настоявах да я види стоматолог. Педиатърката не беше сигурна. Хванахме я навреме.

Тани аз започнах да слагам по лъжичка каша в пюретата на Алекс. Има и зеленчукови има и плодови каши. малко сладки стават пюретата. Дани пък слага Милумил.
Аз се старая на всяко ядене да давам АМ. Алекс се храни добре от 2 седмици насам. Видимо бузите му пораснаха Simple Smile

И аз смятах този следобяд да отида на консултация, но започна да духа и се прибрахме. Но поне с Алекс направихме голяма следобедна разходка.

# 238
  • Мнения: 6 604
Момичета-дайте идеи каво да ги правим тези сополи. Много й се запушва носа. И то като яде. Наяде се и хайде. Така гадно се запушва -вече не знам какво да правя и да слагам.

# 239
  • Варна
  • Мнения: 965
Midi4ka*, аз слагах Виброцил - 3 пъти дневно, 3 дни.
Нашата одисея с кумина продължава - съседите пак палят печката, нищо че навън е топло. Съответно в къщи не се диша, а не дай боже да ти се наложи да влезеш в тоалетната - нагълтваш се с пушек #2gunfire. А пожарникарите ясно с казали, че кумина вече не става за ползване - напукан е.

Общи условия

Активация на акаунт