Добри зъболекари и цени

  • 124 723
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
Eni_ba, моля те публикувай координатите на товйта зъболекарка. Много ми се ще да я посетя, щото ми омръзна да се упражняват върху мен. Виждам, че си доволна от твоята, ще ти напиша после и моите отзиви за нея. Предварително ти благодаря.

# 46
  • Мнения: 93
Телефонът на д-р Николова е 0898 79 76 20. Аз съм доволна, надявам се и на теб да ти хареса.

# 47
  • Мнения: 26
При моята стоматоложка фотополимерът е 50лв, а избелването 250лв. Препоръчвам я и с двете ръце. От 2 години цялото ми семейство се лекуваме при нея, а от скоро и мн мои приятели, по моя препоръка. Тайната на нейният успех е, че е млада,  стараеща се и съответно интересуваща се от новостите в областта, а и  с доста приемливи цени. Винаги бие упойка Grinning, заради което майка ми най-накрая се реши да оправи зъбите си. За съжаление обаче се намира в Дружба, което е точно обратното на моят адрес  Sad

би ли ми дала адреса?
мерси

# 48
Eni_ba, много съм доволна от твойте зъболекарки! Д-р Рускова направи някакви чудеса със зъбите ми, лекува ми всичките канали и сега никой от зъбите не ме боли. Преди това имах страхотно глаовоболие и всички невролози ме лекуваха от мигрена. А д-р Николова е един съвременен Леонардо по зъбите, такива красоти ми направиха, че сега вече не се притеснявам да се усмихвам и да показвам новите си зъби. Останах още някои малки неща за дооправяне, но съм възхитена от бързина, а която успяха да ме приемат и да ми оправят устата. Невероятни са, много съм им блгодарна. И на теб ти благодаря за телефоните им  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 770
Препоръчайте, моля, добър стоматолог в Красна Поляна!

# 50
# 51
  • Мнения: 4 017
Моят зъболекар е д-р Апелян. Кабинетът ме у в жк Лагера. За съжаление не знам актуални цени. Последните пломби си правих в началото на бременността, т.е някъде април 2007, а при последната среща за почистване на зъбен камък не помня дали 40 или 50 лева ми взе. Щом не помня, значи пак е време за контролен преглед  Grinning

# 52
  • Мнения: 52
АКО СТЕ ОТ ПЛОВДИВ НАДЕЖДА ХРИСТОВА Е МОЯ СТОМАТОЛОГ.АЗ ЛИЧНО СЪМ ДОВОЛНА.КАБИНЕТА Й Е ДО ПЛАНЕТ КЛУБ В УЛИЧКАТА.МИСЛЯ ЧЕ СЕ ВОДИ ДРАГАН ЦАНКОВ.

# 53
  • Мнения: 15
Emanuelka,
интересува ме лечението на фистулата с лазер - лекува ли ти преди това зъба, защото ако само е облъчвала фистулата, без да е премахнал причината, а тя трябва да е свързана със зъба, около който е избила фистулата, ми се струва, че ефектът ще е само временен. Моята зъболекарка ми предложи да направи няколко процедури с лазер на фистула на млечен зъб на дъшеря ми, но изрично подчерта, че първо трябва да излекува зъба, независимо, че нея не я болеше. Направихме снимка на зъбчето и се оказа, че над корена му има стопяване на костта. Тогава ми обясни, че фистулата не може да се появи от нищото - тя е изход на някаква течност, която се събира под зъба. Е, успех.

# 54
  • София
  • Мнения: 93
Някой да знае добър зъболекар за районите: Гео Милев, Изток, Слатина...? Счупи ми се зъб, а се кърмим на поискване и не мога да се отдалечавам много, затова старата ми зъболекарка отпада като вариант...
Предварително благодаря!

# 55
  • София
  • Мнения: 66
запис

# 56
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Жени Чернакова..кабинета и е на Бул"П.Славейков"..млада,внимателна(пее си докато ти прави зъбите),с децата се държи повече от отлично(бях свидетел)! Това ме подсеща,че трябва да я посетя скоро! Mr. Green

# 57
  • Мнения: 170
Здравейте, може ли някой да ми каже добър зъболекар в Младост?

# 58
  • София
  • Мнения: 29
Здравейте,

Много съм доволна от моя зъболекар, млад е и е много внимателен... Намира се в София на ул. Одрин казва се Д-р Росен Цанков... ако искате пишете ми на лични за повече координати
 Simple Smile

# 59
Emanuelka,
интересува ме лечението на фистулата с лазер - лекува ли ти преди това зъба, защото ако само е облъчвала фистулата, без да е премахнал причината, а тя трябва да е свързана със зъба, около който е избила фистулата, ми се струва, че ефектът ще е само временен. Моята зъболекарка ми предложи да направи няколко процедури с лазер на фистула на млечен зъб на дъшеря ми, но изрично подчерта, че първо трябва да излекува зъба, независимо, че нея не я болеше. Направихме снимка на зъбчето и се оказа, че над корена му има стопяване на костта. Тогава ми обясни, че фистулата не може да се появи от нищото - тя е изход на някаква течност, която се събира под зъба. Е, успех.

Азалилия,
Като си направих снимка се оказа, че зъба няма нужда от отваряне.А иначе с този лазер не се облъчва, а вкарва във фистулата един фибър , който лекува. Този лазер не е от онзи тип, които облъчват със светлина, а е голяма машина, която един вид замества старите машини и до колкото знам е единствен в България.

Общи условия

Активация на акаунт