Магията на маските по италиански - част 93

  • 14 835
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Добро утро!Хайде кафето днес е от мен!Събудете сееееееееееееее




Слънчев и топъл ден на всички!Аз отивам на разходка!При мен е облачно и превалява,но излизам с надеждата,че ще се оправи Wink

# 76
Добро утро и от мен! Тук гледам слън4ице грее, отивам да полея цветята в градината, та да видим дали е само привидно топло.....  Twisted Evil

Хубав уикенд на вси4ки! И пове4е релакс  smile3524

kasier, 4удно капу4о, мерси!   bouquet

P.S. Desirè, писала съм ти на ли4ни  Grinning

# 77
Здравейте момичета,mcdirock ми пусна този линк за да се присъединя виртуално към групата на живеещите в Италия.Започвам да чета какво сте писали и малко пон да ви опозноя  Grinning

# 78
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравейте момичета,mcdirock ми пусна този линк за да се присъединя виртуално към групата на живеещите в Италия.Започвам да чета какво сте писали и малко пон да ви опозноя  Grinning

Здрасти,финдус и добре доШла  Hug
Кажи неЩо пове4е за себе си. Simple Smile

# 79
Живея в Италия от 2 години, с мъжа си /но той е тук вече 7-ма година. Не работя,живеем в едно малко градаче в близост до Милано.Друго не мога да се сетя........., а да нямам деца все още чакам и се надявам.Иначе по принцип съм от Петрич.Ако някоя от вас е от онзи край да се обажда  Laughing

# 80
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Живея в Италия от 2 години, с мъжа си /но той е тук вече 7-ма година. Не работя,живеем в едно малко градаче в близост до Милано.Друго не мога да се сетя........., а да нямам деца все още чакам и се надявам.Иначе по принцип съм от Петрич.Ако някоя от вас е от онзи край да се обажда  Laughing

Ха ха, миланската агитка се увели4ава.  Party Аз живея в северната 4аст на Милано, до Монца.  Wink Тук съм от '98 ма година.  Simple Smile

# 81
Ами аз съм западната  Grinning

# 82
Добро утро, мили дами! Май съм първа тук днес, я да се опитам да ви по4ерпя с едно виртуално капу4о  Wink (дано се полу4и....)




Бих искала да помоля за съвет моми4етата, които имат пове4е опит с цветята... Аз засега съм абсолутна на4инае6та, а ми подариха една роза в саксийка преди време. Поливам си я съвестно, подрязах разни клонки, гледам расте, разлиства се. Засега това достатъ4но ли е?  newsm78   Кога би трябвало да я пресадя, напролет ли?... Голям съм лаик, ужасТ! Гледах из интернет, ама много не се ориентирах  Embarassed

6те съм безкрайно благодарна на съвети от по-разбира6тите в тази сфера!  Hug

Хубав и слън4ев ден от мен!

# 83
Здравейте момичета,mcdirock ми пусна този линк за да се присъединя виртуално към групата на живеещите в Италия.Започвам да чета какво сте писали и малко пон да ви опозноя  Grinning

Здравей, findus! Добре до6ла   bouquet Аз съ6то като теб все о6те опознавам италианската група  Laughing Само 4е пребивавам в Рим  Sunglasses

Пожелавам ти лека и приятна седмица!

# 84
Здравейте момичета,mcdirock ми пусна този линк за да се присъединя виртуално към групата на живеещите в Италия.Започвам да чета какво сте писали и малко пон да ви опозноя  Grinning

Здравей, findus! Добре до6ла   bouquet Аз съ6то като теб все о6те опознавам италианската група  Laughing Само 4е пребивавам в Рим  Sunglasses

Пожелавам ти лека и приятна седмица!
Охооо,Рим ми харесва аз преди години съм била в Рим ,но на екскурзия после пак на екскурзия обиколих Тоскана ,много е красиво  .А ти в Рим  ли си или околностите?

# 85
  • Мнения: 750
Здравейте банда Hug
Добре дошли на новите моми4ета  bouquet
Да ви се опла4а,в4ера Габриеле падна много лошо и си разби цялата уста милия Cry.Сега има два дълбоки разреза на устата и е подута.Как падна така и не можах да разбера.Беше на 20 см от мен ooooh!.Като шурна една кръв едно 4удо,направо си помислих,4е си изби някой зъб и много се уплаших.Водихме го във бърза помощ и един дивак искаше да го шие без упойка без нищо,жива рана ей така като на ку4етата да го кърпел #2gunfire #2gunfire.После като видя,4е Габриеле се тръшка и не стои реши,4е нямало нужда Twisted Evil.Нито го дизенфекцираха,никакво обезболяващо не му дадоха,само ми връ4иха една гумена ръкавица с лед да го налагам и ни изпратиха по живо по здраво  #Cussing out..Ей такива идиоти като по болниците няма другаде #2gunfire #2gunfire.Направо ми се  Sick

# 86
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ники,много неприятно. Confused Как е Габри сега ? Але съЩо беШе падала преди време и си разби устата и те4е страШно много кръв. Аз си изкарах акъла,но добре,4е мъжа ми запази самообладание, сложихме захар върху раната и така лека полека кръвта спря. Не сме я водили в Бърза помоЩ. И аз бих се развикала ако някой иска да ми Шие детето на живо. #2gunfire Може би са видели,4е раната не е толкова дълбока и затова не са го заШили в крайна сметка. Thinking

# 87
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Здравейте банда Hug
Добре дошли на новите моми4ета  bouquet
Да ви се опла4а,в4ера Габриеле падна много лошо и си разби цялата уста милия Cry.Сега има два дълбоки разреза на устата и е подута.Как падна така и не можах да разбера.Беше на 20 см от мен ooooh!.Като шурна една кръв едно 4удо,направо си помислих,4е си изби някой зъб и много се уплаших.Водихме го във бърза помощ и един дивак искаше да го шие без упойка без нищо,жива рана ей така като на ку4етата да го кърпел #2gunfire #2gunfire.После като видя,4е Габриеле се тръшка и не стои реши,4е нямало нужда Twisted Evil.Нито го дизенфекцираха,никакво обезболяващо не му дадоха,само ми връ4иха една гумена ръкавица с лед да го налагам и ни изпратиха по живо по здраво  #Cussing out..Ей такива идиоти като по болниците няма другаде #2gunfire #2gunfire.Направо ми се  Sick

така, най_големите бели са ми ги правили, когато съм била на 2 кра4ки от тях  Confused
от устата излиза много кръв, но не винаги раната е за Шиене. естествено, надявам се 4е който го е гледал си е знаел работата. аз ли4но нямам оплаквания към бързата помоЩ и се 4увствам спокойна, ако са преценили 4е могат да пратят детето в къЩи. никой не рискува, ако смята 4е Ще има някакви последствия  Rolling Eyes

може ли да се храни детенцето?

# 88
  • Мнения: 750
Ами давам му те4ни храни,защото му е трудно да дъф4е Confused.Преди малко пък се хвърли с главата напред за да хване една топка и сега си имаме и цицина отпред на 4елото ooooh!.Тия дни не ни върви въобще  Sad
И аз бих се развикала ако някой иска да ми Шие детето на живо.  Може би са видели,4е раната не е толкова дълбока и затова не са го заШили в крайна сметка.

Аааа направо се бяха приготвили да го шият Twisted Evil,но като, казаха 4е без упойка без нищо и ние запротестирахме с мъжът ми и те се разколебаха,макар,4е раните се доста дълбоки Rolling Eyes.Слава богу сега ми се вижда по добре Thinking

# 89
Здравей и на теб, Ники! Добре заварила  Hug

Съжалявам за малкия, дано заздравяват бързо раните му на мили4кия!

findus, в самия Рим съм, вявно готин  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт