Добри зъболекари и цени

  • 124 754
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
Хей мами, пише Ви един тати.Много Ви моля, препоръчайте ми стоматологична клиника , със свестни зъболекари,
в която да предлагат всички необходими услуги:не искам да тичам за снимка на едно място, а за терапия на друго.
Като чета мненията във форума ми е трудно да се ориентирам.
Нещо да знаете за клиниките"БУНАЯ", "Медстом"и DSDENT"?

# 31
  • Мнения: 93
Ами, знаем, ама само лоши работи. стоматолозите бачкат на процент и въпросът е в бройката, а не в качеството. За рентгените има сериозни изисквания и е много дълъг срокът на регистрация, за това в повечето кабинети няма. Мойте докторки регистрират въпросния рентген вече 4 месец, а може и повече да са станали, и само се заяждат с тяхи ги връщат непрекъснато. Май пари искат, за да им мине регистрацията. Та, ако липсата на рентген няма да те притесни, ще ти дам координатите им.


На мъжа ми му направи пломба(с лазера за 20 мин) без НИКАКВА болка! 

Как точно се прави пломба с лазер, може ли да ми обясниш? Да не е с фотополимерна лампа?

# 32
  • Мнения: 126
здравейте!аз искам да попитам за тази зъболекарка КИШКИЛОВА  в пловдив ли се намира и ако да може ли тел.? БЛАГОДАРЯ
Д-р Кишкилова е от Пловдив, но работи и преподава само в София.
За съжаление, не ти върши работа... иначе я препоръчвам  с две ръце.
С ултразвук почиства зъбния камък - 50 лв.

# 33
  • Мнения: 54
Наскоро ми разказаха как в Германия на децата им обмазват млечните зъби, за да ги предпазят възможно най-дълго време от кариес. Някой да е чувал за такава услуга тук?

# 34
  • Мнения: 93
Да, и тук има такова мазило. Трябва да питаш в стоматологичните кабинети. Някои зъболекари предлагат тази услуга.

# 35
  • Мнения: 126
Ако разберете нещо повече за тази манипулация при детските зъбки, споделете...
Какво представлява, за какъв период е, 'трайността и', цена... всичко...

Ако някой има добри впечатления за детски зъболекар, нека разкаже...

# 36
Какво ще ми препоръчате за избелване на зъбите и къде?

# 37
  • София
  • Мнения: 1 311
Ами....  newsm78 при зъболекаря или с ленти за избелване....вече ги има и в България.

# 38
Ами....  newsm78 при зъболекаря или с ленти за избелване....вече ги има и в България.
Ами не знам дали е ефикасно с тези лентички, дали изобщо вършат някаква работа?

# 39
  • София
  • Мнения: 1 311
Хей мами, пише Ви един тати.Много Ви моля, препоръчайте ми стоматологична клиника , със свестни зъболекари,
в която да предлагат всички необходими услуги:не искам да тичам за снимка на едно място, а за терапия на друго.
Като чета мненията във форума ми е трудно да се ориентирам.
Нещо да знаете за клиниките"БУНАЯ", "Медстом"и DSDENT"?
Ами в Медстом е много скъпо,но имат млади лекари и нови методи,така че вие си преценете.....според възможностите.

# 40
Хей мами, пише Ви един тати.Много Ви моля, препоръчайте ми стоматологична клиника , със свестни зъболекари,
в която да предлагат всички необходими услуги:не искам да тичам за снимка на едно място, а за терапия на друго.
Като чета мненията във форума ми е трудно да се ориентирам.
Нещо да знаете за клиниките"БУНАЯ", "Медстом"и DSDENT"?
Ами в Медстом е много скъпо,но имат млади лекари и нови методи,така че вие си преценете.....според възможностите.
Разбирам  newsm78 А лентичките на какви цени са и от къде мога да си ги намеря..  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 1 311
Ами....  newsm78 при зъболекаря или с ленти за избелване....вече ги има и в България.
Ами не знам дали е ефикасно с тези лентички, дали изобщо вършат някаква работа?
Аз съм ги използвала за две седмици но не си спомням на коя фирма бяха,доста ефикасни са.  Peace
Може да ги поръчаш по интернет.

# 42
Ами....  newsm78 при зъболекаря или с ленти за избелване....вече ги има и в България.
Ами не знам дали е ефикасно с тези лентички, дали изобщо вършат някаква работа?
Аз съм ги използвала за две седмици но не си спомням на коя фирма бяха,доста ефикасни са.  Peace
Благодаря все пак, може да потърся такива, ако се сетите пишете марката...  bowuu

# 43
  • Мнения: 126
Относно лентите или шините за избелване при домашни условия, аз не бих се доверила.

Точно тук, в някоя от темите четох, че има хора, които са предозирали материала или просрочили със времето и се получават сакатлъци... повреден емайл, а от там и прекалена чувствителност на зъбите и т. н.

Освен това, не всеки материал е за всеки цвят зъби... това от стоматолог го знам. От това зависи и броя на процедурите или количеството на избелвалващия материал.

# 44
Относно лентите или шините за избелване при домашни условия, аз не бих се доверила.

Точно тук, в някоя от темите четох, че има хора, които са предозирали материала или просрочили със времето и се получават сакатлъци... повреден емайл, а от там и прекалена чувствителност на зъбите и т. н.

Освен това, не всеки материал е за всеки цвят зъби... това от стоматолог го знам. От това зависи и броя на процедурите или количеството на избелвалващия материал.

И все пак ако не се прекалява предполагам ,че няма какво толкова да ти навреди..

Общи условия

Активация на акаунт