Възможно ли е при наличие на "розова овулация" да се забременее?

  • 5 589
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Момичета багоаря ви.Мож би имах нужда от това някои да ме подкрепи,а ме разтресе и да е усетя вече.Незнаете как се чувствам в момента.Нямам думи да го обясня как ми вдъхнахте кураж и сили.За абсолютно всичко сте прави.buena esperanza моляте дай инфо.Няма какво да чакам вече.Всичко е Божа работа,но май в моя случай трябва и да бутна малко,че да тръгнат нещатаи да забършат с положтелен край.И всички вие ще съм изключително блгодарна и задължена ако ме упътите на някаде.БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 4 884
Радвам се,че се осъзна,това бепе идеята HugКазвай къде живееш,за да те насочим.Ако си решила в София да се лекуваш,тук най-добрите варианти са клиниката на Щерев,Владимиров или Стаменов.За последния трябва да чакаш повече от година за преглед,което в твоя,вече 3 годишен случай,не е удачно.За Владимиров се чака към2 месеца,а при Щерев ако се обадиш,ще ти дадат час най-много за след седмица,което е голямо предимство.Там просто са повече лекари и затова не се чака за час!Аз ходя при Щерев,ходила съм и при Владимиров,ще ти се помогне,не се притеснявай.Тел. на Щерев клиника-(02) 9200901.Ако се обадиш,ще те питат за коя докторка да ти запазят час,но мисля,че е все едно при коя,просто питай кога са възможностите като часове.И елате заедно с мъжа ти Peace

# 17
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Определено ще я сменя,но като се сетя от колко време правим опити да забременея,се замислям върху думите и дали не е била права и се очайвам.  Cry

# 18
  • Мнения: 23
Благодаря! Ами щом при Щерев ще стане най-бързо значи там ще ходим.Задължително ще отидем с мъжа ми.Добре,че той не е от тези,които се притесняват и отричат,че има проблем.Ти лично доволна ли си от Щерев.И можеш ли да ми кажеш колко горе долу са всички изследвания,за да знаем с какви пари да тръгнем или колко пари ще ни коства това.Не,че парите са от някакво значение,но все пак.Записах си тел. и ще звънкам.

# 19
  • Мнения: 23
slivnica10 ти при коя гинеколожка си ходила,защото и аз съм от Стара Загора и познавам доста.Не се отчайвай.Искрено се надявам да греши. Тук ми вдъхнаха кураж поеми млко и ти от него.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
Ще ти кажа дали съм доволна,ако забременея LaughingПо принцип може да им се довериш,трябва да почнете с изследванията.Що се отнася до парите,предполагам,че като за начало ще ти направят хидротубация-около 80 лв,и репродуктивни хормони,които са към 15-16лв всеки(обикновено 5 хормона се изследват).Най-добре влез в сайта на Щерев и виж ценоразписа им,моето мнение е,че цените са нормални,все пак това си е специализирана клиника. Peace

# 21
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Да ще я сменя,но на моменти като се сетя че от 4 години нямаме резултат с бебеправенето,си задавам въпроса:дали пък не е вярно това?До сега не сме си правили никакви изследвания.Някой може ли да ми каже какво трябва да направя,защото не съм наясно с тези неща?Много ще съм благодарна. Simple Smile

# 22
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
slivnica10 ти при коя гинеколожка си ходила,защото и аз съм от Стара Загора и познавам доста.Не се отчайвай.Искрено се надявам да греши. Тук ми вдъхнаха кураж поеми млко и ти от него.
bibi6ora аз не съм ходила кой знае колко много на гинеколог,може би около 3-4 пъти до сега а съм на 24 години.Но с приятелят ми(живеем заедно на семейни начала)от 2 години правим опити да си имаме бебе.И сега на скоро открих този форум и да ти кажа се зарибих като видях колко различни теми има и колко са писали тук като цяло. Simple Smile

# 23
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ще ти кажа дали съм доволна,ако забременея LaughingПо принцип може да им се довериш,трябва да почнете с изследванията.Що се отнася до парите,предполагам,че като за начало ще ти направят хидротубация-около 80 лв,и репродуктивни хормони,които са към 15-16лв всеки(обикновено 5 хормона се изследват).Най-добре влез в сайта на Щерев и виж ценоразписа им,моето мнение е,че цените са нормални,все пак това си е специализирана клиника. Peace
Кеде и как може да се открие въпросния Щерев? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 4 884
Клиника Щерев се намира в София(е,вече трябва да ми платят от клиниката за реклама Sunglasses),телефона съм го написала по-горе в темата,обаждаш се,записват ти час за след около седмица и отиваш!!!Не се бавете и не губете ценно време,1,2,3 и повече години са много дълъг период :peace:www.ivf-bg.com-това е сайта,влезте и прочетете.

Общи условия

Активация на акаунт