Магията на маските по италиански - част 93

  • 14 810
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 653

СъЩото важи и за мен. Rolling Eyes НеЩо хи4 ме няма откъм креативност. Embarassed

аз пък просто нямам желание...
и с тия мартеници оЩе навремето на руското пенфренд4е трябваШе да обясняваме кое какво...  Grinning

Ще видим какво Ще измислят по_нататък, добре, 4е сега има интернет и вси4ко е доста по_лесно

# 61
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Видяхте ли в Бг_то какво "4удно" временце се е заформило  ooooh!

# 62
  • Мнения: 2 603
Здравейте на всички, Алекс сигурно е било много приятно изживяване. Аз много обичам да се занимавам с деца, даже сестра ми като беше малка и ги събирах дребосъците да им се правя на учителка  Laughing
Ние сега пристигнахме в Истанбул и скучая в офиса... времето тук е супер, доколкото успях да го усетя.

# 63
  • ...до морето..
  • Мнения: 74
Gioia, да, това ми е работата-работя като медиатриче културале.Харесва ми да работя с деца,затова съм ентусиазирана.А и това беше начин не само да покажем културата на друга държава, а и за по-лесното адаптиране към обстановката на българските дечица (.има две момиченца, които са отскоро тук).
Феиам,
децата са малки - трети клас са. Защо те учудва, че им е било интересно?!
Не исках да прозвучи като изтъкване, просто ми беше хубаво и затова си е проличал ентусиазма ми, но то си ми е и от зодията newsm03
Desirè, завиждам ти...!Приятно изкарване и да се забавлявате много!

# 64
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Видяхте ли в Бг_то какво "4удно" временце се е заформило  ooooh!

Да,дъщеря ми беше навън и си правеше снежен човек , и е на седмото небе,въпреки че майка ми ми разправя каква виелица било Rolling Eyes

Здравейте на всички, Алекс сигурно е било много приятно изживяване. Аз много обичам да се занимавам с деца, даже сестра ми като беше малка и ги събирах дребосъците да им се правя на учителка  Laughing
Ние сега пристигнахме в Истанбул и скучая в офиса... времето тук е супер, доколкото успях да го усетя.

Desire,бравос !Печелиш по точки ,всеки ден пишеш от различна държава  bouquet не,че е лошо де Laughing,не ме разбирай погрешно Hug

# 65
  • Мнения: 2 603
Хахаха  Laughing Утре не знам къде ще съм вече... може да намина към София за един топъл чай и след това през Гърция да се върна в Истанбул  Laughing Просто така се случи, иначе не пътувам чак толкоВА много.

# 66
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И аз при последния снеговалеж тук се радвах като малко дете и се търкалях в снега пове4е от децата. Embarassed Rolling EyesОбожавам , когато наоколо е бяло ( и съм във ваканция,примерно  Wink). Blush Мазалото настъпи на следваЩия ден,когато трябваШе да се добера до работата.  Crazy

# 67
  • Мнения: 5 710
Aleks, поздравления, много хубаво е било! Да работиш с деца и млади хора е страхотно, благородно ти завиждам.
Децата зареждат, както никой друг, така че ентусиазма ти е напълно нормален:-)))

# 68
  • Мнения: 2 804
Да се присъединя към отбора и аз , че тия дни хич ме няма тук .
Гледам за тетки си говорите  Wink и аз искам , но само да ми ги поповдигнат , размера си ми е добър .
Отивам да правя по кафе и междувременно сервирам и на вас по едно .

# 69
  • Мнения: 653
Gioia, да, това ми е работата-работя като медиатриче културале.Харесва ми да работя с деца,затова съм ентусиазирана.А и това беше начин не само да покажем културата на друга държава, а и за по-лесното адаптиране към обстановката на българските дечица (.има две момиченца, които са отскоро тук).

браво на теб
за такава работа се иска призвание
аз не ставам нито за медиатри4е нито за работа с деца....
дано да е било полезно най_ве4е за двете моми4нца

# 70
  • Мнения: 25
Desire,нали се шегуваш за чая в София - летището е затворено или поне до преди малко беше,тук има такъв сняг и вятър, не е за разказване.Някой да разкаже за карнавала,много ми се ходеше,ама няма да е тая година.

# 71
  • Мнения: 2 603
Разбира се, че се шегувам  Sunglasses

# 72
  • Мнения: 3 425
Аз хич не завиждам на никого за снега....да липсвами,но все някога ще идем на почивка и ще се утъркалям и аз;)

Прессиана, аз съм в Ливорно.....ходят тук във Виареджо,но на мен определено не ми се бута засега,а има многоооооо хора.

# 73
  • Мнения: 1 100
Аз хич не завиждам на никого за снега....да липсвами,но все някога ще идем на почивка и ще се утъркалям и аз;)


Хе хе, нито завиждам, нито ми липсва, колкото по дале4е от снежните покривки за мен, толкоз по добре Mr. Green Досега ми харесваШе тук климата, в сравнение с бг, но застудя и по наШ'те Ширини бре, Ще трябва към "топлите страни" да потеглям скоро Blush

Алекс, комплименти от мен  bouquet

Касиер, няма ли малко по4ивка за вас, да си видите кукли4ката в бг? Simple Smile

Ленка, все се каня да те питам как върви бизнеса? Wink и аз действам...по малко



Лека и приятни по4ивни дни,

  bouquet

# 74
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218

Касиер, няма ли малко по4ивка за вас, да си видите кукли4ката в бг? Simple Smile



Живот и здраве,смятаме да си ходим септември,защото тогава Полина тръгва на училище,но има още доста време дотогава.Иначе сме почти без почивка.Всеки ден по 12 часа,почивен ден събота от 10.00 до 20.00 часа  #Crazy . Нема как Money

Общи условия

Активация на акаунт