Магията на маските по италиански - част 93

  • 14 853
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 100
Шуре, вие с ов4ева сте ми естествен стимул за запо4ване на деня с усмивка Laughing  Моята племенница тук ( на 16 години), се "испирира" съЩо от подобни 4етива, даже пробно си заряза преди 2 месеца гаджето, с цел да "изследва" какъв ефект има това Laughing

И аз рециклирам саксии, ма не си спомням къде какво и кога, Ще видим напролет като вземе да никне, незнам къде бяха 4уШлетата Rolling Eyes

# 241
  • Мнения: 52
Джуфке, кефиШ ме как "рециклираШ" саксиите. Скоро беШе писала за нарцисите и копъра, нали? Laughing

[/quote] Laughing Мойта свекърва(сарда) ме нау4и да не изхвърлям нищо и да давам шанш на втората употреба  Wink Запо4ва сезона китки,свършва и изниква зарзават.Постоянен цикъл,празно няма. Peace

Сега се 4удя и върху лимона дето хвана слана и май увяхва. Rolling Eyes Peace

# 242
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте!
бре, такива прости махленски свади....Ами, тук са от доста години мноооого свестни и умни, ерудирани мадами, такова нещо , такива тъпи изрази и грубости откак съм тук не е имало, много кофти се чувствам да чета разни 'гадости' на някои нови субекти. Когато се вклучих бях ентусиазирана от форума, сега съм още така влубена в тия мацки. Едно трябва да разбере човек, всеки пише каквото иска, но без грубости и обиди и оплуване на нации и други 'неща'. Когато не ми отговарят или не пишат другите по повод мое изказване значи, че е било глупаво или безинтересно и се подминава, не се сърдя, когато не ми се пише по някоя тема мълча или драсвам нещо де ме вълнува.
Феям, весело изкарване в Белджио!
Аз имам три саксии само, обичам много и вазата ми на масата да е с пресни букети. Сега май не съм по цвератството, плета-  три неща едновременно.
Успех в посевите и да се радвате на красотата и аромата на гледаните от вас растения!  bouquet  bouquet

# 243
  • Мнения: 653
Аз да питам Кала и Шура сърдити ли са, че вече рядко влизат? newsm78

Не.  bouquet

След 4етивото на Лейди, някой друг има ли неЩо интересно за 4етене, което да сподели?
Веднъж и аз 4етох една книга от жанра 4иклит (chick-lit) или ина4е казано "литература за мацки" (на ниво велина мора Laughing). Определено се забавлявах и веселих, докато 4етях, но няма да повторя. Не е моят тип книга. То е неЩо като да 4етеШ "Сексът и градът" на роман, вместо да го гледаШ на сериал.

Джуфке, кефиШ ме как "рециклираШ" саксиите. Скоро беШе писала за нарцисите и копъра, нали? Laughing


офертите на гран каза 4етох в4ера, интересни бяха  Grinning

# 244
  • Мнения: 2 804
Добро утро дами !
В отглеждането на цветя хич не ме бива , и кактус ще уморя за това и не се занимавам с тази дейност макар да ми харесва да има цветя у дома . Купувам и докато мине 1 месец вече е за боклука . Не зная много вода ли слагам , много е малко ли е , слънце ли нямам достатъчно , но вече ми е жал да купувам и да хвърлям и се отказах напълно от това хоби .

# 245
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ох, от досат вреем не мога да чета нищо, вечер капвам на дивана, МАргото като ем види да държа списание, депляня или книга веднага ми я грабва и креши, ужас, само докато наня мога да хвърлям поглед.
Да ви се похваля забърках една боза, да видим дали ще стане до утре-вдругиден, лесна работа е и бърза, въпрос на чакане и дали ще ферментира е.

# 246
Гран каза какво е? НеЩо като Меркатоне Уно ли? Препоръ4вам ти каталога на Икеа. Hug

Дани, ти си досуЩ като моята свкърва. Тя много оби4а цветя и постоянно купува, но ги уморява за невероятно кратко време. Оказа се, 4е за мен това е ресурс, понеже обирам останките, полагам малко грижи и в пове4ето слу4аи цветята се съживяват. Сега скоро прибрах една хипер проскубана азелеа. Да видим какво Ще излезе...

Milix, сипи й водка на бозата. Бабата на една моя приятелка така правеШе, за да си гарантира алкохолния градус на домаШната боза. Grinning

# 247
  • Мнения: 653
Гран каза какво е? НеЩо като Меркатоне Уно ли? Препоръ4вам ти каталога на Икеа. Hug

Дани, ти си досуЩ като моята свкърва. Тя много оби4а цветя и постоянно купува, но ги уморява за невероятно кратко време. Оказа се, 4е за мен това е ресурс, понеже обирам останките, полагам малко грижи и в пове4ето слу4аи цветята се съживяват. Сега скоро прибрах една хипер проскубана азелеа. Да видим какво Ще излезе...

Milix, сипи й водка на бозата. Бабата на една моя приятелка така правеШе, за да си гарантира алкохолния градус на домаШната боза. Grinning

GRAN CASA много ми харесва не знам дали има близо до вас
не си падам по ИКЕА
за книги напоследък си пазарувам от тук  ibs.it  доволна съм ....
това съЩо може да ти е интересно http://www.anobii.com/

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 12:34 от gioia.

# 248
  • Мнения: 750
И аз саксии не изхвърлям,миналата година ми изникнаха наново китките на терасата,които бях зарязала цяла зима отвън на студа Simple Smile
Моми4ета някой купувал ли е слу4айно вила и къща по нашето 4ерноморие.Тук от няколко дена ме зарибяват моите приятели за една къща в парка на Созопол построена миналата година на много добре цена.Та съм в 4уденка newsm78.Със сигурност е добра инвестиция,но после кой ще я подържа.Трябва да я давам на агенции Rolling Eyes.БООО
Вие какво мислите по въпроса?

# 249
  • Мнения: 5 710
Здравейте мацки,

навсякъде съм заобиколена от каталога на Икеа плс. Каза Вива.
навсякъде, т.е във всяка баня  Blush Mr. Green плс нощно шкафче. В дамската ми чанта и колата също държа броеве на интериорни списания, като съм в кафето сутрин да има какво да зяпам.
Аз чета  страшно хаотично - от доста време биографията на Маделин Олбрайт, като м/увременно прочитам и разни романи, като Емигрантите, сега майка ми намерила следващите 2-3 книги и ми ги изпрати, ужас, трябва да започна, че ще ме изпитва:-)) тя много обича да си обсъждаме книги и филми. Изпитва ме редовно и в/у История на изкуството на Драган Тенев, която аз харесвам много ( с изкл. на дежурната част за соц-изкуството).
Покрай американските избори прочетох и Киедило а Майк, много не ми хареса хич, но след Маделин мисля да се пусна в изследване на биографията на Обама. Каста-та съм я започнала и нея отвреме навреме чета.
После  какво .... чета една книжка Сиамо тутти италиани ма соло ной романьоли, голям майтап.
В чакалнята при лекарката ми всяка седмица прочитам по някоко стр. от един от последните романи на Дж. Гришъм.
сега съм си порърчала от ибс.ит едни книжки на един ам. автор, к  има по-особен поглед към маркетинга и на всичкото отгоре е забавно. Най- любимите ми  книжки на всички времена, близо до сърцето ми, т.е на нощното шкафче са Как се раждат идеите  и Соломоновия пръстен. прехвърлям и бахайска литература, но рядко.
И така, аз съм пълен хаос.

# 250
  • Мнения: 2 804
Ники , аз съм за такава инвестиция .

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 21:14 от Nawel

# 251
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
хехех, Ани 'резлива' да стане с тая водка
Николетка, много хубаво зарибяване, ама проучете и тогава действайте. Ах, как исках да ме зарибяват и мен така, няма нужда при мен от стръв дори. а ако е в Монделло тук....., еех мечти

# 252
  • Мнения: 52
Milix, сипи й водка на бозата. Бабата на една моя приятелка така правеШе, за да си гарантира алкохолния градус на домаШната боза. Grinning
[/quot
хахаха Миле като фен на водката и на бозата,дай да я дегустирам аз.Ама сложи пове4ко водка.
Шура уби ме.ахахахахах  Laughing Laughing Laughing

От Гранд каза никога не съм си тръгвала с празни ръце,от там гледаме Барбекютата.Наш'то кондоминио сме 12 апартамента.Двор отзад и отпред колко искаш.Та сме решили да слагаме барбекю,и се запо4на:трябва вси4ки да са сагласни,да не дими,да не пре4и,бла бла бла ,ама от тези 12 апартамента:1- мом4ето не е добре с главата.2- един готва4 под наем,дето не го брига.3- семейство от 6 4овека косовари дето създават проблеми и са под наем.4 -семеиство от пакистанци 8 4овека дето не ядат свинско  Grinning,останалите сме ЗА .Но ако трябва само аз да го плащам ще сложа катинар на барбекюто.
Ники даи ми я на мен.Аз от 2 седмици звъня на агенции в Бг да търся.Моито М каза като се върне октомври от мисията отиваме в Бг да купуваме,а аз до тогава да съм намерила.

# 253
  • Мнения: 5 710
Ники, сега прочетох за къщата и се изкушавам да ти дам мнение.  Със сигурност НЕ Е добра инвестиция, защото в България туризма запада стремглаво и цените по курортите ще падат още и още, България изгуби всички шансове да се превърне в дестинация като Хърватска, Кипър или Словения.  Вече има оферти 2 за цената на 1 в Сл. бряг, смятай. Заслужава си, ако си сигурна, че в следващите 20години примерно планувате да летувате на Созопол.
Моя мн. близка приятелка, к живее в Щатите купи преди 3-4 г апартамент в Созопол на 1 линия - всяка година ходят с децата, изкарват чудесно, харесва им, но ап. е купен за ползване. В резултат на което и ние (ще)намазваме, ако решим да ходим в Бг на море изобщо. Така че, аз не бих. Чети в капитал има доста статии за имоти, курорти и т.н има и форуми след статиите, ще се ориентираш. Сори, ама си мисля, че не е добра идея.

# 254
  • Мнения: 25
И според мен е добре да се купи,ако е за ползване, иначе не е мн.добра инвестиция.Но сега цените на имотите тука много паднаха и още ще падат,викам му на Винченцо да си вземем една къщичка на морето в Бг и май ще се замислим...

Общи условия

Активация на акаунт