Пушите ли и по колко?

  • 20 419
  • 353
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 63
НЕ не пуша и се гордея с този факт  newsm44 newsm44 newsm44

# 271
  • София
  • Мнения: 3 524
НЕ не пуша и се гордея с този факт 
в този стил- да, пуша и не се гордея особено от този факт, отказвала съм ги наяколко пъти и предполагам все ще има и последен път за отказване Grinning

# 272
  • Мнения: 75
Пуша  Sad. Кутия за около 2 дни. Опитвала съм да ги спирам 2 пъти. Първия път издържах 3 месеца без цигара, а втория не мисля и да го споменавам. Според мен е много важна средата на човек когато реши да ги отказва. Сега се намирам в чудесна среда, нямам никакво свободно време за излизане по кафета и заведения въобще, в офиса не се пуши, разбира се. Вечер се прибирам толкова късно, че от вратата запретвам ръкави и започвам да оправям къщата. Та, Ерика, моля те и аз за книгата: vivek@abv.bg Благодаря предварително!

# 273
  • Мнения: 75
Днес се издъних...пих 2 бири и сдадох багажа....Сега ме е яд! Биреният проблем ми изяде главата! Трябва ли да откажа напълно пиенето, за да спра да пуша?!

Радвам се, че не пия! Защото иначе наистина е много сложно... с алкохола винаги идва желанието и за цигарка. Пила съм, но алкохола не ми понася. След първата бира или 50 гр. някакъв по-твърд алкохол започва да ми се гади неистово. Уффф, като се замисля... и секс напоследък не ми се прави и не правим с мъжа.... не пия..... по други мъже не се заглеждам.... в манастир ли да отивам или на психолог...?  Rolling Eyes newsm78

# 274
  • София
  • Мнения: 2 486
Днес се издъних...пих 2 бири и сдадох багажа....Сега ме е яд! Биреният проблем ми изяде главата! Трябва ли да откажа напълно пиенето, за да спра да пуша?!

Радвам се, че не пия! Защото иначе наистина е много сложно... с алкохола винаги идва желанието и за цигарка. Пила съм, но алкохола не ми понася. След първата бира или 50 гр. някакъв по-твърд алкохол започва да ми се гади неистово. Уффф, като се замисля... и секс напоследък не ми се прави и не правим с мъжа.... не пия..... по други мъже не се заглеждам.... в манастир ли да отивам или на психолог...?  Rolling Eyes newsm78

Откакто пропуших, започнах да пия бира. Сега като не пуша /освен издънката/ не ми се и пие...Обаче ако ми дойдат гости и трябва да се уважаваме какво ще правя не знам....Иначе кафето е много готино сутрин! morning  jumpuu

# 275
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Днес се издъних...пих 2 бири и сдадох багажа....Сега ме е яд! Биреният проблем ми изяде главата! Трябва ли да откажа напълно пиенето, за да спра да пуша?!

Радвам се, че не пия! Защото иначе наистина е много сложно... с алкохола винаги идва желанието и за цигарка. Пила съм, но алкохола не ми понася. След първата бира или 50 гр. някакъв по-твърд алкохол започва да ми се гади неистово. Уффф, като се замисля... и секс напоследък не ми се прави и не правим с мъжа.... не пия..... по други мъже не се заглеждам.... в манастир ли да отивам или на психолог...?  Rolling Eyes newsm78

 Joy стой си там, никъде не ходи

# 276
  • варна
  • Мнения: 90
Не пуша ,преди пушех по много-кутия ,кутия и половина за ден  .Много моля пратете ми и на мен книгата , майка ми сика да я прочете
  bouquet  bouquet shantich@abv.bg   

# 277
  • Мнения: 544
Незнам коя опция да посоча...от 13.12.2008г "пуша"само ел.цигара.В момента в който ми я донесоха оставих пълната си кутия и и съм само на електронната,но незнам дали мога да се причисля към непушачите...
Не съм палила цигара вече 3мес.Цигарения дим ме дразни ужасно,изобщо не ме блазни да си дръпна исктинска,но от електронната май още не мога да се откажа..
В началото бях като опиянена тк можех да пуша вкъщи като "бял" човек,на дивана със семейството си пред тв,а не да мръзна на терасата/щото и под аспиратора пак си миришеше!/и сякаш си дръпвах по-често,но това отшумя.Сега имам паузи от по няколко часа на не пушене тк си знам,че във всеки удобен момент мога да си дръпна и в колата и в детската и тн т.е не се налага да отделям ценните 5мин да вися на балкона,а детето да ме чака да му помогна с домашното например.
Започнах със силните филтри и обмислям вариант да опитам с по-леките вече! newsm78
Около мен доста хора се запалиха и опитват с ел.цигара,ама за сега няма никой отказал се и от нея,аз обаче не пуша истински,а те и ел.и от истинските пушат Naughty
А иначе пропуших на 15г.Като забременях с големия си син ги спрях от раз.Не пуших 5год и страшно ме дразнеше димът.Нямах никакво намерение да пропушвам!И как се случи и аз не разбрах/отключи ми се чакрата Laughing/на едно събиране си поисках цигара и от следващия ден пушех все едно не съм ги спирала!!!Та започнах да си пуша пак,но поне бях на по-леки цигари от преди т.е най-леките,но по 12 на ден,а на излизане вечер почти кутия...
Сега се надявам да успея,макар че ми е доста добре та незнам дали ще ми се иска да спирам...може да мина на без никотиновите по-нататък newsm78.И да се оплача след сприрането на истинските цигари качих 5кг!!! #Cussing out
Може ли и на мeн книгата-keitinka@abv.bg

# 278
  • София
  • Мнения: 275
Не , не пуша! Grinning

# 279
Преди години, като студентка пушех много. Преди близо 4 години ги отказах, за което се гордея!!! Иначе около мен в офиса всички пушат. Не ми пречи, но вкъщи не ми е приятно да се пуши. #2gunfire

# 280
  • Мнения: 111
Да пуша по около 10-12 цигари на ден .

# 281
  • Мнения: 34
Пуша,пия табекс,лошо ми е и не мога да се понасям.Моля някой да ми прати и книгата,че в нея ми остана надеждата
rainapetkovap@abv.bg

# 282
  • Мнения: 583
Мъж ми опита с Табекс,като запалеше цигара  му ставаше лошо и спря......Табекса  Joy
И аз се присъединявам с молба за книгата,ще му я чета вечер за лека нощ  Wink Сега сериозно....искам я защото крачка по крачка от въздържател усещам как се приближавам към гадния навик   Tired slanchiceto_to@abv.bg
Предварително благодаря   bouquet

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 10:31 от бейлис

# 283
  • варна
  • Мнения: 90
Здравейте момичета Simple Smile Ерика,огромно благодаря за книгата  Hug Hug Hug  bouquet Майка ми е вече един щастлив непушач, мъж ми е поел по същия път Simple Smile Който иска да откаже цигарите ,да я прочете Simple Smile

# 284
  • Мнения: 419
Качих книгата тук: http://dox.abv.bg/files/showlinks?kauth=e76d8642de8c7576829c4bca8e5e2fd5

всеки може да си я свали ако пожелае.
Не мога да я сваля  Tired
Някой да помогне  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт