Пази се борче, идва малко храбро скиорче

  • 18 428
  • 274
  •   1
Отговори
# 90
  • София,
  • Мнения: 4 267
ГЕрка тук съм  Hug
Ама сутринта ходих пак на изследвания, днес си правих някакъв Квантиферонов тест за туберкулоза, защото само с другите изследвания трябваше да чащкам два месеца за резултатите, а до тогава да стоя и да чакам в неведение, просто тъпа работа та така - платих си теста и в петък чакам резултати. А цял следобед търся квартири за Сандански за пролетната ваканция. РЕшили сме да ходим с децата, но там се ходело в началото на април - тогава цъфтял бора и е най добре за децата а и за мен де.
Ан - МАри дано се оправи бързо малкия сладур и дано да е от зъби, давай имуностимуланти.
МИдичка чакаме те Hug дано всичко е минало нормално Praynig

# 91
  • Мнения: 6 604
Здравейте, момичета Hug.
Току що се прибираме и бързам да дам отчет smile3503.
Прегледа мина повече от добре thumbsup. Чавдаров остана много доволен от Мимето newsm44. Според него след най-много месец ще проходи. Дано е прав newsm17. Иначе се разбрахме ,ако не ходи след месец прегледа ни ще е безплатен smile3506 newsm62. Това в кръга на шегата.Дано прогнозите му се сбъднат fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.
Ан МАри-дано е било инцидентно от зъбки. На мен ми казаха ,че от зъби се дигало до 38 Thinking. Ако е повече-нещо друго е причината Peace.
Но дано е било инцидентно и да ги вади без проблем зъбките малкия tooth.
Дани-стискам палци за твоите резултати fingerscrossed. Вие на квартира ли държите да сте? Нашата съседка е от Сандански. Ако искаш мога да я питам нещо? На нас Сандански ни е много близо,имам и роднини там. Ако мога да ти бъда полезна с нещо-само кажи  love001.
Май няма да стане нищо със срещичката ни,но ние с теб можем да се видим в Сандански Tada.
Отивам да се разопаковам,че още съм си с грейката на гърба. А Мария пак се навря близо до телевиизора. КАто мишка е. Само да види пролука и няма спирка newsm30.

# 92
  • София,
  • Мнения: 4 267
МИдичка и аз незнам какво да ти кажа. ПО принцип мислех да ходим в Санаториума с децата в началото на юни, че баткото от тогава ще излезе във ваканция. ДА но пък др. Куфарджиева ми казах, че в Сандански се ходи в края на март - нач. на април - когато цъфтели борчетата, тогава въздухът бил най здравословен и оказвал най голямо влияние върху белодробните заболявания, но пък ме предупреди да не ползваме Санаториума, а да си намерим частна квартира и да ходим само на процедури в Санаториума или в поликлиниката Embarassed, защото  в Санаториума било пълно с много болни деца и имало много вируси, което е много опасно, да не се разболеят. Аз много съм объркана и незнам какво да правя  newsm78. Днес ходих тук в нашия център дето се резервират места за Санаториума, но ми казаха че места за април нямат - всичко е резерве. А и жената също ме предупреди че е по добре на квартира, а в Санаториума да се ходи само за процедури. НАмерихме квартира, но още не сме я капарирали, евентуално утре, но аз още се чудя. СЕга с моя мъж тук гледаме и смятаме къде колко пари ще ни излезе - обаче все пак ние искаме и процедури да правим, а ако трябва да плащаме отделно и за тях, и квартирата и храната, а и разстоянието от квартирата до Санаториума е доста - всеки ден тоя път с децата  newsm78 да го изминаваме. Ами ако времето в началото на април е студено - и например вали и трябва да държа децата по цял ден в апартамента, нито въздух ще усетят, нито нищо. ТА сега седя и умувам какво да правя. Спомням си, че миналата година през април тук при нас времето беше доста студено, даже и сняг валя, а ВЕроника точно тогава започна да боледува  newsm78. Вярно че Сандански е по на юг и е доста по топло там, но все пак newsm78. НАправо незнам какво да правя - в Санаториума е осигурена храната, спането и процедурите, което обаче също не излиза кой знае колко по евтино, а и храната децата едва ли ще я ядат, пак ще искат и нещичко навънка, та така или иначе пак ще се харчи. Абе в някаква страшна дилема съм.  ooooh! 

# 93
  • Мнения: 1 685
Семирамида,дано са добри резултатите.А ти сега ,как се чувстваш?мила, не се притеснявай всичко ще е наред Hug     мидичке знаех си ,че мимето е добре  Hug      На Жоро, сега му хрумна да заспи ooooh!Тази вечер ще ни държи пак до 00:00 часа. че се и смее на сън ,маймунката му с маймунка Simple Smile Joy Joy

# 94
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Семирамида, да те подсетя, че пролетната ваканция е от 1-12 април, дори преди това и след си вземи допълнително няколко дни от училище.

# 95
  • Мнения: 6 604
Ох,Дани-незнам и аз .Чувала съм за въздуха в Сандански.МИслим и ние като се затопли да отскочим до там. Но не знаех за тези процедури. Утре ще се видя със съседката и ще я разпитам малко. Да видим тя какво ще ми каже. Иначе за разстоянията-не е чак толкова голям Сандански. Може би и пеш ще се справите. Съседката ми хвали парка. Колко било спокойно и приятно за разходки.
А какви са тези процедури? И колко струват? Да помислим и ние евентуално.

# 96
  • София
  • Мнения: 1 711
Мидичке, браво на Мимето, радавм се че е добре  Hug
АнМари, как е Алекс? Дано да е било нещо инцидентно.
А за Сандански, ние мислим с Дани да ходим заедно и точно цял ден търсихме апартаменти и квартири. Аз също исках на санаториума, но не се бях замисляла за болести, храната сигурно ще е отврат. Дани аз мисля, че даже и да не правим процедури, самата почивка там на въздух ще е достатъчна. Евентуално си мисля, че някакви масажи ще са благоприятни за теб, а и басейните също. Хайде помислете го с твоя мъж и чакам утре да ми кажеш  Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 39 941
Мидичка радвам се, че прегледа е минал ползотворно Simple Smile

Алекс е добре. Хърка му малко нослето. Следобяд хапна, остави по малко и от пюрето и от млякото. Вечерта си изпи млякото. Темп. няма. Вчера не беше акал цял ден и мъж ми си мисли, че от това е вдигнал темп. Но не вярвам. Дадох му оскилоскокцинум и вит. С. Харесва ги Simple Smile прочиствах му нослето със Стеримар. Но и зъби май не са. Венците не ми се виждат надути, зачервени и т.н. На 27ми сме на консултация.

# 98
  • Мнения: 6 604
Добро утро Hug.
Мойта половинка е от ранобудните . Вместо сега ,като е тук,да си поспивам,тойстава и ни буди всички.
И сега ми се спи Tired много.
Иначе пак се отчете с кафенце Coffee.
Хелче-ако и вие ще идвате насам дайте да си направим срещата в Сандански lalalala.
Снощи говорих за малко със съседката и тя каза ,че има позната,която работи в санаториума. А и квартири може да намери.
ТАка,че не се помайвайте ,ами се организирайте и ви чакаме с Мимето в Сандански travel.
И ставайте вече да пием кафе. Не ми се ще да съм сама. morning

# 99
  • Мнения: 983
Midi4ka*, не си сама, и аз съм на линия с кафето и днешната преса  Mr. Green Хубаво се организирате вие за Сандански, браво. Мен пък в почивните дни може да ме огрее СПА уикенд Rolling Eyes, ама да видим...в процес на организация е всичко  Blush

Айде, хубав ден  Hug

# 100
  • Варна
  • Мнения: 965
Midi4ka, радвам се, че новините са добри!  Hug
Дани, не се чуди. Сигурна съм, че резултата от почивката там ще е страхотен. Спомням си аз колко нерешителна бях за почивката в Цигов чарк, но на Вики много добре му се отрази. Дори и времето да е студенко, разходките около боровете (пък било и за по половин-един час) за двете ви с Вероничка ще са много полезни.

# 101
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро!  Hug
Аз се опитвам да се измъквам и да ходя на зъболекар, че са ме почнали едни зъби още от преди два месеца, но напоследък ги бях забравила, вчера обаче пак се обадиха и сега ще използвам докато мама е тук да свърша и това, само че Вероника е будна като никога от 7ч. само и само да не ме изпусне и да изчезна нанякъде, та май ще се наложи и тях с баба и да ги водя, но поне ще се разходят малко че цели три дни пазят къщата Mr. Green
Мидичка процедурите - представляват - инхалации, в повечето случаи с физиологичен разтвор, което на мен не ми е необходимо - това мога да си го правя и аз в  квартирата, но другите неща, разни нагревки с лампи и незнам си там какво още ще е полезно и за двете ни. Мен ме интересува, да могат да ни прегледат там лекарите като отидем и да кажат какво може да ни се прави и дали се плаща, колко ще струва. НО ако са само инхалации, мерси аз ще си ги правя сама - така че по добре е на квартира и чист въздух, отколкото да се забучим в санаториума и да пипнем и някой вирус или някоя болест.
А той баткото си е добре - него ще го водим само на почивка и не му е нужна повече ваканция от  тази която им дават Mr. Green
Днес ще звънна в Санаториума да разпитам на място.
МИдичка, направо ако искаш идвай и ти с нас от 1 до 10 април и ще си направим голям купон там Mr. Green
hellche аз снощи късното ти пратих още един адерс - пак за апартамент и студио, но може и да не си ги видяла, а може и да си звъняла на него, погледни го и направо да се обаждаме и да пращаме капарото днес, или най късно утре.
Ивана дано и теб да те огрее спа почивката Hug
Алексчо да оздравява и да не притеснява мама, Ан МАри вие какво ще правите през ваканцията?
ВИки много прегръдки на Викторчо, добре сте си вие без сняг! Hug

# 102
  • Мнения: 6 604
Дани-ако се навиете да ходите ще гледам да отскочим до там. Ако трябва и за ден,но не мога да ви изпусна така.
А и съседката от много време ме навива да ходим да подишаме чудотворния въздух там. Така,че -и аз съм там.
Дръж ме в течение какво сте решили с Хелче. И ако имате нужда от нещо-да помагам с инфо. А и съседката ще съдейства.

# 103
  • София
  • Мнения: 39 941
За сега нищо не сме планували. Джони от 1ви е на нова работа, едва ли отпуска ще ползва скоро. Може да отидем за 2-3 дена на гости на свеки, че не сме се виждали от 3г. Алекс още не е виждала. А и с Дияна навремето се запознаха когато дребната беше на 7м Simple Smile Имам бивша колежка от ТУ от Сливен... няма да скучая Simple Smile
На село сигурно няма да ходим. С моите две при малко бебе... Може би ще си останем в Сф. Дияна ще се моли да е хубаво времето, за да може да кара новото колело Simple Smile

Не знам дали съм се хвалила. Скоро ще ставам "леля". 1вият ми братовчед по майчина линия чака бебче. Термин около 10ти март. Много изстрада това семейство, дано малкият им донесе много радост и утеха Simple Smile
Аз вече поръчах доста неща от Татт. Вчера говорих по скайпа с мама и тя ме емна. Да не пращам нищо предварително. Така, че ще чакам да се роди бебока.
Братовчедка ми има лаптоп, но почти не се прибира на село. Чудя се дали да не засиля един комп натам... да инструктирам младата майка онлайн Simple Smile Хм, това е идея. Ще говоря с тях Simple Smile

Алекс е добре. Хапна сутринта, сега пее в леглото. Огледах му венците, но според мен скоро зъби няма да има. Педиатърката ми беше казала, че поне две седмици преди да изникнат зъбите децата не дават да им се пипат венците. Пробвах с една метална лъжица. Алекс видя лъжицата и зяпна. Даже я дъвка. Не видях да има реакция на недоволство.
Не ми се излизаше сутринта на този студ. Ще ходим до педиатърката на 27ми.
Аз се бях притеснила да не отслабне, защото вчера не яде много добре. нали свикнах да го тъпча... Simple Smile

Бре, ама вие голяма организация ще направите Simple Smile
Дани ще питам мъж ми и ще гледам да го навия за тридневна почивка Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 685
Здравейте HugЖоро снощи не можа да спи, болят го ушите.Въртя се цяла нощ .   AnMary,и аз мисля, че не трябва да бързаш още с покупките за бебчето.

Общи условия

Активация на акаунт