Пази се борче, идва малко храбро скиорче

  • 18 389
  • 274
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 39 847
Мидичке късмет при Чавдаров   bouquet
Гери, ще устискаш, няма де да идеш Simple Smile

Алекс е с хрема. Само секрети в носа има, воднисти. Дано е от зъби. И аз като Дани се направих на докторка и надянах слушалките. Според мен дишането му е чисто. Поръчах на мъж ми да купи Осцилоскокцинум и вит. С. За сега само Стеримар му пръскам в носа.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 711
Дани, радвам се, че си свършила добра работа. Дано резултатите са добри. Браво на Вероничка, че се разбира с баба си Simple Smile
Мидичка, стискам палци за утре  Peace
АнМари, дано да е от зъбите Simple Smile
То с покрай децата направо сме си половин доктори  Joy

# 77
  • Мнения: 1 685
Мидичке,успех Hug  Ще устискам аз ,няма къде да ида  Tired  Пък и  бабето, ще е тук за два дни.   Говорих с логопед за Жоро. Според специалиста ,трябва да се правят масажи на мекото небце.Детето пак се лигави, и има проблем с по-твърдата храна.Не съм сигурна де.Солетки гризка и дъвче без проблем ,бисквитки също.Но, месцето не може да го дъвче, за това го пасирам.Напоследък и очите взе дакриви ooooh!Пак ядове и проблеми.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 965
hellche, дано успеете да възстановите снимките. А всъщност какво му на харда - чува се звук все едно се изтърва метално топче (едно специфично тракане) или въобще не го намира компютъра като устройство?
Дани, друго си е да имаш помагач, когато ходиш по лекари, нали?  Hug
Аз пък днес взех резултатите от първата лаборатория - и там няма нищо изолирано. Така и не разбрах в петък защо ми казаха, че има нещо - може още да не са били готови.  newsm78
Midi4ka, ще стискам палци утре!
AnMary, стискам палци и на вас.

# 79
  • София,
  • Мнения: 4 267
ТАка е момичета покрай децата сме станали половин доктори  Joy Joy Joy
hellche дано успеете да спасите информацията, че е много гадно и аз преди година две, теглех някакви детски песнички и лепнах някакъв вирус, който скапа целия комп Embarassed замина ми цялата информация, дипломни и курсови работи, фирмени неща, снимки, филми, музика Embarassed, ужасно  и от тогава не свалям нищо от нета, имаме две антивирусни и така. А снимките мъжа ми сега ги сваля на дискове често та да не ги губим  Sick
Ан - МАри дано на Алекс му няма нищо, и хремата да отмине бързо.
ГЕри, а мина ли му очето на ЖОрко, как е днес. Очилата носи ли ги, водете го пак да сверят диоптъра, да не би да криви от това.
На Вероника пък от вчера в едното око, близо до ириса, но в бялото поле има едно червено кръвоизливче, което много ме притесни, от какво се появяват в очите, не е плакала тези дни, нищо особено не се е случило  newsm78
ВИки, радвам се за вас, дано вече не се налага на дечицата ни да пият АБ и разни други подобни лекарства, абе всички вече да са здравички и да идва топлото време. ДА ти кажа права си, добре че баба и дойде да я гледа, иначе незнам как щях да се справя. Тук е ужасно студено,  има много сняг и няма как да я мъкна и малката в с мен и то по болниците. Hug

# 80
  • Мнения: 6 604
Благодаря ви ,момичета.
Имаме нужда.
Дано новините да са добри и утре.
Вики-радвам ,се ,че и вие сте се отървали от гадните бактерии.
ГЕри-два дни няма да ги усетиш даже.
И аз утре мисля да питам Чавдаров за логопед. Че и Мария има проблем с твърдите храни. Тя дъвче с предните зъби-като заек е.
И с това гадно повръщане. Дано спре вече да повръща ,че ми писна.НАшият обед беш гаден. Ама го дадох на Мимето и тя накрая повърна. Беше ориз с нещо си. Много гадно ми миришеше.

# 81
  • Мнения: 1 685
Семирамида,Жоро и той е имал такива кръвоизливчета .Когато го къпя ,и тогава му се получава така(от шампоана предполагам).      Да не би, Вероничка да я е боляло глава newsm78?Очилата ,Жоро не ги търпи вече повярвайте ми, адски трудно ми е да ги слагам   .Окото трябва да закриваме ,също не дава.Голямо диване е.    Аз споделих за това с Viki i mama,през лятото ще пътуваме до белгия и там ще прегледат Жоро.Има много добър детски офталмолог.   

# 82
  • Мнения: 923
МИдичка, ще стискаме палци за прегледа утре, всичко ще е наред!  Hug
Мидичке и аз мисля, че обрива ви е от температуропонижаващите. Моят племеник е на 3 години и половина и винаги щом се наложи да му дадат хексалгин, след това следва обрив такъв, какъвто го описваш.
Гери и от мен здрави нерви. Hug

# 83
  • Мнения: 729
Мидичка, и ние стискаме палци за утрешния преглед, всичко ще е ОК.  Hug
AnMary, как е Алекс? Дано минава бързо хремата. И аз така процедирам в такива случаи - осцилококцинум и за 5 дни вит.С.
Като ми остане малко повече време, ще кача някоя и друга снимка от РД-то на Ели.

Лека вечер от нас.


# 84
  • Мнения: 1 685
    Добро Утро! Днес ,май аз съм най ранобудна.       Хайде момичета, на кафенце.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 711
Добро утро! Гери, мерси за кафенцето  Hug
И ние сме станали рано, но пък снощи ги сложих по-рано да спят. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 6 604
ухааа,Гери, мерси за кафенцето  bouquet.
Много обичам капучино Heart Eyes.
Ти ,като си имаш помошничка, защо не спиш Whistling?
Моят половинчо тази сутрин ми се подмазва нещо Thinking. Направи ми мляко с нес и фреш Crazy.
На обед си взимаме кухнята и тръгваме.Стискайте палци Praynig

# 87
  • Мнения: 1 685

Ти ,като си имаш помошничка, защо не спиш Whistling?

Тя горката ,се чуди къде да легне и заспи.Но ,няма да се оплаквам  Naughty      мидичке, Стискам палци Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 39 847
Добър ден, за мен е добро утро Simple Smile
Като слагахме Алекс да спи снощи мерих темп. му. Имаше 37,7. През нощта пак я мерих, нямаше. Спа в чувалче. Сутринта е хапнал. Вчера следобяд не яде много добре, остави си и от пюрето и от млякото. Пипах му венеца с мет. лъжичка, не се дърпа, даже дъвчеше лъжичката.
Дияна като бебе нямаше проблеми само с 1вите два зъба. Всички останали изкарваше с 39 гр. темп. и разстройство.

Алекс все още спи. Няма да го вдигам, нека се наспи.

# 89
  • Мнения: 1 685
мидичке, пиши как мина прегледа HugВсичко ще е ОК, знам аз. Семирамида ,Ivanah,как са сладурчетата Simple Smile?     Жоро се събуди днес в 11 часа, доста поспа.

Общи условия

Активация на акаунт