Това е тема за БУРГАС!

  • 25 441
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 813
Знам,че е на Демокрация ама аз пък нищо гъзарско не виждам във ВИП-а затова така питам.  Crazy

# 76
  • Мнения: 1 111
 Ауу, а аз мислех, че е някъде по площада, добре че се отказахме.
 Радост, другия път на една маса. Wink
 п.п.Еее, вие пък сега ме объркахте още повече! Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 1 813
Ji, един твой съученик беше цяло лято там, може затова да е гъзарско,знам ли  Whistling

# 78
  • Мнения: 1 111
Ах тиии! Grinning
 И кое е в крайна сметка заведението?На мен ми се ходи на по-различно място, омръзнаха ми всичките тия пицарии и заведения тип квартална кръчма. Crossing ArmsДовечера съм на Теньова къща hahaha

# 79
  • Мнения: 1 813
Ама това е кафене-клуб ... е има и храна ама  Rolling Eyes  не е ресторант...
Теньовата къща си е класика  Laughing

# 80
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Та какво за 7-ми казвате  Mr. Green

# 81
  • у нас
  • Мнения: 5 737
FoxMamma  за втори път ме кара да се замисля за "болните амбиции" Rolling Eyes

мда, даже ако не се лъжа предния път тати се намеси точно пак по същата причина за тема пусната от същата авторка. Разбирам, че има мания за пускане на теми, но все пак наистина не може да влезеш в една формална група и да почнеш да "командваш парада", дори без да си изчел правилата. Все пак за това са написани, иначе щеше тук да е пълна анархия.

Момичета, не мога да разбера защо се сърдите, пускате си нови теми, пускате си покани и тем подобни?

И аз съм с бебе като вас, но тук не пускам никакви почерпки за месечинките, които ме вълнуват мен. Пускам си ги в отчетната тема по месеци, защото там всички се вълнуваме от това. Даже и като родих не съм разказала тук и не съм се похвалила за екстремното раждане, което имах, което не се проведе в болница, но не се похвалих тук, защото мисля, че не е мястото. Тук всеки се вълнува от различни неща, които за едни са важни, за други - не. Затова са отчетните по месеци на раждане на детето - там всеки ще ви обърне внимание и ще ви поздрави, затова за което сте се похвалили.  Peace

Нека няма повече деление, защото наистина това го има само в нашата тема.   Peace

Джи, ти по пантофки ли ще ходиш в Теньовата?   Joy
 
Ками
, що днес, бе душко, ти се отложи пътуването? Нали беше за 14-ти март?  newsm78 Искаш ли да дойдеш с нас?  Heart Eyes



# 82
  • Мнения: 2 577
Та какво за 7-ми казвате  Mr. Green

ууу намери се кой да ме отрази  Mr. Green

.... ми да празнуваме  Heart Eyes, а може и на 6ти  Rolling Eyes
незнам , на сега ми липсва анкета, че да видим кога ще има повече мами на линия  Peace

Синара, аз за 14 щях на екскурзийка да ходя, тази до Одрин.... ама го ще е работен ден се оказа, а за днес три колежки си мислехме да се разходим с колата за баклавичка... Иначе за екскузийката пак - то не пречи
Вие последно кога решихте да ходите ?

# 83
  • Мнения: 1 111
Не щем ресторанти, искаме луксозни барове, да пием само. Twisted Evil
Ама това е кафене-клуб ... е има и храна ама  Rolling Eyes  не е ресторант...
Теньовата къща си е класика  Laughing
  Wink
 Ками, аз съм за където и когато кажеш.Слушам и изпълнявам!
 Ели, кви пантофки бе, ще ми измръзнат табаните, егати студа днес, човек една цигара не може да изпуши навън!Айде, влизам в склада. Mr. Green
 п.п.И разкажи за екстемното раждане деее

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 13:33 от Ji

# 84
  • Мнения: 1 813
Аз мислех,че за кръчма,защото нали Теньовата спомена...
За пиене става ама то пак си е като на кафе там. Аз не мога да го възприема това като бар/клуб  newsm78 

# 85
  • Мнения: 1 111
Скоро четох в едно списание за едно ново заведение в София, имаше и снимки, та се присетих, че и на мен ми се ходи на подобно място, нещо по-различно.Скоро някой разказва за това на КиМ и звучеше интересно.Та затова де.А в Теньовата не съм ходила досега, само те при нас. Wink

# 86
  • Мнения: 1 813
Като интериор не е чак толкова кичозно и зле,но ... не мога да разбера защо сервитьорките трябва да са облечени с дрехи от секс шоп?
Като добавиш и че всеки посетител там е влязъл да изпие едно кафе, има си отново ученици и се губи смисъла на пръснатите пари за облика на заведението.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
И на мен ми стана интересно за раждането на Синара  Blush
Дарче, ся за кое кафе последно говориш и описваш?
Ками, аз съм и за 06 и за 07 навита, ама да е някъде около нас, че като ми скимне бързо да се прибера ...

# 88
  • Мнения: 1 813
За ВИП говоря  Simple Smile
Да и на мен ми стана интересно и като дърта клюкарка ще отворя да чета публикациите и по-късно като свърша с играта ми.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ааа, и аз искам ама не ми се рови в публикациите сега.
Получих преди малко от една съседка покана да ходя да си взимам пратката от Редута. Така че явно са дошли разни пратки, да знаете.

Общи условия

Активация на акаунт