Пушите ли и по колко?

  • 20 393
  • 353
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 1 271
Пуша,за съжаление ги докарвам до кутия на ден.Много ме е срам.

# 286
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
Мога да се похваля, че от 5 януари не пуша  Peace и май заразих мъжа си и той се мъчи да ги отказва.
Преди това пушех понякога по кутия, а и повече. Отказах ги от инат  Twisted Evil

# 287
  • Мнения: 21
Дори и да знам, че пушенето ме убива- пуша и то по кутия на ден. Опитвах да ги спра, но с тия дразнители около мен, като напр. свекърва ми- е немога. Може би спокойните хора са по- склонни да откажат цигарите.

# 288
  • София
  • Мнения: 607
Не не пуша и хубавото е ,че почти всичките ми приятели не пушат.за сметка на това съм израстнала в семейство на пушачи и то доста пристрастени,но когато ми идват на гости пушат на терасата  Mr. Green

# 289
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
От 4 дни вече не пуша.....

# 290
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
От 4 дни вече не пуша.....
smile3501

# 291
Статистика в Англия сочи, че пушачите там в най-голям процент са от работническо потекло и с не много висок интелектуален и социален статус. И богаташите пушат с малката разлика, че го правят веднъж в годината например след запой и в състояние, в което са ти паднали задръжките.
Мисля, че и тук е така - битието определя съзнанието. Няма логика ежедневно да се тровиш целенасочено и ако някой вижда такава то значи има огромен интелектуален дефицит.
Anglia samo statistiki pravi-pari bol.Cigarite v Anglia skapi4ki.Ot problema"kak da si izplatia danaka" moje bi horata ne namirat vreme za cigari ;-)Ne e do intelekta badete sigurni!!!!

# 292
  • Мнения: 19
Статистика в Англия сочи, че пушачите там в най-голям процент са от работническо потекло и с не много висок интелектуален и социален статус. И богаташите пушат с малката разлика, че го правят веднъж в годината например след запой и в състояние, в което са ти паднали задръжките.
Мисля, че и тук е така - битието определя съзнанието. Няма логика ежедневно да се тровиш целенасочено и ако някой вижда такава то значи има огромен интелектуален дефицит.
Anglia samo statistiki pravi-pari bol.Cigarite v Anglia skapi4ki.Ot problema"kak da si izplatia danaka" moje bi horata ne namirat vreme za cigari ;-)Ne e do intelekta badete sigurni!!!!
LIDA-2 -напълно съм съгласна с теб..не е до интелект а до цени.И тук в Нова Зеландия една кутия струва 15 $.Ако сте двама пушачи 30$..хайде давай ги,пък дори и да си без интелект,когато знаеш,че имаш по важни неща за плащане.Всичко е в парите това е.Докато в България една кутия струва 3 лева ще се пуши.Аз там пушех по кутия,сега тук само с кафето.
п.п.Дядо ми беше човек с три висши,смело мога да кажа,че беше много интелигентен човек...но пушеше до 80 годишна възраст.

# 293
  • София
  • Мнения: 82
Преди бях по-пристрастена към цигарите и се чудех на някои хора,които припалваха само отвреме на време по някоя цигарка.
Сега съм точно така,пуша много малко,по една-две цигарки на ден,понякога не ми се пуши изобщо целия ден,само ако съм в компания някъде и пия вино -малко повече.
Даже съм забелязала,че ако пуша повече от 5 цигари на ден започва да ме боли главата и ми става лошо.Тъй,че организма ми се самоконтролира  Simple Smile

# 294
  • sofia
  • Мнения: 406
Вече почти 10 г. не пуша.
 Wink

# 295
  • Мнения: 515
И аз не пуше вече 3 месеца с кеф натиснах бутончето "не, не пуша" Simple Smile Метод на отказване Книгата на Алън Кар -Не пуша вече и много позитивизъм Simple Smile

# 296
  • Мнения: 293
Ох,смятам съвсем скоро да направя поредния опит да ги захвърля завинаги тия цигари  Crazy
Сега се мотивирам и набирам инерция.....
Скоро ще ви досаждам много,защото ще се пръсна от никотинов глад  Rolling Eyes

# 297
  • Мнения: 515
Ох,смятам съвсем скоро да направя поредния опит да ги захвърля завинаги тия цигари  Crazy
Сега се мотивирам и набирам инерция.....
Скоро ще ви досаждам много,защото ще се пръсна от никотинов глад  Rolling Eyes


И аз си мсилих че е няква адска мъка, не е така повярвай ми... Купи си книгата която препоръчах прочети я наведнъж, пробвай нищо не губиш ..наистина  Peace

# 298
  • Мнения: 293
Тежък случай съм. Прочетох и книгата.Резултата беше 4 дневен.... Confused

# 299
  • Мнения: 515
само толкова   Confused аз пушех 12 години по 2 кутии на ден и на мен тази книга  много ми помогна, но аз бях твърдо решена да спра... Стскам ти палци, дано да се отървеш от този мръсен навик, за който си  плащаш да те трови  Hug

Общи условия

Активация на акаунт