Дистанционна форма на обучение

  • 153 566
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 466
2003 година завърших севестриално - дистанционна форма на обучение в Свищов -финансов мениджмънт , взела съм всички изпити , платила бях и таксата за да се явя на защита на дипломен проект , но така се завъртяха нещата , че не съм защитила дипломния проект още  Mr. GreenДали ще мога да направа това сега , дори и с доплащане на таксата - защото те вече не са същите . Има ли няко да е бил в подобна ситуация

# 31
  • Мнения: 8
2003 година завърших севестриално - дистанционна форма на обучение в Свищов -финансов мениджмънт , взела съм всички изпити , платила бях и таксата за да се явя на защита на дипломен проект , но така се завъртяха нещата , че не съм защитила дипломния проект още  Mr. GreenДали ще мога да направа това сега , дори и с доплащане на таксата - защото те вече не са същите . Има ли няко да е бил в подобна ситуация

Няма да можеш,трябва да записваш всичко отначало.

# 32
  • Свищов
  • Мнения: 874
На първите етапи имам по всички дисциплини отлична оценка. да се надяваме, че няма да се изложа, въпреки, че грам нямам време и нерви да чета. Прочела съм отгоре-отгоре учебниците и то основно покрай решаването на тестовете и казусите. Сега ги минавам по 1 път и това ще е...материята е страшно отегчителна, мудна и общо взето наблъскана с хронология и история, която не виждам как ще ми помогне.

# 33
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Pyrvo izvinete za latinicata, no v zalata nqma kredor.
Krem4e, az v momenta sym tuk v svi6tov. Dnes mi be pyrviq izpit. Preminapove4e ot civilizovano.Ako vsi4ki sa taka, moga o6te nqkolko magistraturi da zapi6a Mr. Green
Dadoha ni kazusi, koito gi nqma vklu4eni v knijkite i u4ebnika, no s mislene se polu4avat ne6tata.
Pozvoliha da se polzvat vsqkakvi materiali + laptop. Vsi4ko samo da re6i6 ne6tata.
Kysmet ti jelaq!

# 34
  • Свищов
  • Мнения: 874
Значи да купувам карта за интернет и да вземам лаптопа на родителското тяло. Не знам как ще се справим с казуси...все пак при нас в част от дисциплините се говори за програмиране и има програмни кодове...А и без office и средите за разработка не мога нищо да направя...Ще го видим в понеделник. Имах толкова главоболия с тази магистратура, нямам абсолютно никакво време да уча, прочела съм 2 пъти учебниците и то в интервал от 2 месеца(за казусите и за изпита).....и общо взето разчитам на това, че всички преподаватели ме познават и знаят, че съм отличничката на специалността(и на факултета Embarassed) и няма да ме мъчат.

LadyFresh, каква магистратура си? Чудя се ст.ас Румяна Маринова преподавала ли ти е? Сестра ми е...

# 35
  • Мнения: 158
На 13.03.09  имах защита на дипломна работа в СА Д.А.Ценов
дистанционно обучение.
За тези на които им предстои решаване на онлайн тестове,
пишете ми на лични за да ви обясня как може да си ги
решавате без да се съобразявате с времето което ви е
отпуснато.
При нас имаше тестове, които трябваше да се решат за 10 мин.
и то по най–трудните дисциплини.
Иначе защитата не е толкова трудна–кратко резюме на ДР+
въпросите от рецензията.
Успех на всички!

# 36
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Krem4e, ne se pritesnqvai za izpitite! 6te gi vzeme6. Dnes profesora kaza - ako ste se izlojili, na nas ni e neudobno da vi pi6em dve, zatova pi6em 3! Taka 4e sama napravi izvodite!

# 37
  • Свищов
  • Мнения: 874
За студенти, които са карали бакалавърска степен в СА се почва от 4. Но аз искам поне 5 да имам от следването, за да мога да запиша докторантура. На практика за това я и пиша. Въпреки, че тази ми работа много ми харесва и не ми се ще да работя друго поне 2-3 годинки. Учителка съм по Информатика, Ит.и други подобни в Търговската гимназия, ако я знаеш. До читалището, 1 жълта сграда.

# 38
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Кремче, тук нщо не знам. За първи път съм тук. Но забелязвам че изпититеминават супер леко. Оценките са основно 5 и 6. Трябва много да си се о...л за да имаш 4. Асистентите приемат на драго сърце да ти помогнат ако имаш въпрос. Трябва малко поне да си чел и да можеш да мислиш Peace Това е формулата за успех Mr. Green

# 39
  • Свищов
  • Мнения: 874
Чела съм. Малко, ама поне знам за какво иде реч. В понеделник ще го видим. Laughing

# 40
  • Мнения: 89
Mimito ами аз когато учих дистанционно в Свищов схемата беше следната:
-  През семестъра се решават се онлайн тестове, които са за време  Peace получаваш оценки на тях. Имаш право на 10 опита, все различни варианти, като крайната оценка за този етап е средно аритметична  Peace
-  Пак по време на семестъра, решаваш писмено разни казуси, пишеш курсови работи и изпращаш до определена дата на хартиен носител. Те също биват оценявани  Peace
-  Допускат до изпит ако покажеш добри резултати по предходните две и се явяваш. Изпитът е под формата на тест с отворени и затворени въпроси и обхваща целия материал по предмета. Този тест също е за време и го засичат стриктно с хронометъра Peace Всички преподаватели си имаха разпечатка с оценките изкарани на онлайн тестовете и казусите и повечето ги взимаха под внимание при крайната оценка

така беше преди, сега не знам дали има промени  Hug

Здравейте!  bouquet Точно така е и сега,преди 5 дни завърших пържи семестър.Amelia e обяснила много подробно и правилно! Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 250
http://ibsedu.bg/?pageId=482

Здравейте, в момента съм 2-ри семестър дистанционно обучение към  Международно бизнес училище - Ботевград. Устройва ме идеално, защото консултациите и изпитите са събота и неделя и то в София. Дават уж безплатни учебници. В сайта им си проверяваш оценките и има качени материали за четене и примерни тестове.

# 42
  • Свищов
  • Мнения: 874
Минаха изпитите, взех ги с отличен. Дават да се ползват материалите. Първия ден тестът беше затворен, втория-отворен, а днес-комбиниран. Днес обаче не даваха учебници първите 20 минути и дадоха само за 15. Невъзможно е, ако не си чел да намериш отговорите на всички въпроси и да ги напишеш. Все пак от четенето ми има полза явно Grinning

# 43
  • Мнения: 22 433
В момента удължиха срока за подаване на документи за записване на магистратура, прием март месец в СА "Д.А.Ценов" - Свищов. Срока е до 3ти април, може да погледнете предлаганите магистратури и необходимите документи на страницата на сайта. )
Аз мисля да записвам втора магистратура отново там, иначе схемата все още е такава, каквато Amelia е обяснила.

# 44
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
хахахаха.... кога започваме да се убочаваме Laughing Laughing
Само за дистанционните ,когато решите-ние се обучаваме без дистанция ....

Общи условия

Активация на акаунт