АПРИЛчета красиви ритат вече майчици щастливи!

  • 13 337
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6
Страхотна новина !Да са живи ,здрави и много щастливи бебоците и техните родители!
Бързо възстановяване на мама и скоро да са си в къщи при тати!
От сега нататък само хубави новини априлки!А моето предложение за име на темата е свързано с новината ,трябва отдалеч да си личи:От днес АПРИЛките нетърпеливи си имат две талисманчета щастливи!

Честито и на двете ни рожденнички да са живи и здрави и само хубави емоции!




# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 337
И аз как се развълнувах за Дидка - да са й живи и здрави и много много да я радват  Hug Hug Hug

# 287
  • Мнения: 309
Покрай хубавите новини забравих да честитя:
Деси054224, честит рожден ден на дъщеричката ти!Да ти е жива и здрава!!! smile3525
ben78, честит рожден ден и на теб!Бъди много здрава и щастлива мама през април!!! newsm51
Деси, снимката е страхотна, направо е за картичка! Mr. GreenМного ми хареса! Joy
Кенга, браво на вас, страхотно! HugСкоро да се похвалиш, пък току виж - и ти се похвалиш пак с близнаци, като нищо! Party
Мили мами с високо кръвно, Вери найс, Маймунке, дано скоро спре да ви мъчи, много е гадно това!Внимавайте все пак с горещата вода, опасно е все пак!Дано скоро да се оправите! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedИ без никакви нерви, ей! Naughty
На мамите с притеснения за малките бебчовци, Зинаида, Гаиа, дано тревогите са неоснователни, аз съм сигурна че е така, нали все пак и финни мадами трябва да има Mr. Green, тъкмо по-лесно ще се родят, всичко ще е наред Hug, моето бебче като е голямо, ме плашат че секцио ще раждам ако продължава така, а мен много ме е страх от секциото!
Само усмивки на всички желая днес! smile3503 newsm51

# 288
  • Мнения: 14
Да пусна само за заглавие предложения и се връщам да чета че виждам някакви хубави новини Grinning

Април почуква на вратата,на бебчетата вече хич не им се чака,

# 289
  • Мнения: 14
Само да пусна две заглавия и после се връщам да чета 

Вече имаме си първите априлчета на мама Дидка малките сладурчета

Април почуква на вратата на бебчетата вече хич не им се чака

Ох,не знам какво стана без да искам съм пуснала първия пост.Не знам как да го изтрия Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 285
Лелеее Диди разревах се от щастие и може би малко нерви нали съм само 2 дни след теб  Crazy
Да сте живи здрави и бебките барзо да наддават и скоро да си ги гушнете  baby_neutral baby_neutral
Относно лекциите на списание 9 месеца не е необходимо записване , аз си ходя редовно в Плевен без записване и няма проблем. Лекцията за кърменето е много хубава и мисля и аз в събота да отида стига само да съм добре
Някой беше писал че бебето е било високо единственото притеснително според мен е че е възможно бебчо да е с къса пъпна връв един добър специалист може да види това .
Кенга пожелавам успех в бебеправенето и скоро да се похвалиш  Peace развам се че си добре
Приятен ден на всички аз се връщам в леглото  Laughing Hug Hug

# 291
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето и едно предложение за заглавие от мен:

Баба Марта с мартенички ще ни украси, Дидка вече първите АПРИЛчета роди!

# 292
  • Мнения: 336
Най- после хубава новина Grinning  bigdance2!Да са живи и здрави бебоците на Дидка и много да радват цялото и семейство!

# 293
  • Мнения: 65
Ето и едно предложение за заглавие от мен:

Баба Марта с мартенички ще ни украси, Дидка вече първите АПРИЛчета роди!

Страхотно заглавие, chockolina!
Само някой трябва да създаде до края на деня новата тема, че тази бързо се запълни.  Wink

# 294
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Дея каза, че ще я пусне по-късно днес - за да не стават пак обърквания, нека я изчакаме. Peace

За феновете на ABC design и по-специално тази количка - има я намалена в момента в Mytoys - цената й излиза с около 200 лв. по-малко от тази в България (доставката е 16 евро, като принови клиенти може да се намали с 10 евро и така да е само 6 евро):

http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1791782

# 295
  • Мнения: 309
Момичета, всички заглавия са супер, но аз да ви кажа най-харесвам това на Яника: От днес АПРИЛките нетърпеливи си имат две талисманчета щастливи! newsm10Но каквото и да избере Дея, ще е супер!Много сте продуктивни всички покрай страхотните новини! newsm53

# 296
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, аз като една от новачките мисля, че е редно да се представя като начало  Blush
Едва днес по препоръка на моя приятелка се регистрирах във форума и ми е доста интересно да се ровя в различните темички.
Живея във В. Търново и очаквам момиченце на 26.04.
Както видях от писаното по-горе сезонът вече е открит и пожелавам на бебоците и тяхана майка много здраве и късмет newsm76

# 297
  • Мнения: 541
Дидка 132 да са ти живи и здрави!!!!!!!!!!!!Бързо и леко възстановяване!!!

Деси054224 да ти е жива и здрава рожденничката!!!!
ben78 честит рожден ден!!!Да си жива здрава,много обичана и напролет щастлива мама!!!

# 298
  • Мнения: 7 122
Най-после темата е много хепи.  Grinning
Добре дошли на двете дъщерички на Дидка! Бързо да растат, че ги чака щастливо детство!  newsm06
Дидка, бързо възстановяване и скоро да сте си у дома заедно с двете млади дами!   bouquet

Деси, да ти е жива и здрава бъдещата кака! Честит празник на теб и на татко й!    bouquet
Бен, честит рожден ден и на теб! Бъди жива, здрава и се наслаждавай на предстоящото щастие! И много подаръци по твой вкус в днешния ден!   bouquet
Кенга,  Hug. С много хубави занимания си се захванала. Дано много скоро да има резултат от тях.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Гая, за да не ти бъде толкова мъчително гадна изварата (а тя според мен е страшно вкусно нещо), вари яйца и слагай жълтъци вътре. Малко горчица, майонеза, подправки ... ще стане даже приятна храна. Извинете за кулинарната ми изцепка. Аз по принцип не правя такива работи (да готвя), но явно седенето вкъщи ме е развалило. Дали милото ще ме търпи дълго такава готвеща?
Зинайда, дано всичко се развива според прогнозите на новия ти доктор. За водата не съм сигурна, че е единственото условие да се набавя околоплодна течност, но тя несъмнено е важна. Водичката помага.
Вери Найс, Габи изглежда толкова голяма на новия ти аватар. Явно снимката от съвсем ранната й възраст дава този контраст. Hug
Жабче, стискай още малко, че твоята лентичка ми действа много ползотворно. Някак ми улеснява броенето.  Hug
Пропуснах маса неща, но четох сутринта, а сега и прекрасната вест за Дидка ...

# 299
  • Варна
  • Мнения: 46
Ех, че радост си имаме в темичката!!!!
Честито на Дидка, Желая да растат здрави и щастливи малките принцеси, да радват много мама и татко!
Дидка пожелавам ти бързо възстановяване и да се гледате съвсем скоро у дома!


Ох, така се развълнувах момичета аз днес бях на консултация и нямах търпение да се върна и да пусна компа, а то ето че имало защо. Иначе ние с бебо сме добре, лекарката каза, че е около 2,250-2,500 кг. ЖЗ на 10.03. пак сме на лекар и тогава ще се реши как ще се ражда бебчо - застанал е в много странна поза.

Общи условия

Активация на акаунт