Да отслабна с 4кг!

  • 2 822
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Свищов
  • Мнения: 874
^ и сестра ми така отслабна долу-горе толкова, че и повече. Само че за 1 година. Но изключи съвсем месото. В резултат на това кожата и косата й станаха сухи, а ноктите й се чупеха.

Не мога да гладувам. Хляб и тесто мога да не ям с месеци, но сладкото ми е изкушение. Наистина ми прилошава без него(много ниско кръвно, а и кръвната ми захар не е много висока). А и не мога да устоя. Ако няма из къщи-ок, но като знам колко купуват родителите ми, сестра ми и гаджето като идва......лошо ми става като си помисля.

Иначе и аз съм била на Дюкан. Даже книгата имаме. Но не мога да издържам на тия протеини. Гади ми се.

А тая лунна съвсем не я мога. Не мога без храна 2 часа, а камоли 1 ден.

# 16
  • Мнения: 288


С диетата на Търмънд ще заминат за 10-тина дни, заедно и с излшните сантиметри. Но до 1 месец ще е пак същото. Искам трайно отслабване.
       Не знам защо така си мислиш, ще се върнат само ако започнеш да се храниш отново със сладкиши, много млечни продукти, мазно и т.н. нездравословни храни. Диетата на Търмънд е идеалната диета и се чудя защо не е популярна. Наистина се засилва обмяната, основните принципи са много добри и ако човек продължи да ги спазва и след приключване на диетата, ще има успех. Не може да изядеш 150-200 грама месо наведнъж и да искаш да отслабнеш, не може да се лишаваш съвсем от въглехидрати, от млякото и млечните продукти по-скоро се пълнее.Начесто и по малко, балансирано и здравословно-това е Търмънд.

# 17
  • Свищов
  • Мнения: 874
Прилагам я по повод. Ефектът е неотразим. Но просто ми писва тази еднообразна храна. Не мога да ям цял живот така. Обичам сладкото, хапват ми се спагети, искам да ходя на пицария и да ям пица...Без мляко и сирене изобщо не мога. А и готвя толкова вкусно.....чак ме е яд на мене си. Не мога да устоя на ястията си, а в повечето случаи са с картофи....Между другото именно липсата на картофи в тази диета ми тормози. Поне за моят тип тяло те не са позволени. И аз не знам защо не е популярна. И тази книга имам и съм я предлагала на кой ли не. Не можел да издържи 6 дни....Тя ми е краен вариант, ако до РД на приятеля ми не стана обещаните килограми. Имам си вече мотивация и цел. Така по-лесно се действа.

# 18
  • Мнения: 288
krem4et0, ами ти си лесна тогава, щом ти е ясна диетата. Значи правиш я, после минаваш на брой калориите, позволяваш си по мъъъничко от всичко любимо, но гледаш да не минеш1300-1500калории, и все пак по-здравословните храни да преобладават. Naughty Задържащ, а после пак Търмънд!
 А пък за картофите-нали знаеш, че след първите шест дни може да се включат по още една порция въглехидрат , може и картофи тогава, и още плодове. така че можеш да си хапваш варено картофче с калиева сол лееекичко псоленко! Grinning

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 18:39 от Циана

# 19
  • Свищов
  • Мнения: 874
Ще го пробвам това. Истината е, че внимавам какво ям (особено след диета), но никога не броя калории...

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Бихте ли ми дали малко информация за тази диета! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 288
Бихте ли ми дали малко информация за тази диета! Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196627.0
   Тук е тестът и храненето по групи. Изглежда сложно но всъщност никак не е. Определяш си кой тип е твоето тяло и се храниш според хранителния план, предложен от Търмънд. Рибата тон заменям с костур, хек или акула и други нетлъсти риби. Пуешките гърди с пилешки или риба. Всичко е печено без сол. Пие се 2.5 литра вода на ден, ходи се или се тича бавно по 45-60 минути на ден. Яде се през 2.5-3 часа. можеш да не правиш сложните манджи, защото и без това не стават особено вкусни без сол, аз поне карам само на печено, но ако ти се готви, може да опиташ някое ястие.
    Ето какво си хапвам аз през тези шест дни. Моето тяло е тип Б:
  Закуска- 3 белтъка и половин грейпфрут
 към11 часа 75 грама риба и компотена купичка нарязана маруля
   14 часа- 50гр пилешки гърди, смесени зеленчуци 1 компотена купичка, шепа варен кафяв ориз
    17 часа -75 грама риба, купичка маруля
    20 часа -50 грама пиле, смесени зеленчуци 1 купичка, шепа ориз
    преди лягане половин грейпфрут
  След 6 дни съм минус три килограма, и съвсем, ама съвсем не са само вода. Махат се от дупето и бедрата и не се връщат лесно. После се отслабва по-лесно с други диети.

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 20:40 от Циана

# 22
  • Свищов
  • Мнения: 874
Есента я правих даже 10 дни. Почнах работа(за първи път в живота ми) и просто си беше за мен и тялото ми огромен стрес. Нередовно хранене, умора, панаир в Свищов. За това време повече от номер свалих на дрехите. Аз лично наблягам на варения ориз, варено пилешко и салата зеле. С ниско кръвно съм и солта не ми е забранена (отзад на книгата така пише). резултатът ми беше страхотен. Влязох в дънките си от преди 3 години, когато бях 4-5 кила по-малко от това след диетата. Това ме навежда на мисълта, че нямам толкова мазнини в тялото си, а и костите и мускулите ми тежат повече. Все пак съм във възрастта, когато макар и малко тялото ми се променя.

Не ми е проблем да я пазя. Просто ми писва.

Общи условия

Активация на акаунт